Ashampoo Photo Commander 14 ( %60 İndirim )

Ashampoo Photo Commander 14 Çıkış tarihi 12 ekim ön kayıt ile programa technopro360’a özel %60 indirim sunuyoruz.

Buradan satın alabilirsiniz: https://shop.ashampoo.com/10/purl-onlineshop?scope=checkout&cart=161843&coupon=3NB-TE8-GLE&affiliate=36615&enablecoupon=false&cookie=false&usepricescale=false&x-source=aff

Ashampoo Photo Commander 14 fotoğraflarınız için gerekli tüm araçlarla ve efektlerle geliyor ve fotoğraf koleksiyonunuzda size tam kontrolü sağlıyor. Yeni başlayanlar ve fotoğraf meraklıları sadece birkaç tıklama ile parlak sonuçlar elde edecekler.

Anında nefes kesici fotoğraflar – eski bilgisayarlarda bile!

Düzenle

Sadece birkaç tıklamayla insanları, istenmeyen nesneleri, kırmızı gözleri ve görüntü kusurlarını kaldırın. Fotoğraf perspektiflerini değiştirin ve muhteşem efektlerle benzersiz bir deneyim yaşayın veya derecelendirme eğrileri ve ton düzeltmeleri ile profesyonelliği keşfedin.

Screenshot: %400'e kadar daha hızlı dönüştürme

Zamandan kazanın

Fotoğrafları hızlı ve kolay bir şekilde içe aktarın, organize edin ve düzenleyin. Entegre toplu işleme ve otomatik görüntü düzeltme özellikleri büyük fotoğraf koleksiyonlarında bile yönetme ve işlemeyi bir esintiyle gerçekleştiriyor. Daima hazır ve sezgisel sihirbazlar anında başarı için yeni başlayanlara rehberlik ediyor.

Screenshot: %400'e kadar daha hızlı dönüştürme

Yaratıcı olun

3B davetiye kartlarından, özel takvimlerden, kolajlardan ve panaromalardan fotoğraf rötuşlarına, tilt-shift, ayna efektlerine ve profesyonel derece araçlarına kadar – yaratıcılığınızın hiçbir sınırı yok. Ayrıca her durum için olan dahili grafikleri, tasarımları ve şablonları unutmayın.

Screenshot: %400'e kadar daha hızlı dönüştürme

Keyfini çıkarın

En sevdiğiniz müzikle slayt gösterilerinizi ayarlayın, hiçbir ek kodek kurulumu gerekmeden MP4 ve AVI dosyalarıyla çalışın ve Facebook ve diğer sosyal ağlara kolay yükleme özelliği sayesinde fotoğraflarınızı çevrimiçi galeriler olarak veya hareket halinde arkadaşlarınıza ve ailenize sunun.

Screenshot: %400'e kadar daha hızlı dönüştürme

Fotoğraf aşkı için:

Fotoğraf yönetimi ve düzenlemesi için 3 milyondan fazla kullanıcı Ashampoo Photo Commander’ı kullanıyor. Siz bu topluluğa ne zaman katılacaksınız?

Screenshot: %400'e kadar daha hızlı dönüştürme

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Bırak