Ashampoo UnInstaller 4, artık ihtiyaç duyulmayan uygulamaların tüm izlerini temizlemekle birlikte, sisteminizde kalan artıklarınıda temizleyerek, sistem performansını korur.


Remove

Clean

Maintain

Bu nasıl çalışır?

Ashampoo UnInstaller program kurulumları sırasında sistem değişikliklerini izlemek için akıllı, gerçek zamanlı teknolojiyi kullanır. Bu şekilde, Ashampoo UnInstaller  tamamen artık dosyaları ve kayıt defteri girdileri de dahil olmak üzere tüm yüklemeleri kaldırabilir. Daha iyi sonuçlar için Ashampoo UnInstaller, gereksiz kayıt defteri girdilerini kaldırmak ve sürücülerinizi temizlemek için ek temizleme araçlarıyla geliyor.

Neden Ashampoo UnInstaller 4?

Sisteminiz sürekli değişiyor
Her uygulama yüklemesi sisteminizde değişiklikler meydana getirir. Veriler sabit diskinize kopyalanır, veriler Windows Kayıt Defteri veritabanına eklenir. Yani çoğu program çalışması sırasında geçici dosyalar oluşturur.

Varsayılan kaldırma programları güvenilmezdir.
Birçok durumda, Windows varsayılan kaldırma programıyla uygulamalar kaldırıldığında arkalarında kayıt defteri değişiklikleri ve geçici dosyalar bırakır. Bu kalanlar dosya sisteminizde karmaşıklığa sebep olur ve PC’nizin performansını düşürür.

Her şeyi (geri) alın

Ashampoo UnInstaller …

… etkileyici!
Tamamen programlarınızı kaldırmanın yanında Ashampoo UnInstaller, sisteminizin hızını, temizliğini ve duyarlılığını yerinde tutmak için birden fazla bakım ve yönetim araçları sağlar.

… verimli!
Farkı hissedin! Yüksek performanslı algoritmaların kullanımı sayesinde Ashampoo UnInstaller en az sistem kaynaklarını kullanır ve düşük ve yüksek sistemler için idealdir.

… pratik!
Her zaman elinizin altında doğru araç. Ashampoo UnInstaller, iyi organize edilmiş kullanıcı arayüzünde ortak görevler için tasarlanmıştır. Bir kez aktif olduğunda Ashampoo UnInstaller, kurulumlarınızı arka planda sessizce izler ve kurulum işlemlerinize karışmaz.

İşletim Sistemi:
Windows® XP, Windows Vista®(32bit/64bit), Windows® 7 (32bit/64bit) ve Windows® 8 (32bit/64bit)

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Bırak