Advanced SystemCare 9 PRO ( Kampanya )

 

Advanced SystemCare 9 PRO, gizliliğinizi temizler ve bilgisayar hızlandırmak için gerekli ayarları yapar.Ayrıca sisteminize tehlike yaratan kötü amaçlı yazılımları tespit edip kaldırır.Bunları yapması için sadece bir tıklama yeterlidir.Kolay kullanımlı arayüzü ile bir Hepsi1arada optimizasyon aracıdır. Yeni eklenen Speed Up sekmesi ile, büyük ölçüde bilgisayarınız hızlandır, sistem önyükleme süresini kısaltır, diskleri ve tarayıcıları hızlandırır. Dahası,başlangıç yöneticisi, performans izleyicisi, büyük dosyalar bulucu, Bilgisayarı otomatik kapama gibi 10’un üzerinde yararlı araçları bulundurur.PC’nizin tam potansiyelini keşfetmek için kullanın.

Advanced system care 9

Gelişmiş Özellikler İçerir

 

Bilgisayarınızı %300 Hızlandırın

Bilgisayarınız sürekli hızlı çalışamaz.Bunun sebebi ise windows tarafından oluşturulan gereksiz dosyalar yığını Advanced SystemCare 9 PRO gereksiz dosyaları derinden tarayıp silerek daha fazla boş alan kazanmanızı sağlar.Ayrıca kayıt defterinizdeki parçalanmış yerleri birleştirerek bilgisayarınızda gözle görülür bir hızlanma sağlar.


%200’e kadar daha hızlı bilgisayarınız açılsın

Bilgisayar kullanıcıların bir çoğu bilgisayarın açılmasının dakikalarca sürmesinden şikayetçidir.Advanced SystemCare 9 geliştirilmiş veritabanı ile gereksiz program ve hizmetleri devre dışı bırakarak bilgisayarınızın daha hızlı açılmasını sağlar.

Daha hızlı ve akıcı Tarama

İnternet hızınızı yavaşlatan zararlı araç çubukları ve eklentileri bulur ve kaldırır.Herhangi bir yazılım kurduğunuzda yazılım zararlı bir eklenti vb barındırıyorsa eklentinin kurulmasına izin vermez.Ayrıca internetinizin hız sorunlarını tespit edip onarır.
Daha iyi korur ve Windows 10 tam destekler

Kampanya Buradahttps://topwaresale.com/product/iobit-advanced-systemcare-pro-giveaway/

Kampanya sayfasındaki adımları yaptık dan sonra en son adımda lisans kodu,serial,key gözükecek.
Buradan Yazılımı İndirebilirsiniz.
https://topwaresale.com/product/iobit-advanced-systemcare-pro-giveaway/

Advanced SystemCare 9 PRO satın al Orijinal Yazılım Sahibi ol.Buradan

Yorum Bırak