Ashampoo Snap 8 ( Kampanya )

Görüntüler ve videolar, bilgileri metinlerden daha hızlı, daha kişisel, daha kısa bir şekilde iletirler. Anlatmak istediğinizi doğru bir şekilde gösterebilmenizi sağlayan görüntüler ve videolar oluşturmak için Ashampoo Snap 8 kullanın!

Yeni sürüm olan Ashampoo Snap 9 satın al %70 indirimle buradan satın alabilirsiniz.

Ashampoo Snap 8 kullanıcılara, tek görüntü veya video gibi ekran içeriklerini piksel düzgünlüğü ile yakalama, düzenleme ve paylaşma imkanı sağlıyor. Uygulama güçlü görüntü düzenleme yetenekleri ile birlikte geliyor.

Basitçe her şeyi yakalayın

Ashampoo Snap 8 sınırsız olanaklar sunmaktadır. Kolaylıkla web kameranızın, Skype aramalarınızın veya akışlarınızın videosunu kaydedin ve kendi video eğitimlerinizi oluşturun! Yeni yakalama kontrolleri, videolarınızı duraklatmak, efektler eklemek veya zamanlayıcı ile zaman kısıtlamaları uygulamanızı sağlıyor.

Tam metin tanıma

Görüntüler veya PDF dosyalarından anında düzenlenebilir metinler elde edin! Ashampoo Snap 8, metin tabanlı görüntüleri bilgisayarda düzenlenebilir metinlere dönüştürür. Faks mesajlarından ve taranmış veya fotoğraflanmış belgelerden içeriklere erişin. Ayrıca yabancı dilde (Almanca, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Türkçe ve Rusça) belgeler için idealdir!

Screenshot Tam metin tanıma

Birçok ekran görüntüsünü birleştirin ve düzenleyin

Bir görüntü içine birden fazla ekran görüntülerini birleştirerek, karmaşık işleri gözünüzde canlandırın! Oklar, şekiller ve metinler aracılığıyla detaylara dikkat çekin ve ek açıklama ihtiyacını ortadan kaldırın!

Eylemin bir parçası mısınız?

Herhangi bir videonun içerisindeyseniz bu daha canlı ve kişisel hale gelir. Web kameranızı kaydedin ve neler olduğunu yorumlarınızla anlatın! Web kamera görüntülerini serbestçe boyutlandırın ve konumlandırın.

Screenshot Eylemin bir parçası mısınız?

4k uyumlu / yüksek çözünürlükler için yapıldı

Ashampoo Snap 8, yüksek 4k çözünürlükleri ve çoklu monitör ortamlarını tamamen destekler! Tüm ekranlarınızı kaydedin veya alandan kazanmak için videonuzu anında bir seçim yapıp istediğiniz gibi boyutlandırın.

Paylaşılsın mı? Nasıl isterseniz!

Ashampoo Snap 8 ile seçilen sizindir: E-posta ile gönderin veya yaygın bulut hizmetlerine (DropBox / Microsoft One-Drive / Google Drive) isteğe bağlı otomatik boyutlandırma özelliği ile yükleyin.

Eğitim videoları kaydedin

Bir şeyi açıklamaya ihtiyacınız mı var? Ashampoo Snap 8 bunu kolay hale getiriyor! Yüksek çözünürlükte video kaydedin ve web kamerası resim içerisinde resim özelliği, görsel fare tıklamaları, detayları öne çıkarmak için yakınlaştırma ve kendi yorumlarınızı kullanın!

Fantastik iş akışı

Ekran görüntüleri kaydedilsin, düzenlensin, boyutlandırılsın ve gönderilsin mi? Bunlar için 3 ayrı uygulama kullanabilir veya sadece Ashampoo Snap 8 ile bu görevleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamayı basitçe kısayol tuşları, entegre hızlı erişim araç çubuğu veya görev menüsünden kontrol edin! Yüksek optimize edilmiş iş akışı ve mükemmel kullanılabilirlik ile zamandan kazanma deneyimini yaşayın!

Screenshot: Fantastik iş akışı

Tüm web sayfalarını yakalayın

Acele edip kaydırmayın! Ashampoo Snap 8 tüm web sayfalarını otomatik olarak kaydırarak yakalar. Yaygın tüm tarayıcılarla çalışır!

Görüntü hırsızlığına son!

Hırsızlık olaylarını ve kötüye kullanımları önlemek için görüntülerinizi filigranlar ile koruyun. Saydam metinlerden büyük bir telif hakkı simgesine kadar her şeyi kullanın.

Sonunda menüleri yakalayın!

Farenizi veya klavyenizi kullandığınız anlarda menüler ve açılır listeler kaybolduğundan bunları yakalamak neredeyse imkansızdır. Ashampoo Snap 8, bu elemanları yakalamanızı sağlayan özel bir yakalama moduyla geliyor. Teknik belgelendirme için vazgeçilmez!

Bu renk değeri nedir?

Tam renk değerleri genellikle web tasarımın ve fotoğraf düzenlemenin temelini oluşturur. Entegre renk seçme aracı, sonraki düzenlemeler için birçok renk değerlerini belirlemenizi ve kaydetmenizi sağlar.

Vazgeçilmez yardımcı: Otomatik numaralandırma

Bazı özellikleri bir kez kullandığınızda aşık olacaksınız. Otomatik numaralandırma, her tıklamayla artan sıraya sahip numaralarla küçük şekiller (daireler, kareler, işaretler) yerleştirir. Numaralandırma eklemenin ve zamandan kazanmanın en akıllı yolu!

53 tane tek-tık görüntü efektleri

Entegre efekt tarayıcısı, parlaktan renkliye kadar görüntü efektlerini görüntüler. Sadece küçük pencereleri kaydırın ve tek bir tıklama ile istediğiniz efekti seçin!

Usta işi: Zamanlı yakalama

Zaman süreli yakalama, zamanla gelişmeleri belgelemek ve “gerçek” eylemleri yakalamak için birçok ilginç olanaklar sunuyor. Bir zaman değeri ayarladıktan sonra yakalamayı başlatabilir veya programın belirli aralıklarda çok sayıda görüntüler kaydetmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca görüntü yakalama ve video oynatma hızı oranlarını ayarlayarak zaman geçişli efektler oluşturabilirsiniz.

Görünmeyen pencereleri kaydedin

Kısmen çakışan veya tamamen kapalı pencereleri kaydedin – Ashampoo Snap 8 bunu mümkün hale getiriyor. Şimdi birden fazla tarayıcı ve program pencereleri açabilir ve tek tek yığınlar veya aktif elemanlar olarak kaydedebilirsiniz.

Akıllı çalışma ortamı

Ashampoo Snap 8 görüntülerin orijinal halini korumak için akıllı yedekleme kullanır. Baştan başlamak ister misiniz? Görüntünüzü bir düğme tıklamasıyla orijinal durumuna sıfırlayın.

Sadece bir görüntü bin kelime söylemez, ayrıca flaş bilgileri iletebilir ve karmaşık işleri açıklayabilir. Ashampoo Snap 8 ile iletişiminizi optimize edin, yanlış anlaşılmaları önleyin ve gerçekte ne olduğunu gösterin!

Yeni sürüm olan Ashampoo Snap 9 satın al  %70 indirimle buradan satın alabilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Bırak