Ashampoo Office 2016 ( 5 Hediye Lisans ) ( Sona Erdi )

ppage phead box office 2016 - Ashampoo Office 2016 ( 5 Hediye Lisans ) ( Sona Erdi )

Sizlere https://www.ashampoo.com sponsorluğunda tek bir lisansı 169,00 TL olan 5 lisans hediye ediyoruz.Çekilişimize katılmanız için lütfen çekiliş aracımızı kullanınız.

Kazananları Tebrik ederiz.Lisans bilgileri gönderilmiştir

a Rafflecopter giveaway

Çekilişimiz ile Ücretsiz Full Ofis Programı Kazanma Şansı Yakalayın.

Ashampoo Office 2016 Hepimiz geçmişte Microsoft Office alternatiflerine rastladık ancak hiçbiri çok uygun fiyatlı ve Microsoft belge formatlarıyla tamamen uyumlu değildi. Hiçbir eğitimden ödün vermeyen, uzun alışma süreleri gerektirmeyen bir ofis paketi Ashampoo Office 2016, size her zamankinden daha hızlı belgeler, elektronik tablolar ve sunumlar oluşturmanızı sağlıyor. Bu mükemmelliğin ve gücün bir arada uyumudur.
Bagde: bir evde veya şirkette en fazla 3 PC için

Güçlü. Hızlı. Tamamen uyumlu.

Yeni Ashampoo Office 2016 kelime işlemci, elektronik table ve sunum uygulamalarıyla birlikte geliyor. Bu küçük ve hızlı office paketi MS Office’in bütün sürümleriyle tam uyumludur ve sezgisel kullanımın yanı sıra geniş özellik setiyle ikna ediyor.

Ashampoo Ashampoo Office 2016’da yeni

mark - Ashampoo Office 2016 ( 5 Hediye Lisans ) ( Sona Erdi ) Hızlı, küçük ve kapsamlı Office paketi
mark - Ashampoo Office 2016 ( 5 Hediye Lisans ) ( Sona Erdi ) Microsoft Office 6.0’dan Microsoft Office 2013’e kadar tüm belgelerle tamamen uyumlu
mark - Ashampoo Office 2016 ( 5 Hediye Lisans ) ( Sona Erdi ) Son derece sezgisel kullanım, hiçbir uzun eğitim gerekmez
mark - Ashampoo Office 2016 ( 5 Hediye Lisans ) ( Sona Erdi ) Her isteğe göre profesyonel kelime işlemci
mark - Ashampoo Office 2016 ( 5 Hediye Lisans ) ( Sona Erdi ) 350 hesaplama yöntemiyle ödüllü elektronik tablo uygulaması
mark - Ashampoo Office 2016 ( 5 Hediye Lisans ) ( Sona Erdi ) Çok sayıda tasarım şablonu ile ilgi çekici sunumlar
mark - Ashampoo Office 2016 ( 5 Hediye Lisans ) ( Sona Erdi ) Animasyonlar, sesler ve videolar ile büyüleyici sunumlar
mark - Ashampoo Office 2016 ( 5 Hediye Lisans ) ( Sona Erdi ) MS Office kullanıcıları ile zahmetsiz veri alışverişi
mark - Ashampoo Office 2016 ( 5 Hediye Lisans ) ( Sona Erdi ) Nesneler modunda görüntüleri rahatça düzenleyin ve konumlandırın

Mükemmel kelime işlemci: TextMaker 2016

Günlük yazışmalardan bilimsel çalışmalara, tebrik kartlarından sofistike bültenlere: Textmaker 2016 tek başına ya da başkaları ile işbirliği içinde anında ilgi çekici belgeler oluşturmanızı sağlar. Tamamladığınız belgeleri yazdırmanın yanı sıra PDF’ler veya e-kitaplar olarak paylaşılabilir.

Mükemmel elektronik tablo uygulaması: PlanMaker 2016

350’den fazla hesaplamalar, 1 milyon hücreye kadar destek sunan geniş çalışma sayfaları ve özel tablolar gibi profesyonel özellikler ile PlanMaker 2016 basit kredi karşılaştırmaları olsun veya bir şirketin tüm finansal planlaması olsun herhangi bir hesaplama için idealdir. PlanMaker sunum derecesinde grafikler gibi verilerinizi görselleştirmenizi ve analiz etmenizi sağlar.

Güçlü sunum yazılımı: Presentations 2016

Presentations 2016 ilgi çekici sunumlar oluşturmanızı sağlar. Çeşitli özelleştirilebilir şablonlar omuzlarınızdaki yükü alıyor. Grafikler, tablolar, sesler, videolar, animasyonlar ve geçişler ile slaytlarınızı özel yapın ve çekici sunumlar ile seyircilerinizi etkileyin.

Yorum Bırak