Ashampoo Snap 2015 ( Kampanya )

Görüntüler ve videolar, bilgileri metinlerden daha hızlı, daha kişisel, daha kısa bir şekilde iletirler. Anlatmak istediğinizi doğru bir şekilde gösterebilmenizi sağlayan görüntüler ve videolar oluşturmak için Ashampoo Snap 2015 kullanın!

Ashampoo Snap 2015 kullanıcılara, tek görüntü veya video gibi ekran içeriklerini piksel düzgünlüğü ile yakalama, düzenleme ve paylaşma imkanı sağlıyor. Uygulama güçlü görüntü düzenleme yetenekleri ile birlikte geliyor.

Basitçe her şeyi yakalayın

Ashampoo Snap 2015 sınırsız olanaklar sunmaktadır. Kolaylıkla web kameranızın, Skype aramalarınızın veya akışlarınızın videosunu kaydedin ve kendi video eğitimlerinizi oluşturun! Yeni yakalama kontrolleri, videolarınızı duraklatmak, efektler eklemek veya zamanlayıcı ile zaman kısıtlamaları uygulamanızı sağlıyor.

Tam metin tanıma

Görüntüler veya PDF dosyalarından anında düzenlenebilir metinler elde edin! Ashampoo Snap 8, metin tabanlı görüntüleri bilgisayarda düzenlenebilir metinlere dönüştürür. Faks mesajlarından ve taranmış veya fotoğraflanmış belgelerden içeriklere erişin. Ayrıca yabancı dilde (Almanca, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Türkçe ve Rusça) belgeler için idealdir!

Screenshot Tam metin tanıma

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Bırak