Ashampoo Office 2016 Satın Al 67,58 TL


Ashampoo Office 2016 Satın Al Sadece bugüne özel normalde 169,00 TL olan yazılımı %60 indirim ile 67,58 TL satın alabilirsiniz.
Buradan satın alabilirsiniz

Ashampoo Office 2016 Satın Al
 https://shop.ashampoo.com/10/purl-onlineshop?scope=checkout&cart=159976&coupon=F4M-Y7C-PYL&affiliate=36615&enablecoupon=false&cookie=false&usepricescale=false&x-source=aff

Ashampoo Office 2016 Satın Al
Hepimiz geçmişte Microsoft Office alternatiflerine rastladık ancak hiçbiri çok uygun fiyatlı ve Microsoft belge formatlarıyla tamamen uyumlu değildi. Hiçbir eğitimden ödün vermeyen, uzun alışma süreleri gerektirmeyen bir ofis paketi Ashampoo Office 2016, size her zamankinden daha hızlı belgeler, elektronik tablolar ve sunumlar oluşturmanızı sağlıyor. Bu mükemmelliğin ve gücün bir arada uyumudur.

Güçlü. Hızlı. Tamamen uyumlu.

Yeni Ashampoo Office 2016 kelime işlemci, elektronik table ve sunum uygulamalarıyla birlikte geliyor. Bu küçük ve hızlı office paketi MS Office’in bütün sürümleriyle tam uyumludur ve sezgisel kullanımın yanı sıra geniş özellik setiyle ikna ediyor.

Ashampoo Ashampoo Office 2016’da yeni

Hızlı, küçük ve kapsamlı Office paketi
Microsoft Office 6.0’dan Microsoft Office 2013’e kadar tüm belgelerle tamamen uyumlu
Son derece sezgisel kullanım, hiçbir uzun eğitim gerekmez
Her isteğe göre profesyonel kelime işlemci
350 hesaplama yöntemiyle ödüllü elektronik tablo uygulaması
Çok sayıda tasarım şablonu ile ilgi çekici sunumlar
Animasyonlar, sesler ve videolar ile büyüleyici sunumlar
MS Office kullanıcıları ile zahmetsiz veri alışverişi
Nesneler modunda görüntüleri rahatça düzenleyin ve konumlandırın

Mükemmel kelime işlemci: TextMaker 2016

Günlük yazışmalardan bilimsel çalışmalara, tebrik kartlarından sofistike bültenlere: Textmaker 2016 tek başına ya da başkaları ile işbirliği içinde anında ilgi çekici belgeler oluşturmanızı sağlar. Tamamladığınız belgeleri yazdırmanın yanı sıra PDF’ler veya e-kitaplar olarak paylaşılabilir.

Mükemmel elektronik tablo uygulaması: PlanMaker 2016

350’den fazla hesaplamalar, 1 milyon hücreye kadar destek sunan geniş çalışma sayfaları ve özel tablolar gibi profesyonel özellikler ile PlanMaker 2016 basit kredi karşılaştırmaları olsun veya bir şirketin tüm finansal planlaması olsun herhangi bir hesaplama için idealdir. PlanMaker sunum derecesinde grafikler gibi verilerinizi görselleştirmenizi ve analiz etmenizi sağlar.

Güçlü sunum yazılımı: Presentations 2016

Presentations 2016 ilgi çekici sunumlar oluşturmanızı sağlar. Çeşitli özelleştirilebilir şablonlar omuzlarınızdaki yükü alıyor. Grafikler, tablolar, sesler, videolar, animasyonlar ve geçişler ile slaytlarınızı özel yapın ve çekici sunumlar ile seyircilerinizi etkileyin.

Ashampoo Office 2016 Satın Al
 https://shop.ashampoo.com/10/purl-onlineshop?scope=checkout&cart=159976&coupon=F4M-Y7C-PYL&affiliate=36615&enablecoupon=false&cookie=false&usepricescale=false&x-source=aff

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Bırak