En İyi Antivirüs Programları 2017&Güncel Antivirüs Kampanyaları

WannaCry virüsü ortalıkta gezerken , crackle kürekle uğraşmayın.En iyi antivirüs programları 2017 ve güncel antivirüs kampanyalarını sizler için listeledik.Bu liste aktif olarak güncellenmeye devam edecek.
562 bitdefender internet security box - En İyi Antivirüs Programları 2017&Güncel Antivirüs Kampanyaları

Bitdefender Total Security 2017 – 3 Aylık Lisans – Kampanya

Bitdefender Total Security 2017 ,  kötü amaçlı yazılımlara karşı bilgisayarınızı zırh gibi korur.Dünyanın en gelişmiş güvenlik teknolojisini kullanır.Bilgisayarınızı kasmaz gereksiz uyarılar vermeden işini en iyi şekilde yapar.Ayrıca tek bir seferde windows,mac os ve android cihazlarını koruyun.Bilgisayarı kasmayan antivirüs arıyorsanız tam size göre

3 Aylık Kampanya oucx0g - En İyi Antivirüs Programları 2017&Güncel Antivirüs Kampanyalarıhttps://www.bitdefender.com/site/Facebook/redFreeDownload

Bitdefender Total Security 2017 satın al : Tıkla
Bitdefender Antivirus Plus 2017 satın al : Tıkla
Bitdefender Internet Security 2017 satın al : Tıkla
Bitdefender Business Security satın al : Tıkla
Ashampoo antivirüs 2016 - En İyi Antivirüs Programları 2017&Güncel Antivirüs Kampanyaları

Ashampoo Antivirüs 2016 Yasal Lisans Anahtarı – Kampanya

Ashampoo Antivirüs 2016, mevcut olan tüm tehtitleri tanımlar ve onları sisteminize zarar gelmeden kaldırır.Türkçe arayüze ve basit arayüzü sahip olan Ashampoo Antivirüs 2016 ile sisteminiz artık güvende olacak.
Kampanya oucx0g - En İyi Antivirüs Programları 2017&Güncel Antivirüs Kampanyalarıhttps://www.ashampoo.com/frontend/registration/php/trial_step1.php?session_langid=2&edition_id=jk9r0f36ajwdsvwm8ffjmspcbq3cqkj3&ref=linktarget ( mail adresinizi girin lisans anahtarı gönderilecek )
532417 panda free antivirus 2017 - En İyi Antivirüs Programları 2017&Güncel Antivirüs Kampanyaları

Panda antivirüs 2017 6 Aylık Etkinleştirme Kodu – Kampanya

Panda antivirüs 2017 ile bilgisayarınız aktif olarak korunur ve pandanın muazzam virüs algılama veritabanına sahiptir.Gelişmiş cloud algılama yeteneğine sahiptir.

Casus yazılımlara karşı koruma
Phishing (çevrimiçi sahtekarlık), rootkitler (gizli teknikler) ve Truva Atlarıma karşı tam koruma
Gerçek zamanlı koruma.
Güvenli Web’de gezinmek için Yeni Web Filtresi.
Bilinen ve bilinmeyen virüs saldırılarına karşı tam koruma.
USB flash sürücülerinizi enfeksiyonlara karşı aşılayın.
Güvenlik duvarı, davetsiz misafirleri ve bilgisayar korsanlarını, hatta kablosuz ağınızda engellemek için kullanılır.

6 Aylık Kampanya oucx0g - En İyi Antivirüs Programları 2017&Güncel Antivirüs Kampanyaları Buradan direk indirebilirsiniz ( etkinleştirme kodu setup içerisinde kuruludur ) 
9 McAffeIInternetSecurity660 1 - En İyi Antivirüs Programları 2017&Güncel Antivirüs Kampanyaları

McAfee Internet Security 2017 6 Aylık Lisans Anahtarı

  • Gelişmiş zararlı yazılımdan koruma özelliğiyle Truva atlarından, virüslerden, casus yazılımlardan, rootkit’lerden ve daha fazlasından korunun
  • PC’nize zarar gelmemesi için virüsleri ve zararlı yazılımları algılar, karantinaya alır ve engeller
  • Sıfır gün tehditlerini ve botnet’leri uzak tutun! McAfee Active Protection™ ve Global Threat Intelligence teknolojisi sizi korur

Kampanya burada oucx0g - En İyi Antivirüs Programları 2017&Güncel Antivirüs Kampanyaları https://cart.mcafee.com/?offerid=403203&qty=1&culture=en-us&affid=773 ( 180 gün süreli deneme sürümü )

dr web - En İyi Antivirüs Programları 2017&Güncel Antivirüs Kampanyaları

Dr Web Security Space 3 Aylık Lisans – Kampanya

Dr Web Security Space , güçlü, etkili bir virüsten koruma yazılımıdır. Yazılım gerçek-zamanlı koruma, sezgisel algılama, kendiliğinden güncellenebilme, yerleşik tarama ve aklınıza gelebilecek her türlü teknolojiye sahiptir.

Kampanya burada oucx0g - En İyi Antivirüs Programları 2017&Güncel Antivirüs Kampanyalarıhttps://download.drweb.com/security_space/?lng=en

500909 webroot secureanywhere antivirus 2016 - En İyi Antivirüs Programları 2017&Güncel Antivirüs Kampanyaları

Webroot SecureAnywhere – 90 Günlük Lisans – Kampanya

Webroot SecureAnywhere, sisteminizi kasmadan yormadan sisteminizi korur, en son çıkan tehditlere karşı sisteminizi korur.

Kampanya burada oucx0g - En İyi Antivirüs Programları 2017&Güncel Antivirüs Kampanyalarıhttp://anywhere.webrootcloudav.com/zerol/wsalitrav.exe ( anahtar kodu setup dosyasının içerisinde gömülüdür )

Kaspersky Antivirus 2017 – 30 Günlük Deneme Sürümü – Türkçe

screen KAV 01 - En İyi Antivirüs Programları 2017&Güncel Antivirüs Kampanyaları
Bilgisayarınız için en iyi koruma
bilgisayarınızı virüs,trojan,keylogger,malware vb gibi bilgisayarınıza zarar verebilecek tüm kötü amaçlı yazılımlara karşı korur.  bilgisayarınızı yavaşlatmaz.Ayrıca kullanımı son derece kolaydır.
Buradan indirebilirsiniz oucx0g - En İyi Antivirüs Programları 2017&Güncel Antivirüs Kampanyaları https://www.kaspersky.com.tr/downloads/thank-you/antivirus-free-trial

Zemana AntiMalware Premium

Zemana AntiMalware Box - En İyi Antivirüs Programları 2017&Güncel Antivirüs Kampanyaları

Zemana AntiMalware,bilgisayarınızdaki zararlıları temizler ve aynı zamanda bilgisayarınızı zararlı yazılımlar ve virüsler gibi çeşitli tehditlerden korur.

PC’nizi birkaç dakika içinde temizler. Sadece virüsleri değil, aynı zamanda gerçek zamanlı olarak malware, truva atları, fidye yazılımı gibi diğer potansiyel tehditleri de engeller.

Kampanya Burada oucx0g - En İyi Antivirüs Programları 2017&Güncel Antivirüs Kampanyaları Buradan indirin ( 30 günlük deneme sürümüdür )

Zemana AntiMalware Premium Satın Al : Buradan

SecureAPlus Premium 15 Aylık Yasal Lisans

icon200 1751 - En İyi Antivirüs Programları 2017&Güncel Antivirüs Kampanyaları

Artık internet alemi o kadar çok virüs,trojan,keylogger gibi kötücül yazılımlarla doldu ki tek bir antivirüs bilgisayarlarda yeterli gelmemeye başladı.Böylesine virüslerle dolu bir internet aleminde tek bir güvenlik programının yeterli gelmeyeceğine inanan SecureAPlus 12 tane antivirüs motoruna sahip olan ürününü geliştirdi.
Kampanya Burada oucx0g - En İyi Antivirüs Programları 2017&Güncel Antivirüs KampanyalarıBurada

Yorum Bırak