Ashampoo Photo Commander 12 -Fotoğraf Yönetimi Programı – Kampanya

Güçlü fotoğraf yönetimi basitleştirildi

Ashampoo Photo Commander 12 Fotoğrafları sever misiniz? Son tatiliniz, düğününüz – fotoğraf olarak çoğunlukla değerli anılar fotoğraf koleksiyonlarımızı daha büyük hale getirir. Eskiden ayakkabı kutularında saklanırdı ama şimdi fotoğraflar genellikle bilgisayarlarda saklanıyor. Ancak son tatilinize ait çok özel fotoğrafları saklar mısınız? Mükemmel anılardaki fotoğraflarınızdaki bulanıklıklar veya küçük pürüzlerden dolayı gücenir misiniz?

Fotoğraf yönetiminde profesyonel Ashampoo Photo Commander 12’ye giriş yapın. Fotoğraf koleksiyonlarında zahmetsizce gezinin ve anında görüntülerdeki rahatsız edici kusurları kaldırın. Rengi ve kontrast ayarlarını optimize edin ve fotoğraflarınızı parlatın. Yaratıcılığa sahip olun ve profesyonel görüntü efektleri ile fotoğraflarınızı geri getirin ve oluşturduğunuz takvimler, kolajlar ve tebrik kartları ile arkadaşlarınıza sürpriz yapın.

Yeni nesil fotoğraf yönetimi: Daha fazla konfor, daha fazla güç, daha fazla performans

  • Kullanımı daha kolay
  • Akıllı fotoğraf aktarımı
  • Minyatür görüntülerle daha hızlı görüntü tarama
  • Bulut desteği ile geliştirilmiş dosya yöneticisi
  • Yeni tasarımlar & gradyanlar
  • Geliştirilmiş sihirbazlar
  • 1-Tık nesne yönetimi & stillere hızlı erişim

Kontrol altında olun

100 veya 100.000 fotoğraf, hiç farketmez. Farklı görüntü modları arasında seçim yapın ve güçlü filtreleme sayesinde fotoğrafları bulun.

Kaosu ortadan kaldırın

Fotoğrafları sıralama, taşıma ve yeniden adlandırma hiç bu kadar kolay olmamıştı. Fotoğraf koleksiyonunuzu organize edin ve gizli hazineleri yeniden keşfedin.

Çekim hatalarını düzeltin

Tatil fotoğraflarınız bulanık mı? Doğum günü fotoğraflarınız solmuş renkli veya çok gürültülü mü? Bu sorunları kolaylıkla ve hızlı bir şekilde düzeltin. Kırmızı gözlere hayır deyin ve çizikleri yok edin.

Efektler ile sihir yapın

Sepya ile çocukluk fotoğraflarınıza nostalji bir hava yaratın veya bahçenizi minyatür bir sahneye çevirin. Sınırsız bir şekilde efektleri birleştirin.

Fotoğraflarınızı güzel bir şeye dönüştürün

Slayt gösterileri, takvimler veya yüksek kaliteli kolajlar oluşturun. Çarpıcı panorama resimler oluşturun veya oluşturduğunuz tebrik kartları ile arkadaşlarınıza sürpriz yapın.

Ayrıca profesyoneller için

Tonal düzeltmeler, dereceli eğriler ve RAW desteği ile Ashampoo Photo Commander 12 profesyonel kullanım için idealdir.

indir

Ashampoo Photo Commander 12 tam sürümünü yukarıdaki link’den indirebilirsiniz.Lisans ( serial,key ) kurulum dosyasında gömülüdür.

Kampanyayı düzenleyen site: http://www.topsoftbargains.com

Yorum Bırak