Ashampoo WinOptimizer 14 ( 5 Hediye Lisans ) ( Sona Erdi )

ppage_phead_box_winoptimizer_14 (1)

Sizlere https://www.ashampoo.com sponsorluğunda tek bir lisansı 109,00 TL olan 5 lisans hediye ediyoruz.Çekilişe katılmanız için tek bir yorum yazmanız yeterlidir.Kampanya bitiş 13.07.2016

Tüm Lisans kazanan kullanıcılarımızın lisans bilgileri gönderilmiştir.randomm

Ashampoo WinOptimizer 14 Sistem performansını otomatik olarak optimize edin!

Ashampoo WinOptimizer 14 bilgisayarınızı temizlemek, optimize etmek ve korumak için en iyi seçimdir! Disk alanınızı boşaltır, hataları giderir ve istikrarlı performans sağlar. WinOptimzer, Windows’un eksikliklerini ele alır ve size daha hızlı, daha temiz ve daha yalın bir sistem sunar. Sayısız otomatik özellikleri sayesinde, ayarlamak sadece birkaç tıklamayla olur ve hiçbir deneyim gerektirmez!

Bilgisayarınız en iyisini hak ediyor!

Otomatik olarak tam performans
Maksimum gizlilik koruması
Önemsiz verilerden kurtulun
Güvenilir sistem hata uyarıları
Sisteminiz için maksimum hata güvenliği
Tek bir tıklamayla Windows hatalarını giderin
Sabit disklerinizde daha fazla alan

Microsoft’un sizin hakkınızda neler öğreneceklerine siz karar verirsiniz!

Windows 10 yayınlandığından beri, çoğu kullanıcı kendi istekleri dışındaki veri paylaşımı konusunda huzursuz hissetmektedirler. Yeni Win10 Gizlilik Kontrolü modülü Windows makineniz üzerinde kontrolü ele almanızı sağlıyor! Sonunda, bilgisayarınızın Microsoft ile paylaşacağı şifrelere, telemetri verilerine veya fotoğraflara siz karar verirsiniz veya kendinize saklayın! Uygulamalarınız otomatik olarak güncelleniyor mu veya sisteminiz mesajlarınıza ve takvim randevularınıza erişiyor mu? Sizin sisteminiz ve Ashampoo WinOptimizer 14 ile siz seçersiniz!

Sisteminizi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin!

Birçok Windows ayarı gizlidir veya bu ayarlara ek araçlar olmadan ulaşmak zordur. Ashampoo WinOptimizer anında erişmenizi sağlıyor ve böylece bilgisayarınızı en uygun bir şekilde görüntüleyebiliyorsunuz. Ayarlama modülünün yardımıyla görsel değişiklikler olsun, AntiSpy yardımıyle güvenlik konusunda değişiklikler olsun veya internet bağlantısı mükemmel bir şekilde optimize edilsin, her şey mümkün! Bir değişikliği beğenmediyseniz yerleşik Yedekleme özelliğini kullanarak değişikliği basitçe geri alın.

Tek bir bakışta tüm sisteminiz

Ashampoo WinOptimizer 14, bilgisayarınıza gerçekten neler olduğunu görebilmenizi sağlıyor. Sabit disklerinizin sağlık durumu verilerinde değişiklik olursa, kötü şeyler olmadan önce anında bilgilendirileceksiniz. Belleğinizi tüketen dosyaları, bilgisayarınızdaki donanım bileşenleri veya hangi işlemlerin arka planda çalıştıklarını bilmek istiyorsanız işte sizin için büyük bir şans!

Akıllı ayarlama ile tam performans

WinOptimizer’daki birçok özellik sisteminizde büyük bir hız artışı sağlayacaktır. Windows’da otomatik başlayan istenmeyen programları kaldırın, Windows Kayıt Defteri’ni optimize edin ve gereksiz işlemleri devre dışı bırakın – hepsi sadece birkaç tıklamayla.

Sonunda daha fazla disk alanı

Zaman geçtikçe, artık ihtiyaç olunmayan dosyalar ve verilerle sisteminizin darmadağın olması kaçınılmazdır. Bu, özellikle sınırlı disk alanına sahip olan makinelerde sıkıcı bir durumdur. Ashampoo WinOptimizer 14, makinenizi iyice ve güvenli bir şekilde temizler ve önemsiz olan gigabaytlarca veriyi kaldırır. Entegre 1-tık optimizasyon olsun, tek modüller olsun veya yeni AutoClean olsun, her durumda verileriniz için daha fazla alana sahip olacaksınız!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

19 Thoughts to “Ashampoo WinOptimizer 14 ( 5 Hediye Lisans ) ( Sona Erdi )”

 1. sorkay

  hediyeler güzel ve yararlı

 2. nagelfar

  This is a trusty, efficient application for keeping the system and files on your PC tidy & clean. I would be happy to win one of the licenses and be able to use the program in its full version.
  Thank you very much for the prizes and the contest, of course 😀

 3. Coskun

  Kampanya için çok teşekkürler.

 4. Black__

  Faydalı program teşekkür ederim….

 5. Gdant1

  Awesome giveaway.. good utility software for windows with cool new features..

 6. scot

  Thanks for the giveaway.

 7. Debbie Yoder

  Great utilitie for Windows maintenance!

 8. aydın

  kampanya için teşşekürler.

 9. engin deniz

  teşekkürler güzel program..

 10. Meinpost

  Kampanya icin tesekkürler.

 11. m.nuri

  güzel kampanya inş. bana çıkar

 12. Ahmet

  Tesekkurler bu programı denemek istiyorum

 13. Rob

  Thank you for the giveaway. I have used an older version of this program and find it very useful.

 14. MJ Nunag

  ashampoo fun for a long time
  please count me in

 15. vedat

  Güzel bir kampanya olmuş.Emeğinize sağlık.

 16. Integer

  I really like ashampoo software and i use Win Optimizer 12 from an old giveaway. It would be great if i could win newer version.

 17. hakah

  Thanks for this special giveaway!
  Ashampoo WinOptimizer 14 provides a special scan on your entire registry for any invalid entries in the Windows registry and provide a detailed list of all registry errors found. You can then choose to selectively clean each item or automatically repair them all.

 18. Integer

  Benim Lisans anahtarını alamadım, seninle nasıl iletişim kurabilirim?
  | I didn’t get my license key, how can i contact with you?

  1. admin

   Merhabalar
   Türkiyede yaşanan olaylar sebebiyle lisans bilgilerinizi geç gönderilmiştir.Lisans bilginiz mail adresinize gönderilmiştir.Lütfen kontrol ediniz.Bu durumdan dolayı özür dileriz.

Yorum Bırak