Ashampoo UnInstaller 5 Program Kaldırma Programı ( Kampanya )

Ashampoo UnInstaller 5

Ashampoo UnInstaller 5 Program Kaldırma Programı

Ashampoo UnInstaller 5, artık ihtiyaç olunmayan uygulamaların tüm izlerini temizlemek, sisteminizden artıkları temizlemek ve sistem performansını korumak için bizim premier çözümümüzdür.

Bu nasıl çalışır?

Ashampoo UnInstaller 5 program kurulumları sırasında sistem değişikliklerini izlemek için akıllı, gerçek zamanlı teknolojiyi kullanır. Bu şekilde,  tamamen artık dosyaları ve kayıt defteri girdileri de dahil olmak üzere tüm yüklemeleri kaldırabilir. Daha iyi sonuçlar için , gereksiz kayıt defteri girdilerini kaldırmak ve sürücülerinizi temizlemek için ek temizleme araçlarıyla geliyorsa

ashampoo2

Neden UnInstaller?

Sisteminiz sürekli değişiyor
Her uygulama yüklemesi sisteminizde değişiklikler meydana getirir. Veriler sabit diskinize kopyalanır, veriler Windows Kayıt Defteri veritabanına eklenir. Yani çoğu program çalışması sırasında geçici dosyalar oluşturur.

Varsayılan kaldırma programları güvenilmezdir.
Birçok durumda, Windows varsayılan kaldırma programıyla uygulamalar kaldırıldığında arkalarında kayıt defteri değişiklikleri ve geçici dosyalar bırakır. Bu kalanlar dosya sisteminizde karmaşıklığa sebep olur ve PC’nizin performansını düşürür.

Her şeyi (geri) alın

… etkileyici!
Tamamen programlarınızı kaldırmanın yanında  sisteminizin hızını, temizliğini ve duyarlılığını yerinde tutmak için birden fazla bakım ve yönetim araçları sağlar.

… verimli!
Farkı hissedin! Yüksek performanslı algoritmaların kullanımı sayesinde Ashampoo UnInstaller 5 en az sistem kaynaklarını kullanır ve düşük ve yüksek sistemler için idealdir.

… pratik!
Her zaman elinizin altında doğru araç. Ashampoo UnInstaller 5, iyi organize edilmiş kullanıcı arayüzünde ortak görevler için tasarlanmıştır. Bir kez aktif olduğunda Ashampoo UnInstaller 5, kurulumlarınızı arka planda sessizce izler ve kurulum işlemlerinize karışmaz.

Ashampoo UnInstaller 5’te yeni ne var ?

Ashampoo UnInstaller 5 , bizim en profosyonel program kaldırıcımızdır. Geliştiricilerimiz, kurulumlar sırasında sistemi izlemek için minimum sistem kaynaklarıyla maksimum doğruluk sağlama konusunda yeni bir yol keşfettiler.Performans kralıdır.

Installation Monitoring 2.0
Öncesi-sonrası karşılaştırmalar artık yok.Dosya ve sistem işlemlerini akıllı filtreleme teknolojisi ile gerçek zamanlı olarak izler.

Ek Temizleme ve Bakım Özellikleri
Yazı tiplerini ve geri yükleme noklarını yönetin ya da geçersiz kısayolları ve yinelenen dosyaları temizleyin. Ashampoo UnInstaller 5 ile, hatta mümkünse silinmiş dosyaları geri kurtaramayacak şekilde boş disk alanı üzerine yazın ve gizliliğinizi koruyun.

Geriye Dönük Uyumluluk
Zaten Ashampoo UnInstaller 4’e sahip misiniz? Geçiş yapın ve basitçe varolan günlük dosyalarını yeniden kullanın.

kampanya

Yukarıdaki link’den yazılımı indirip kurunuz.Kurulum aşamasında aşağıdaki gibi bir bölüm gelecek.” Ücretsiz etkinleştirme anahtarı al ” bölümüne tıklayarak lisansınızı alabilirsiniz.

ashampoo

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Bırak