Acethinker Screen Grabber Pro for Windows ( 5 Hediye Lisans ) ( Sona Erdi )


Sizlere http://acethinker.com/ sponsorluğunda tek bir lisansı 29.95 olan 5 lisans hediye ediyoruz.Çekilişe katılmanız için lütfen çekiliş aracımızı kullanınız.

Kazananlar Açıklanmıştır.Lisans bilgileri firma tarafından gönderilecek.

a Rafflecopter giveaway

Anlık Ekran Görüntüsü oluşturmak için çok yönlü araç Acethinker Screen Grabber Pro for Windows

Acethinker Screen Grabber Pro ile görüntü düzenleyici, gerçek zamanlı video editörü, görev zamanlayıcı ve daha fazlasından yararlanabilirsiniz.

Ekran Kaydetme
Profesyonel ekran kaydetme programı ile tanışın ses, web kamerası, gerçek zamanlı ek açıklamalar ve daha fazlası dahil olmak üzere tek bir tıklama yeterli.Ayrıca farklı amaçlarla birçok medya formatlarında videoları yayınlayabilirsiniz.

Ekran görüntüsü Oluşturma
Anlık olarak ekran görüntüleri oluşturun.Kolay bir şekilde paylaşın.

Handy Editor
Eğer ekran veya screencast üzerinde çalışıyorsanız.Gerçek zamanlı olarak ekranı düzenleyebilir ve açıklamalar ekleyerek işinizi zenginleştirebilirsiniz. Hızlı bir şekilde arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.Program içerisinde paylaşma butonlarıda var.

 

Ekran Kaydetme Zenginleştirin

Bu öğretici videolar oluşturmak için büyük bir özelliktir. Bir mikrofondan ses, bilgisayarınıza veya diğer ses sistemleri ile birlikte ekranı kaydedebilirsiniz. Bu da anlatım senkronize etme güçlüklerini ortadan kaldırır.
Çeşitli Kayıt Modları

 


Gerçek zamanlı Ekran Editörü

Diğer kayıt programları ile ekran kayıtı yaparken birşeyleri değiştirmek için beklemek zorundasınız. Acethinker Screen Grabber Pro for Windows ile kayıt esnasında  notlar,şekiller,simgeler ekleyebilirsiniz
Görev Zamanlayıcısı

Devam eden bir canlı akışı kaydetmekmi istiyorsun ? Ya da düzenli tarihlerde ekranı kaydetmek istiyorsun? Şimdi bir plan ayarlayın ayarladığınız zamanda ekranınızı otomatik olarak kayıt edilsin.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Bırak