Ashampoo WinOptimizer 11 ( Kampanya )

Ashampoo WinOptimizer 11

Ashampoo WinOptimizer 11 Oyun Ve Bilgisayar Hızlandırma Programı

 Ashampoo WinOptimizer 11 Fazla söze ne hacet en iyi, hızlı ve yeni sistem temizleme programlarından olan PC’yi kısa sürede ve tek tıkla en iyiler. Diğer sistem temizleme programlarına nazaran, uzun bir işlem gerçekleştirmeden sisteminizi tarayıp onarır. Size maksimum performans ve güvence vererek zamandan kazandırır. Türkçe dil desteklidir.

… alan boşaltır

Sahipsiz dosyalar oluşturun, program kalıntıları, geçici dosyaları ve ihtiyacınız olmayan tüm belgeleri kalıcı bir şekilde silin. Aynı dosyaları bulun ve bellek tüketenleri takip edin. Disk alanını geri kazanın!

… hataları düzeltir

Windows Kayıt Defteri’ni temizleyin, dosya sistemi hatalarını düzeltin ve sabit disklerinizin sağlığını takip edin. Sadece Windows hatalarına Hayır deyin!

… istikrarlı performansı garanti eder

Maksimum hız ve internet bağlantınızı optimize etmek için kullandığınız uygulamaları otomatik olarak ayarlamak için güçlü Live Tuner aracını kullanın. PC’nizden daha fazla performans alın!

… gizliliğinizi korur

Sisteminizdeki tüm internet izlerini temizleyin ve hassas verilerinizi güvenle şifreleyin. Şimdi, hangi bilginin otomatik olarak Microsoft’a düzenli olarak gönderileceğine karar verin. Kendinizi meraklı gözlerden koruyun!

… ihtiyaçlarınıza göre Windows’u özelleştirir

Kolaylıkla gizli sistem seçeneklerini ayarlayın, dosya türü ilişkilerini değiştirin ya da bağlam menüsü girdilerini ayarlayın. Sizin için daha fazla esneklik!

Örtünün altında daha fazla güç

Ashampoo WinOptimizer 11, sistem detaylarını kapsamlı bir şekilde sağlamanın yanı sıra şimdiye kadarki en hızlı WinOptimizer’dır. Tamamen yeniden geliştirilen çekirdek algoritmaları ve temelden program kodlaması, onu bir manşet yapıyor.

Live Tuner 2.0 – Daha verimli, daha etkin, daha becerikli

Yepyeni algoritmalar ile Live Tuner, daha az bellek kaynaklarını kullanırken uygulamaları daha etkili bir şekilde hızlandırabilir. Kural-tabanlı ayar seçenekleri de büyük ölçüde geliştirilmiştir.

Game Booster – Oyuncular için Turbo

Game Booster, bir buton tıklamasıyla size kusursuz bir oyun performansı sağlar. Gerekli olmayan tüm Windows işlemleri otomatik olarak kapatılır ve bellekte yer açılır. Anında mükemmel oyun koşulları.

Kullanıcı Hakları Yöneticisi – İstediğiniz gibi

Sisteminizde hangi eylemlerin, ayarların veya uygulamaların olduğunu tanımlamak için en kolay yolu keşfedin. Örneğin, yüklü programlardan çocuklarınızı uzak tutun, kritik sistem seçeneklerinin değiştirilmesini veya uygun olmayan uygulamaların başlatılmasını engelleyin.

Daha hızlı, daha küçük, daha verimli

Ashampoo WinOptimizer 11 daha hızlı başlar ve daha az bellek gerektirir. Bu özellikle, şimdi daha verimli bir şekilde uygulama işlemlerini optimize edebilen Live Tuner için doğrudur. Tüm temizleyicilerin algılama oranı arttırılmıştır ve ayrıca entegre yedekleme sistemi şimdi değiştirilmiş sistem dosyaları için artımlı yedeklemeleri desteklemektedir.

PC’niz için ayar uzmanı Ashampoo WinOptimizer 11 alın ve sisteminizden daha fazla yararlanın.

scr_ashampoo_winoptimizer_11_en_start

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Bırak