Ashampoo Music Studio 2016 – Kampanya

Ashampoo Music Studio 2016, müzik oluşturma, düzenleme, tasarlama ve üretmek için hepsi bir arada olarak hazırlanmış bir çözümdür.

Ashampoo Music Studio 5

Neden Ashampoo Music Studio?

Music Studio …

… sezgisel ve güçlü!

Sadece birkaç tıklamayla mükemmel sonuçlar elde eder.

… dikkat çeker!

Music Studio özelliklerinden biri, kullanıcı arayüzünde son derece görev odaklı kullanıcı arayüzü dikkatinizi dağıtmaz.

… kanıtlanmış bir teknolojidir!

Deneyimli geliştiricilerimiz Music Studio’nun güçlü ve güvenilir olduğundan eminler.

 

 

Music Studio 2016 ’te Yeni

Music Studio yenilendi… Daha iyi görünüm, daha hızlı performans, yeni özellikler – Basitçe, şu anki bizim en iyi Music Studio!

Kullanıcı Arayüzü

Ürünü tamamen yeniden tasarladık ve maksimum netliği sağlamak ve göreve odaklanmaya yardımcı olabilmek için dağınıklığı kaldırdık.

Daha Fazla Hız

Music Studio 5 her zamankinden daha akıcı hissediyor. Ortalama olarak, ürün lansmanı üç saniyedan daha az sürer ve çalışmaya başlar. Şimdi çok çekirdek desteği ile ses dönüştürme özelliğinde daha hızlı sonuçlar veriyor.

Video-2-Music

Favori videonuzdaki müziği hiç almak istediniz mi? Music Studio 5 ile yapabilirsiniz. Video-2-Music basit seç ve tıkla işlemiyle ses çıkarmanızı sağlar – Hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Mix Tape

Sadece Music Studio’da – müzik koleksiyonunuza yeni türler ekleyin ve sunduğu destek ile sorunsuz bir şekilde en sevdiğiniz şarkıları birleştirin.

 

Ashampoo Music Studio 5, müzik oluşturma, düzenleme, tasarlama ve üretmek için hepsi bir arada olarak hazırlanmış bir çözümdür.

Buradan direk indirebilirsiniz: http://www.ashampoo.com/ashampoo_music_studio_2016_sm.exe

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Bırak