Ashampoo Office 2010 ( Kampanya )

Uygun maliyetli, kullanımı kolay ve güçlü

Ashampoo Office 2010 Yeni güçlü ve uygun maliyetli Ashampoo Office  belgeler, tablolar, sunumlar ve daha fazlası ile çalışma söz konusu olduğunda ihtiyacınız olan her şeyi sunuyor! Kapsamlı Ashampoo Office ; Ashampoo TextMaker , Ashampoo PlanMaker  ve Ashampoo Presentations  programlarını içerir.

Ashampoo TextMaker2010 kelime işlemci uzmanınızdır. Bu yazılım bir mektup, bir broşür ya da bilimsel bir kağıt olsun metin işleme ile ilgili tüm görevler için en iyi desteği sağlar. Ashampoo TextMaker 2012 çeşitli dosya formatlarıyla uyumludur, ör; bütün Microsoft Word dosya formatları 6.0 sürümünden 2010 sürümüne kadar.

Ashampoo PlanMaker 2010 güçlü ve kullanımı kolay bir tablo yazılımıdır. Ashampoo PlanMaker ile tablolar oluşturmanızın yanı sıra 330’un üzerinde hesaplama işleviyle hesaplamaları kolaylıkla yapabilir ve ayrıca etkileyici grafikler oluşturabilirsiniz. Microsoft Excel 5.0 sürümünden Excel 2010 sürümüne kadar XLS ve XLSX dosyalarıyla uyumlu ve PDF işleviyle dışa aktarabilirsiniz.

Sıkıcı sunumlar Ashampoo Presentations 2010 ile geçmişte kalacak! Profesyonel olarak tasarlanmış şablonlar ve animasyonların yanı sıra DiretX teknolojisine dayalı geçişler sunumlarınıza kolaylıkla eklenebilir. Bu şekilde, hedef kitlenizi etkileyeceksiniz!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Bırak