Ashampoo WinOptimizer 2017 – Bilgisayar Hızlandırma Programı – Kampanya

Ashampoo WinOptimizer 2017

Daha hızlı ve stabil bir Windows sistemi için

Ashampoo WinOptimizer 2017, sisteminizi gereksiz verilerden temizlemek için mükemmel bir seçimdir. Çeşitli ve güçlü modüller, Windows sisteminizin performansını artırmak ve hataları düzeltmek için size yardımcı olur.

Ashampoo WinOptimizer 2017 etkili Windows optimizasyonu, hataları düzeltme ve sorunsuz bir sistem performansı sağlamak için kullanılır. Çeşitli modüller kullanıcıların Windows sistemlerini özelleştirmelerini, analiz etmelerini ve optimize etmelerini sağlar. 1-Tıkla optimize edici sabit disklerin dağınıklığını gideren, bozuk kısayolları onaran ve artık ihtiyaç olunmayan çerezleri veya internet gezinme geçmişini silen kullanıcı dostu modüldür.

Bilgisayarı Hızlandırma Programı

Ancak gizlilik koruması burada durmuyor, kullanıcılar Windows telefonların ana sayfasını etkilemek için çeşitli Windows telemetri ayarlarını yapabilirler. Yerleşik sistem analizi muhtemel hataların yanı sıra dosya dağıtımı hakkında detaylı bilgiler verir. Daha önemli işlemler için CPU ve bellek kaynaklarını boşaltarak maksimum performans sağlamak için Ashampoo WinOptimizer 2017 gereksiz hizmetleri ve otomatik başlayan uygulamaları yönetir. Kapsamlı ayar modülü hem Windows performansını hem de bak ve hisseti etkileyen yüzlerce sistem ayarına erişim sunuyor. Buna ek olarak verimli birleştirme aracı ve dosyaları kalıcı bir şekilde silebilme yeteneği ile gerçek bir Windows bakım ve optimizasyon aracına sahip olursunuz. 2017 sürümü istenmeyen telemetri ve casus özelliklerini devre dışı bırakan Windows 10 daki gizlilik koruması için Win10 Gizlilik kontrol uygulamasını içerir. Tüm temizlik modülleri güncellendi ve şimdi Microsoft Edge tarayıcısı için destek sunar.

Ashampoo Winoptimizer Ne İşe Yarar

Windows sistemlerini temizleme ve onarmak için 1-tık optimizasyon
İnternette gezinme izlerini, çöp dosyalarını ve zaman aşımına uğramış Kayıt Defteri Düzenleyicisi girdilerini güvenli bir şekilde silin
Windows 10 sistemlerinde en uygun gizlilik koruması için Win10 Privacy Control
Özel Windows ayarlamaları
Otomatik başlayan programlar ve hizmetler üzerinde tam kontrol
Kapsamlı sistem ve donanım analizi

indir

Ashampoo WinOptimizer 2017, ücretsiz tam sürümü yukarıdaki linkden indirebilirsiniz.Lisans anahtarı içerisinde gömülüdür.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Bırak