Advanced Systemcare Pro 8 Kampanyası

Advanced System Care Pro 8
Advanced System Care Pro 8

Advanced Systemcare Pro 8 sisteminizi temizlemek için gerekli tüm araçları içinde barındıran, dünyada en çok kullanılan sistem bakım programlarından biridir. Zararlı yazılım kaldırma, gizlilik koruma, kayıt düzeltme, performans iyileştirme, sistem temizleme, wep’te sörf koruması, tarayıcı güçlendirme, ve daha fazlası. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Bilgisayar hızını artı seviyelere çıkarmak için geliştirilen harika bir programdır . Bilgisayardaki tüm gereksiz dosyaları silip temizleyerek bilgisayarı daha kararlı hale getirmesi , ile bilgisayarı hızlandırması , alet çantası , bilgisayardaki güvenlik açıklarını onarması ve daha birçok özelliği ile kullanıcılarının tercihlerinde ilk sıralarda yerini koruyor.

advanced systemcare ultimate 67 700x466 - Advanced Systemcare Pro 8 Kampanyası

ÖZELLİKLERİ:

 • Kullanıcı arayüzü
 • Tema yenileme
 • Tarayıcı koruma desteği
 • Toolbar kaldırma aracı
 • Tarayıcı temizleme
 • Program kaldırma
 • Başlangıc arayüzü
 • Disk, performans optimizasyonları
 • Kayıt defteri onarma
 • Ve daha fazlası

awardspng - Advanced Systemcare Pro 8 Kampanyası

En dikkat çeken özelliği Turbo Boost ile PC’ nize gözle görülür derecede bir iyileştirme ve hız kazandırır.

bilgisayarı hızlandırma, performans iyileştirme

Neler Yeni

512px Check blue.svg - Advanced Systemcare Pro 8 Kampanyası+ Yeni Performans İzleyicisi – işlemci, anakart, ekran kartı sıcaklığı ve Fan Hızını görüntüleyin. Tarayıcınızın ana sayfaları, arama motoru, çevrimiçi sörfü koruyun.

512px Check blue.svg - Advanced Systemcare Pro 8 KampanyasıYeni Plugin / Araç Çubuğu Cleaner +
512px Check blue.svg - Advanced Systemcare Pro 8 Kampanyası+ Yeni Tarayıcı Takip – Tarayıcınızda hiç bir izkalmasın kapattığınız anda tarayıcı geçmişini siler.
512px Check blue.svg - Advanced Systemcare Pro 8 Kampanyası+Yeni Program Güncelleyici – önemli yazılımları Güncelleme ile her zaman güncel tutun.

512px Check blue.svg - Advanced Systemcare Pro 8 Kampanyası+ Rebuilt Başlangıç ​​Yöneticisi – 1 tıklama PC gereksiz Başlangıç, Servis, ve zamanlanmış görev olmadan hızlı başlangıç ​​yapın.
512px Check blue.svg - Advanced Systemcare Pro 8 Kampanyası+ IObit kaldırıcı 4 – istenmeyen programları, eklentileri, araç çubukları ve hattan önceden yüklenmiş Windows 8 Metro uygulamalarını kaldırın.

512px Check blue.svg - Advanced Systemcare Pro 8 Kampanyası+ Rebuilt Disk Optimizasyonu – Eklendi SSD (Solid State Disk) optimizasyonu ve çoklu disk birleştirme

512px Check blue.svg - Advanced Systemcare Pro 8 Kampanyası + Gizlilik Temizleme – windows live, windows mail canlı Windows Metro Apps ve Amazon MP3 Downloader Chrome38.0, Firefox33.0, Opera25.0, Fox Reader7.0, ACDSee18.0, Flas Player 15. 0, Adobe Air15.0 AVG Free Edition 2015, Avast Free Antivirus 2015, iTunes12.0.
512px Check blue.svg - Advanced Systemcare Pro 8 Kampanyası+ Kayıt defteri Onarıcı – “Windows Hizmetleri” ve gelişmiş tarama motorunun tarama hızı ve istikrarı arttırıldı ve düzeltildi.
512px Check blue.svg - Advanced Systemcare Pro 8 Kampanyası+ Genişletilmiş Veritabanı – PC daha iyi korumak için Spyware Kaldırma, Kayıt defteri onarıcı ve Sörf Koruma
512px Check blue.svg - Advanced Systemcare Pro 8 Kampanyası+ Destek Windows 10 Teknik Önizleme Windows
* 38 Desteklenen diller.

2.protect

3.toolbox

5.action center

6.scanning

indir

 

Advanced Systemcare Pro 8 lisans ( serial,key ) :  07561-D9DF8-69C57-29294

Kampanyayı düzenliyen site: http://www.chip.de/downloads/Vollversion-Advanced-SystemCare-8-Pro_73739538.html?ref=adventskalender

Yorum Bırak