AOMEI Image Deploy – Ücretsiz İmaj Alma Programı

Bir bilgisayarda sistem imajı alıp bir sürü bilgisayara sistem görüntüsünü yüklemeyi düşündünüz mü ? Örnek vermem gerekirse 30 bilgisayarınız var içerisinde yamalar,yazılımlar,sürücüler var ve siz bunları tek tek diğer bilgisayarlara yüklemeniz bayağa zamanınızı alacak.İşte aradığınız yazılım AOMEI Image Deploy ile aynı anda onlarca imaj dosyasını dağıtır.

AOMEI Image Deploy , Lan üzerinde birden çok bilgisayara görüntü aktarımını destekler.Ücretsiz görüntüleme ve ağ klonlama yazılımıdır.Sadece lan üzerinden birden fazla bilgisayar için sistem imajını yüklemekle kalmaz , size büyük bir zaman tasarrufu sağlar.

Diğer Tüm Özellikleri

Gerçek Zamanlı İzleyin

Sunucu listesindeki IP adreslerini görebilirsiniz. Sunucu imaj dosyasını alabilirsiniz ve bu süreci tek bir program ile takip edebilirsiniz.

Ücretsiz İmaj Dağıtım Yazılımı

Ücretli yazılımlar yerine ücretsiz olan AOMEI Image Deploy kullanarak yazılım lisansına para ödememiş olursunuz.Paranız cebinizde kalır.Örnek vermem gerekirse 50 bilgisayara imaj dosyası yüklemek için  1000 $ üzerinde para harcayabilirsiniz.

İmaj Dağıtım Programı Kullanımı Kolay

AOMEI Image Deploy , kullanımı kolaydır diğer yazılımlar gibi karışık seçenekleri yoktur.Kolayca lan üzerindeki bilgisayarlara imaj dosyası yükleyebilirsiniz.


Otomatik İmaj Dosyası Yükleme

Daha önce imaj dosyası yüklenmesi gereken bilgisayarları seçip belirtilen bilgisayarın aktif olduğunda imaj dosyasını otomatik olarak yükler.

Benzersiz Donanım Desteği

İmaj dosyası yükleyeceğiniz bilgisayarların donanımları farkli ise dert etmenize gerek yok.AOMEI Image Deploy benzersiz donanım desteği bunun üstesinden gelir.

Programı buradan indirebilirsiniz
indir

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Bırak