Ashampoo Music Studio 6 ( 10 Hediye Lisans ) ( Sona Erdi )


Ashampoo Music Studio

Sizlere https://www.ashampoo.com sponsorluğunda tek bir lisansı  109,00 TL olan 10 lisans hediye ediyoruz.Çekilişe katılmanız için tek bir yorum yazmanız yeterlidir.Kampanya Sona ermiştir.Kazananlar aşağıdaki gibidir.Kazanan kullanıcılarımızı tebrik ederiz.Kazanan kullanıcılarımızın lisans bilgileri gönderilmiştir.

Technopro360’a özel indirimle aşşağıdaki linkden %50 indirimli satın alabilirsiniz

https://shop.ashampoo.com/10/purl-onlineshop?cart=154021&coupon=DQ2-3JC-F48&%20enablecoupon=false&cookie=false&usepricescale=false

ashampoo winner

Detaylı Bilgi http://www.cekilisyap.com/ashampoo-music-studio-6-10-hediye-lisans#.VUEqWkhLEdU

Tek bir program rip yapma, diske yazma, kesme, dönüştürme, mix yapma, organize etme, kapaklar basma ve şarkılar oluşturma gibi işlemleri yapabilir mi? Yeni Music Studio 6, müzikleriniz gibi çeşitlidir. PC, akıllı telefon, MP3 çalar veya arabanızda – şarkılarınızı istediğiniz yerde dinleyin!

 • iTunes şarkılarını sorunsuz dönüştürme ve disk yazma
 • Aynı anda üç parçaya kadar ultra hassas şarkı mixleme, kesme ve düzenleme
 • Akıllı bölme teknolojisi ile sesli kitapları ve canlı konser kayıtlarını bölün
 • Herhangi bir cihaz için çalma listeleri oluşturun
 • Kişisel format ve kalite ayarlarıyla güvenilir ses dönüştürücü
 • Güçlü ve otomatik özellikleriyle ses diski ripleme
 • Çeşitli şablonlarla kolayca kişisel kapaklar oluşturun veya tasarlayın ya da özel motifler kullanın
 • Videolardaki ses parçalarını tek ses dosyalarını dönüştürün

Daha fazla parça, daha fazla seçenek

Üç ayrı parçaya kadar şarkılarınızla mix yapin, bölümleri düzenleyin veya zarif karışımlar oluşturun. Ashampoo Music Studio 6 ile müzik düzenleme zahmetsiz bir hal alıyor. Ultra hassas ince ayarlamalar için yeni pasajlar ekleyin veya kesin, açılış ve kapanış ses seviyelerini ayarlayın veya ekolayzır kullanın.

Duraklamaları otomatik olarak bulun ve kaldırın

Uzun parçaları ayrı parçalara bölmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ashampoo Music Studio 6 duraklamaları otomatik olarak algılar ve ses kayıtlarınızdan farklı klipler oluşturur. Ayarlanabilir tolerans ayarları neredeyse hiç duraklama olmasa bile çalışır.

iTunes kullanıcıları hoş geldiniz

Ashampoo Music Studio 6 AAC ve m4a gibi popüler Apple formatlarını sonunda destekliyor. Evinizdeki ses sisteminde veya iTunes olmadan diğer cihazlarda sınırsız ses deneyimi için iTunes şarkılarınızı kolaylıkla MP3 ve WMA formatlarına dönüştürün ve müziğinizi diske yazdırın!

Yeni görünüm ve gelişmiş kullanılabilirlik

Ashampoo Music Studio 6 ‘da güzel görünümün yanı sıra özellikleri de elden geçirilmiştir. Şimdi, anında üretken olabilirsiniz.

Mükemmellik için rip yapın

Ashampoo Music Studio 6 tüm CD’lerinizi hızlı ve düzgün bir şekilde dijital ortama aktarır. Program, şarkılarınıza doğru etiketleri ve kapakları atamak için çevrimiçi veri tabanlarını kontrol eder ve şarkılarınızı herhangi bir formatta depolamanızı sağlar. Bu, şarkılarınızı herhangi bir cihazda oynatılabilir hale getirir.

Her formatta bir çalma listesi

Çalma listeleri, şarkıları sırayla oynatmanın en rahat yoludur. Ashampoo Music Studio 6, hangi müzik çaları kullanırsanız kullanın çok sayıda formatı destekliyor. Ashampoo Music Studio 6 sizin için doğru çalma listesi formatına sahiptir – bundan daha fazla uyumlu olamazdı!

Her zaman doğru format

Ashampoo Music Studio 6 ile şarkılarınızın kalitesini ayırlamak için kullanımı çok kolay olan dönüştürme teknolojisini kullanın. Otomatik olarak oluşturulan içerik tabloları gibi profesyonel şablonlar ve şık özellikler dakikalar içerisinde çarpıcı görsel tasarımlar oluşturmanıza yardımcı olur.

Tüm pakete sahip müzik diski

Müziğinizi diske yazdırın ve özel yapım kapaklarla projenizi tamamlayın. Otomatik içerik tabloları profesyonel şablonlar ve kullanışlı özellikler dakikalar içerisinde çarpıcı görseller sağlıyor. Aileniz, arkadaşlarınız ve işiniz için mükemmel!

Videodan müziği alın

Bir film puanı, en sevdiğiniz alıntı veya ses efekti olsun, Ashampoo Music Studio 6, en sevdiğiniz video anılarınızı hızlı bir şekilde tamamen düzenlenebilir ses dosyalarına dönüştürür. Açılış ve kapanış jeneriklerinden veya favori film sahnenizden müzikleri çıkartın ve düzenleyin ve her şeyi istediğiniz formatlarda kaydedin. Zil sesleri oluşturmak veya videolarınızla kullanmak için idealdir!

Geri kalanlarımız için ses normalleştirme

Farklı kaynaklardan bir müzik derlemesi oluşturduğunuz zaman, dinleme deneyimini düşüren her şarkı için farklı ses seviyeleriyle karşılaşırsınız. Normalleştirme işlemi şarkılarınızın ses seviyelerini eşitler ve size pürüzsüz ve profesyonel ses deneyimi sunar.

Dakikalar içinde düzenleyin

Ashampoo Music Studio 6 şarkılarınızın başlığını ayarlayarak müzik koleksiyonunuza düzeni getiriyor. Şarkı başlaıklarınızda çıkış tarihini gösterme gibi standartı ayarlayın ve program gerisini halletsin!

Herkes için aralıksız mix yapma özelliği

Çeşitli şarkılardan ve rahatsız edici duraklamalar olmadan kendi şarkı mixlerinizi oluşturmanız gerektiğinde, Ashampoo Music Studio 6’nın Title Mixer özelliği gerçekten en iyi seçimdir. Şarkılarınızı ekleyin, açılış kapanış efektini ve çıktı formatını seçin, hepsi bu kadar!

“Track1-Untitled” gibi isimlere son!

Ses verileri yanı sıra ses dosyaları, şarkıcı, albüm, tür ve kapak bilgilerini de içerir, ancak bu veriler sürekli eksiktir. Ashampoo Music Studio 6 “Track1-Untitled” gibi isimleri “The Beatles – Yesterday – Help” gibi anlamlı isimlere çevirir!

indir

17 Thoughts to “Ashampoo Music Studio 6 ( 10 Hediye Lisans ) ( Sona Erdi )”

 1. Fatoş

  Teşekkürler. Yarışmaya katılıyorum..

 2. Geo Aachen

  Thanks a lot for the giveaway!

  It's a perfect media software. I love music very much!

 3. Murat

  Program işime yarar, şansımızı deneyelim.

 4. Tarek Medhat Abbas

  This is a very good app..thanks for the giveaway …I hope I win a license

 5. antinkuntin

  Güzel bir yarışma düzenlemişsiniz şimdiden herkese teşekkürler beni de yarışmaya dahil ederseniz sevinirim teşekkürler techno360.

 6. yedike

  Güzel program, çok teşekkürler.

 7. mieszko

  Thank you for the contest!

 8. Tadeusz

  Awesome software
  Please count me in …. 🙂

 9. mecnun

  kampanya için teşekkürler…

 10. vhick

  Thank you so much for the giveaway!

 11. ramazan

  güzel bir kampanya

 12. ali

  teşekkürler güzel kampanya

 13. heredot

  şansımı bir deneyeyim dedim teşekkürler

 14. Hasan Yesiltas

  Kampanya için teşekkürler.

 15. MJ

  Great giveaway, please count me in thank you.

 16. Jane

  Thank you for the giveaway.

 17. rookie

  Teşekkürler…

Yorum Bırak