Home » Çeşitli Araçlar » Ashampoo Snap 8 ( Kampanya )

Görüntüler ve videolar, bilgileri metinlerden daha hızlı, daha kişisel, daha kısa bir şekilde iletirler. Anlatmak istediğinizi doğru bir şekilde gösterebilmenizi sağlayan görüntüler ve videolar oluşturmak için Ashampoo Snap 8 kullanın!

Yeni sürüm olan Ashampoo Snap 9 satın al %70 indirimle buradan satın alabilirsiniz.

Ashampoo Snap 8 kullanıcılara, tek görüntü veya video gibi ekran içeriklerini piksel düzgünlüğü ile yakalama, düzenleme ve paylaşma imkanı sağlıyor. Uygulama güçlü görüntü düzenleme yetenekleri ile birlikte geliyor.

Basitçe her şeyi yakalayın

Ashampoo Snap 8 sınırsız olanaklar sunmaktadır. Kolaylıkla web kameranızın, Skype aramalarınızın veya akışlarınızın videosunu kaydedin ve kendi video eğitimlerinizi oluşturun! Yeni yakalama kontrolleri, videolarınızı duraklatmak, efektler eklemek veya zamanlayıcı ile zaman kısıtlamaları uygulamanızı sağlıyor.

Tam metin tanıma

Görüntüler veya PDF dosyalarından anında düzenlenebilir metinler elde edin! Ashampoo Snap 8, metin tabanlı görüntüleri bilgisayarda düzenlenebilir metinlere dönüştürür. Faks mesajlarından ve taranmış veya fotoğraflanmış belgelerden içeriklere erişin. Ayrıca yabancı dilde (Almanca, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Türkçe ve Rusça) belgeler için idealdir!

Screenshot Tam metin tanıma

Birçok ekran görüntüsünü birleştirin ve düzenleyin

Bir görüntü içine birden fazla ekran görüntülerini birleştirerek, karmaşık işleri gözünüzde canlandırın! Oklar, şekiller ve metinler aracılığıyla detaylara dikkat çekin ve ek açıklama ihtiyacını ortadan kaldırın!

Eylemin bir parçası mısınız?

Herhangi bir videonun içerisindeyseniz bu daha canlı ve kişisel hale gelir. Web kameranızı kaydedin ve neler olduğunu yorumlarınızla anlatın! Web kamera görüntülerini serbestçe boyutlandırın ve konumlandırın.

Screenshot Eylemin bir parçası mısınız?

4k uyumlu / yüksek çözünürlükler için yapıldı

Ashampoo Snap 8, yüksek 4k çözünürlükleri ve çoklu monitör ortamlarını tamamen destekler! Tüm ekranlarınızı kaydedin veya alandan kazanmak için videonuzu anında bir seçim yapıp istediğiniz gibi boyutlandırın.

Paylaşılsın mı? Nasıl isterseniz!

Ashampoo Snap 8 ile seçilen sizindir: E-posta ile gönderin veya yaygın bulut hizmetlerine (DropBox / Microsoft One-Drive / Google Drive) isteğe bağlı otomatik boyutlandırma özelliği ile yükleyin.

Eğitim videoları kaydedin

Bir şeyi açıklamaya ihtiyacınız mı var? Ashampoo Snap 8 bunu kolay hale getiriyor! Yüksek çözünürlükte video kaydedin ve web kamerası resim içerisinde resim özelliği, görsel fare tıklamaları, detayları öne çıkarmak için yakınlaştırma ve kendi yorumlarınızı kullanın!

Fantastik iş akışı

Ekran görüntüleri kaydedilsin, düzenlensin, boyutlandırılsın ve gönderilsin mi? Bunlar için 3 ayrı uygulama kullanabilir veya sadece Ashampoo Snap 8 ile bu görevleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamayı basitçe kısayol tuşları, entegre hızlı erişim araç çubuğu veya görev menüsünden kontrol edin! Yüksek optimize edilmiş iş akışı ve mükemmel kullanılabilirlik ile zamandan kazanma deneyimini yaşayın!

Screenshot: Fantastik iş akışı

Tüm web sayfalarını yakalayın

Acele edip kaydırmayın! Ashampoo Snap 8 tüm web sayfalarını otomatik olarak kaydırarak yakalar. Yaygın tüm tarayıcılarla çalışır!

Görüntü hırsızlığına son!

Hırsızlık olaylarını ve kötüye kullanımları önlemek için görüntülerinizi filigranlar ile koruyun. Saydam metinlerden büyük bir telif hakkı simgesine kadar her şeyi kullanın.

Sonunda menüleri yakalayın!

Farenizi veya klavyenizi kullandığınız anlarda menüler ve açılır listeler kaybolduğundan bunları yakalamak neredeyse imkansızdır. Ashampoo Snap 8, bu elemanları yakalamanızı sağlayan özel bir yakalama moduyla geliyor. Teknik belgelendirme için vazgeçilmez!

Bu renk değeri nedir?

Tam renk değerleri genellikle web tasarımın ve fotoğraf düzenlemenin temelini oluşturur. Entegre renk seçme aracı, sonraki düzenlemeler için birçok renk değerlerini belirlemenizi ve kaydetmenizi sağlar.

Vazgeçilmez yardımcı: Otomatik numaralandırma

Bazı özellikleri bir kez kullandığınızda aşık olacaksınız. Otomatik numaralandırma, her tıklamayla artan sıraya sahip numaralarla küçük şekiller (daireler, kareler, işaretler) yerleştirir. Numaralandırma eklemenin ve zamandan kazanmanın en akıllı yolu!

53 tane tek-tık görüntü efektleri

Entegre efekt tarayıcısı, parlaktan renkliye kadar görüntü efektlerini görüntüler. Sadece küçük pencereleri kaydırın ve tek bir tıklama ile istediğiniz efekti seçin!

Usta işi: Zamanlı yakalama

Zaman süreli yakalama, zamanla gelişmeleri belgelemek ve “gerçek” eylemleri yakalamak için birçok ilginç olanaklar sunuyor. Bir zaman değeri ayarladıktan sonra yakalamayı başlatabilir veya programın belirli aralıklarda çok sayıda görüntüler kaydetmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca görüntü yakalama ve video oynatma hızı oranlarını ayarlayarak zaman geçişli efektler oluşturabilirsiniz.

Görünmeyen pencereleri kaydedin

Kısmen çakışan veya tamamen kapalı pencereleri kaydedin – Ashampoo Snap 8 bunu mümkün hale getiriyor. Şimdi birden fazla tarayıcı ve program pencereleri açabilir ve tek tek yığınlar veya aktif elemanlar olarak kaydedebilirsiniz.

Akıllı çalışma ortamı

Ashampoo Snap 8 görüntülerin orijinal halini korumak için akıllı yedekleme kullanır. Baştan başlamak ister misiniz? Görüntünüzü bir düğme tıklamasıyla orijinal durumuna sıfırlayın.

Sadece bir görüntü bin kelime söylemez, ayrıca flaş bilgileri iletebilir ve karmaşık işleri açıklayabilir. Ashampoo Snap 8 ile iletişiminizi optimize edin, yanlış anlaşılmaları önleyin ve gerçekte ne olduğunu gösterin!

Kampanya Burada: http://www.topsoftbargains.com/w/ashampoo-snap-discount-coupon-code/

 

Yeni sürüm olan Ashampoo Snap 9 satın al  %70 indirimle buradan satın alabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

Hergün 1 İndirimli Yazılım

System Mechanic Lifetime Lisans - İndirim - Discount

ABONE OL

Oyun Kampanyaları,Program Kampanyaları,İndirim Kuponları,Technopro360 Çekilişleri ve daha fazlası mail adresine gelsin

Bilgisayar Programlarındaki İndirimi Kaçırma

Program Satın Al – İndirim-Discount

 
Promo Deal: 20% off! Use coupon code: 7WBSKHM2U Emsisoft Anti-Malware : http://bit.ly/2fUn27s Emsisoft Internet Security http://bit.ly/2gWk3MQ Emsisoft Mobile Security http://bit.ly/2g1TVm6
CyberGhost Premium Plus İndirim - Discount: http://bit.ly/2h3n2a6
Acronis True İmage 2017: http://bit.ly/2gU0QfV
Genie Backup Manager Professional 9http://bit.ly/2gdCf74
Genie Timeline Pro 2016http://bit.ly/2g2le1a
Zoolz 2 Monthlyhttp://bit.ly/2hbA8lF
Kaspersky Password Manager 5http://bit.ly/2h8N4oi
Kaspersky Anti-Virus 2017http://bit.ly/2gJFDXM
Kaspersky Internet Security - multi-device 2017http://bit.ly/2hbxyw8
Kaspersky Small Office Security 5http://bit.ly/2gWfJxX
Norton Security Deluxehttp://bit.ly/2h8HGSi
Norton Security Standardhttp://bit.ly/2g3AMNk
Norton Security Premiumhttp://bit.ly/2g2lEV4Norton Small Businesshttp://bit.ly/2h8P6Vv
 System Mechanic Professionalhttp://bit.ly/2hby4tXSystem Shield AntiVirus & AntiSpywarehttp://bit.ly/2gdIw2E
Advanced SystemCare Ultimate 9http://bit.ly/2g3K0JtIObit Uninstaller 6 PROhttp://bit.ly/2g3RU5nAdvanced SystemCare 9 PRO with 2016 Gift Pack-Exclusivehttp://bit.ly/2gw9b8m
 
 

İçeriklerin her hakkı saklıdır, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

Önceki yazıyı okuyun:
Ad-Aware Web Companion Pro ( Kampanya ) 2
Ad-Aware Web Companion Pro Lisans Kodu ( Kampanya )

Ad-Aware Web Companion Pro Lisans Kodu ( Kampanya ) Taklit yoluyla bilgilerinizi çalmaya çalışan kişilerden sizi korur. kredi kartı ve diğer...

Forma Atma Acronis True İmage 2016 Satın Al

Acronis True İmage 2016 ile bilgisayarınız her zaman güvende olsun.Disk imajını alın herhangi bir sistem çökmesi,virüs bulaşması veya diğer sorunlarda...

Kapat