Ashampoo Backup Pro 11 – Kolay Yedekleme Programı – 10 Hediye Lisans

Sizlere https://www.ashampoo.com sponsorluğunda tek bir lisansı 109,00 TL olan 10 lisans hediye ediyoruz.Çekilişe katılmanız için program hakkında düşüncelerinizi yorum bölümüne yazmanız yeterlidir.Kampanya bitiş tarihi 1 Nisan 2017

Çekilişe katılan tüm kullanıcılarımız lisans kazanmıştır.Kazananların lisans bilgileri gönderilmiştir.Gecikme için özür dileriz

Kolayca yedekleyin ve kurtarın!

Kullanımı kolay fakat çok yönlü bir yedekleme çözümü mü arıyorsunuz? Ashampoo Backup Pro 11, virüslere, fidye yazılımlarına veya donanım kusurlarına karşı korkularınıza son verir! Verilerinizi geri almak için sisteminizi eski bir güncellemeye geri döndürmeniz yeterlidir. Ashampoo Backup Pro 11, özel dosyaları veya tüm disk bölümlerini herhangi bir depolama ortamında veya bulutta yedeklemek için size çeşitli seçenekler sunar. Kullanıcı dostu, sezgisel, hızlı. Komple bir sistem arızasında bile, entegre acil durum uygulaması sisteminizi geri getirebilir!

Herkes için bir yedekleme çözümü!

Tüm Windows sistemlerini yedekleyin ve geri yükleyin
Fidye yazılımlarına karşı cankurtaranınız
Yeni ve kendini açıklayan kullanıcı arayüzü
İyi yapılandırılmış ve açık tasarım
UEFI desteği ile kullanışlı kurtarma sistemi
Yeni sistem kurtarma aracı

Fidye yazılımları, bilgisayarınızı rehin alır ve kişisel dosyalarınızı şifreler. Virüsler tüm sistemleri yok eder ve PC’niz üzerindeki kontrolünüzü elinizden alır. Ashampoo® Backup Pro 11, bu yıkıcı etkileri kolayca tersine çevirebilir! Sadece bir önceki yedeklemeyi geri yüklemek yeterlidir!

Her zaman güncel

Maksimum dosya şifrelemesi ile her zaman güncel yedeklemeler

Gelişmiş yedekleme mekanizması verilerinizin yalnızca değiştirilmiş bölümlerinin depolanmasını sağlar. Bu, kopyaları önler ve alandan büyük tasarruf sağlar. Modern yüksek kaliteli şifreleme, dosyalarınızı yetkisiz erişimlere karşı koruyacaktır.

Herhangi bir depolama formatı ile çalışır

Ashampoo Backup Pro 11, yedeklemelerinizi herhangi bir sabit disk, SSD, flash sürücü veya ağ konumunda saklar. Yerel yedeklemeler, muhteşem bir şekilde az disk alanı gerektiren yeni geliştirilen “Sınırsız Ters Artımlı” teknolojiden yararlanıyor. Alandan % 50’ye kadar tasarruf edin!

Kolay bulut yüklemesi

Yedeklemeleri internette saklayın

Ashampoo® Backup Pro 11, Dropbox veya Google Drive ile çalışmayı inanılmaz derecede kolaylaştırır. Geleneksel saklama ortamından bağımsızlığınızın tadını çıkarın! Bu yalnızca geleneksel dosya yedeklerini içermez, aynı zamanda tüm sürücüler için de geçerlidir! Dropbox, Google Drive, Microsoft OneDrive, Strato, 1&1 ve diğerleri için yerleşik bir destek vardır.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

9 Thoughts to “Ashampoo Backup Pro 11 – Kolay Yedekleme Programı – 10 Hediye Lisans”

 1. Frank Mohnhaupt

  Please count me in for that piece of wonderfull software ! 🙂

 2. dhruv

  Been using v10 and totally impressed by its reliability and wish to own the new version. THANKS!!!!!!!

 3. MJ

  Easily backup everything you need. Great backup application.

 4. EFE_KAYGISIZ

  yedekleme programları hayat kurtarır.

 5. divinenews

  I love and trust Ashampoo software.

  The reason I want to win this software is: Ashampoo Backup Pro is encrypted and can be stored in the cloud for secure storage. I need this software because sooner or later we all have a system crash or a computer that is losing our saved stuff and it needs to be formatted. This software makes full restoration possible and easier.

  Thank you for this chance to win.

 6. Prabhath

  Great backup application.
  Easy to use and nice GUI…
  count me in too…

 7. hakah

  Nice backup application for most pc users.
  Please count me in this Giveaway!

 8. AKshay

  Hello
  Ashampoo Backup Pro 11 is a good versatile backup solution that safely backs up and restores files, disk partitions and entire operating systems.Ashampoo® Backup Pro 11 can create backups fully automatically in the background. I like The reliable backup engine, flexible scheduler and high-quality encryption !
  Thanks for the good giveaway!

 9. ismail

  geç gördüm umarım tekrar kampanyası olur

Yorum Bırak