Ashampoo Win Optimizer 9 (1 Yıllık)

Sisteminizden Gereksiz dosyaları temizleyin daha fazla alan kazanın ! Sisteminizde sürekli performansa ulaştırın ! PC ‘nizi hızlandırın! Windows ‘u Kişiselleştirin ! Sizin İçin sisteminiz için en iyi tavsiyelerde bulunsun ! PC ‘nizi daha iyi tanımlayın  Sadece tek bir tıklama ile sisteminizi optimize edin ! Gizliliğinizi koruyun!

Sisteminizden Gereksiz dosyaları temizleyin daha fazla alan kazanın !

Sisteminizi yavaşlatacak gereksiz dosyalardan ve hizmetler sisteminizi kurtarın. Ashampoo WinOptimizer 9 sizin için tam bir sistem analizi yapar. Gereksiz dosyaları bulmak için akıllıca tasarlanmış yöntemini kullanmasına rağmen, yazılımın sezgisel kullanımı ile kullanımı çok kolaydır. Taramadan sonra kolayca sonuçları eleme yapabilirsiniz. Silinen veriler kurtarılamaz böylece gerekirse güvenli tarafta olmak için, Ashampoo WinOptimizer 9, yedekleme mekanizmaları kullanır.

Sisteminizde sürekli en iyi performansa ulaştırın!
Sürekli hızlı sistem performansı için Ashampoo WinOptimizer 9, hataları denetler, birleştirme kullanımını analiz veya sağlık durumunu belirlemek için çeşitli modüller sağlar.Kayıt defterini temizler ve  daha fazla boş alan yanı sıra daha hızlı erişim sürelerine yol açar ve bu nedenle bilgisayarınızda çalışmalarını hızlandırır.Yeni Registry Defrag ile bir analiz yapar  zayıf yönlerini tanımlar ve sadece tek bir tıklama ile optimizasyon için çözümler sunar.

PC’nizi hızlandırın!

Ashampoo WinOptimizer 9 can sıkıcı işlemler veya talimatlar olmadan  sisteminiz için başlangıç ​​programları için ayarlarları kişiselleştirmenizi  sağlar.Modülü tüm otomatik başlangıç ​​programları algılar ve otomatik olarak başlamalarına  karar vermenizi sağlar.Sonuç listesinde uygulamaları ve hizmetleri etkinleştirilebilir veya devre dışı bırakılabilir.

 Windows ® ‘u Kişiselleştirin !

Siz de mükemmel bireysel ihtiyaçlarına göre Windows ® sisteminizi özelleştirebilirsiniz. Ashampoo WinOptimizer 9 Ayrıntı için sistem ayarlamanız için yardımcı olur. Bu sizin sistem ve yüklü uygulamaları için kapsamlı ayarlamalar için gizli sistem ayarlarına erişmenizi sağlar.

Sizin İçin sisteminiz için en iyi tavsiyelerde bulunsun !

Yüzden fazla fonksiyonları ve seçenekleri ile 20 den fazla modül ilk başta biraz kafa karıştırıcı görünebilir, fakat çok kolaydır.Sizde sisteminiz için en iyi tavsiyeleri alabilirsiniz. Bu durumda sisteminizi ayarlamada Size yardımcı olur. Sadece Windows ® sistemi için gereksinimleri hakkında bir kaç özellikle tanımlanmış sorulara cevap verdikden. Sonra Ayarlama Yardımcısı otomatik olarak mümkün olan en iyi ayarları seçecektir.

 PC’nizi daha iyi tanımlayın !

Gelişmiş bilgi ve PC’niz hakkında daha fazla bilgi sizi zayıf noktaları tespit eder ve olası hataları düzeltmek için izin ister. Bu kategorideki beş modül tamamen bütün sistemi incelemek ve bu işletim sistemi, donanım, yazılım, ana bellek, kendi özellikleri ile sabit disk sürücüleri, kullanım ve SMART değerleri gibi alanlarda önemli bilgiler sağlar.

Sadece tek bir tıklama ile sisteminizi optimize edin !

Eğer hızlı sonuçlar istiyorsanız veya deneyimsiz bir kullanıcı iseniz, One-Click Doktoru sisteminizi korumak için güvenli ve rahat bir çözümdür.One-Click Doktoru modülleri Drive Cleaner, Registry Cleaner ve önceden tanımlanmış ayarlara göre tam otomatik çalışır . Bu sayede sisteminiz için en az çaba ve güvenlik için en iyi temizleme performansı alırsınız.

Gizliliğinizi koruyun!

AntiSpy modülü ile daha iyi bir gizlilik koruma sadece birkaç tık uzaklıktadır. Hatta dosya ve klasörleri üçüncü taraf erişim korunabilir.File Encrypter & Decrypter ile yetkisiz erişime karşı koruyabilirsiniz.

kampanya

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
wpDiscuz