Advanced Systemcare 9 Pro ( 25 Hediye Lisans ) ( Sona Erdi )

Advanced Systemcare 9 Pro
Advanced Systemcare 9 Pro lisans kodu kazanmak için çekilişimize katılın. ( Sona Erdi )


Sizlere http://www.iobit.com sponsorluğunda tek bir lisansı 19.99 DOLAR %C4%B0%C5%9EARET%C4%B0 LOGO - Advanced Systemcare 9 Pro ( 25 Hediye Lisans ) ( Sona Erdi ) olan 25 lisans hediye ediyoruz.Çekilişe katılmanız için tek bir yorum yazmanız yeterlidir.Kampanya bitiş tarihi  8 Ocak 2016
Kazananlar Açıklanmıştır.Tüm kazananların lisans bilgisi gönderilmiştir.Gereksiz/Spam kutusuna bakmayı unutma

Kazananlar Video

En İyi Bilgisayar hızlandırma aracı

 

Advanced Systemcare 9 Pro  sisteminizi temizlemek için gerekli tüm araçları içinde barındıran, dünyada en çok kullanılan sistem bakım programlarından biridir. Zararlı yazılım kaldırma, gizlilik koruma, kayıt düzeltme, performans iyileştirme, sistem temizleme, wep’te sörf koruması, tarayıcı güçlendirme, ve daha fazlası. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Bilgisayar hızını artı seviyelere çıkarmak için geliştirilen harika bir programdır . Bilgisayardaki tüm gereksiz dosyaları silip temizleyerek bilgisayarı daha kararlı hale getirmesi , disk birleştirme ile bilgisayarı hızlandırması , alet çantası , bilgisayardaki güvenlik açıklarını onarması ve daha birçok özelliği ile kullanıcılarının tercihlerinde ilk sıralarda yerini koruyor.

btnfits 01 - Advanced Systemcare 9 Pro ( 25 Hediye Lisans ) ( Sona Erdi )
% 300 daha hızlı PC

Bilgisayarınız büyüdükçe , çünkü bazı istenmeyen programlar , yararsız Windows tarafından oluşturulan gereksiz dosyalar olacak ve kayıt hataları oluşacaktır.Sisteminiz yavaşlıyacaktır. Sadece daha fazla disk alanı için gereksiz dosyaları silmekle kalmaz yeni eklenen Speed Up modülü , Advanced SystemCare 9 ile, derinden optimize eder ve kayıt defterini birleştirir.Aynı zamanda tüm diğer sorunları giderir PC’nizi yavaşlatmadan size daha temiz ve daha hızlı bir PC sağlar.

btnfits 06 - Advanced Systemcare 9 Pro ( 25 Hediye Lisans ) ( Sona Erdi )

% 200 daha hızlı bilgisayarı başlatın

Kullanıcılarımızın çoğu, PC önyükleme için birkaç dakikadan fazla açıldığını söylüyor. Advanced SystemCare 9 genişletilmiş veritabanı ve gelişmiş performansı ile başlangıç Yöneticisi ile akıllıca gereksiz programları ve hizmetleri devre dışı bırakarak ve 1- tıklama ile tehlikeli başlangıç öğeleri kaldırarak açılış süresini hızlandırabilir.
btnfits 02 - Advanced Systemcare 9 Pro ( 25 Hediye Lisans ) ( Sona Erdi )

Daha hızlı ve akıcı Tarama


 Sörf hızınızı yavaşlatacak gereksiz ya da kötü niyetli araç çubukları / plug- ins kaldırır.Aynı zamanda Windows 10 Edge dahil olmak üzere en yaygın tarayıcılar ayarlarını optimize eder. Advanced Systemcare 9 Pro internet hızını artırmak için çerezleri ve gereksiz dosyaları kaldırır  ve diğer internet hız sorunları tespit eder .

Daha Koruma ve Tam Destek Win 10
Kötü amaçlı uygulamalar ve tarayıcı eklentileri online faaliyetleri izler ve banka hesapları, e-posta veya diğer sosyal hesapları gibi kişisel bilgilerinizi çalabilir . Advanced Systemcare 9 Pro  spyware, adware ve diğer kötü niyetli yazılımları kaldırarak gizliliğinizi korur. Dahası, Sistem , vb konumu , ses mesajın , rehber , dahil , Win 10 ‘ un sizden bilgi toplamasını durdurur.Tüm Windows 10 kullanıcıları için özel gizlilik koruması sağlar.
iobit

ÖZELLİKLERİ:

 • Tema yenileme
 • Tarayıcı koruma desteği
 • Toolbar kaldırma aracı
 • Tarayıcı temizleme
 • Program kaldırma
 • Başlangıc arayüzü
 • Disk, performans optimizasyonları
 • Kayıt defteri onarma
 • Ve daha fazlasıEn dikkat çeken özelliği Turbo Boost ile PC’ nize gözle görülür derecede bir iyileştirme ve hız kazandırır.

  .advanced

  Neler Yeni

  cop asc i 01 - Advanced Systemcare 9 Pro ( 25 Hediye Lisans ) ( Sona Erdi )Temel Sistem temizliği ve optimize
  cop asc i 02 - Advanced Systemcare 9 Pro ( 25 Hediye Lisans ) ( Sona Erdi )Yüksek Performans için Ultimate System Tuneup ( Geliştirildi )
  cop asc i 03 - Advanced Systemcare 9 Pro ( 25 Hediye Lisans ) ( Sona Erdi )Internet Güçlendirici ile % 300’e kadar interneti hızlandırın
  cop asc i 04 - Advanced Systemcare 9 Pro ( 25 Hediye Lisans ) ( Sona Erdi )Aktif Optimize ile gerçek zamanlı Optimizasyon
  cop asc i 05 - Advanced Systemcare 9 Pro ( 25 Hediye Lisans ) ( Sona Erdi )Derin Windows Kayıt Defteri temizleme ( Geliştirildi )

  cop asc i 06 - Advanced Systemcare 9 Pro ( 25 Hediye Lisans ) ( Sona Erdi )Maksimum Sabit Disk Performansı ( Geliştirildi )

  cop asc i 08 - Advanced Systemcare 9 Pro ( 25 Hediye Lisans ) ( Sona Erdi )Sistem Güvenliğini sağlama ( Geliştirildi )

  cop asc i 09 - Advanced Systemcare 9 Pro ( 25 Hediye Lisans ) ( Sona Erdi )Güvenlik Tehditleri karşı tam Algılama Tarayıcı Otomatik Online Gizlilik temizleyicisi

  cop asc i 15 - Advanced Systemcare 9 Pro ( 25 Hediye Lisans ) ( Sona Erdi )Performans Monitorü Otomatik RAM Temizlik ( Yeni )

  cop asc i 11 - Advanced Systemcare 9 Pro ( 25 Hediye Lisans ) ( Sona Erdi )Son Sürüm Otomatik Güncelle

  cop asc i 13 - Advanced Systemcare 9 Pro ( 25 Hediye Lisans ) ( Sona Erdi )Fantastik Yeni Görünüm & Temalar
  cop asc i 14 - Advanced Systemcare 9 Pro ( 25 Hediye Lisans ) ( Sona Erdi )Gerçek zamanlı 24/7 Teknik Destek

 • Advanced Systemcare 9 Pro İndir
 • indir

Kimler Neler Demiş?

38 Yorum - "Advanced Systemcare 9 Pro ( 25 Hediye Lisans ) ( Sona Erdi )"

Bildir
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler

kampanya icin tesekkurler

Çok teşekkür ederim. Çıkarsa acayip mutlu olacam. Herkese bol şans .

Excellent program.The Turbo Boost is a great part of this orogram.

teşekkür ederim.

Helal size teşekürler.

Kampanya için teşekkür ederim.

herzaman ki gibi harika birkampanya teşekkürler

Advanced Systemcare Pro 9 yenilenmiş hali güzel zaman zaman kullanırım kanpanya için teşekkürler

Güzel proğram teşekkür ediyorm

Kampanya için teşekkürler, mutlu yıllar…

wpDiscuz