Ashampoo WinOptimizer 9 (10 Hediye Lisans) (SONLANDI)

1 zpscc0b24a4 - Ashampoo WinOptimizer 9 (10 Hediye Lisans) (SONLANDI)

https://www.ashampoo.com/  sponsorluğunda sizlere tek bir lisansı 39.99 dolar olan 10 adet 1 yıllık Ashampoo Winoptimizer 9 lisansı hediye ediyoruz.[tooltip id=”0d1fa1a967725540f91bb21acbb716c1″]Kampanya[/tooltip] sona ermiştir.Kazananlar aşşağıdaki gibidir.Lisans Bilgileri e-mail adreslerinize gönderilmiştir(Lisansınız ulaşmadı ise gereksiz kutusuna bakmayı unutmayın hala gelmediyse iletişim bölümünden bize bildirin)

3857kazananlar zps0cf4fb0c - Ashampoo WinOptimizer 9 (10 Hediye Lisans) (SONLANDI)

 

scr ashampoo winoptimizer 9 en classic - Ashampoo WinOptimizer 9 (10 Hediye Lisans) (SONLANDI)

scr ashampoo winoptimizer 9 en functions - Ashampoo WinOptimizer 9 (10 Hediye Lisans) (SONLANDI)

scr ashampoo winoptimizer 9 en oco - Ashampoo WinOptimizer 9 (10 Hediye Lisans) (SONLANDI)

wo9 icon reinigen - Ashampoo WinOptimizer 9 (10 Hediye Lisans) (SONLANDI)

Sisteminizden Gereksiz dosyaları temizleyin daha fazla alan kazanın !

Sisteminizi yavaşlatacak gereksiz dosyalardan ve hizmetler sisteminizi kurtarın. Ashampoo WinOptimizer 9 sizin için tam bir sistem analizi yapar. Gereksiz dosyaları bulmak için akıllıca tasarlanmış yöntemini kullanmasına rağmen, yazılımın sezgisel kullanımı ile kullanımı çok kolaydır. Taramadan sonra kolayca sonuçları eleme yapabilirsiniz. Silinen veriler kurtarılamaz böylece gerekirse güvenli tarafta olmak için, Ashampoo WinOptimizer 9, yedekleme mekanizmaları kullanır.

wo9 icon leistung - Ashampoo WinOptimizer 9 (10 Hediye Lisans) (SONLANDI)

 Sisteminizde sürekli performansa ulaştırın!
Sürekli hızlı sistem performansı için Ashampoo WinOptimizer 9, hataları denetler, birleştirme kullanımını analiz veya sağlık durumunu belirlemek için çeşitli modüller sağlar.Kayıt defterini temizler ve  daha fazla boş alan yanı sıra daha hızlı erişim sürelerine yol açar ve bu nedenle bilgisayarınızda çalışmalarını hızlandırır.Yeni Registry Defrag ile bir analiz yapar  zayıf yönlerini tanımlar ve sadece tek bir tıklama ile optimizasyon için çözümler sunar.

wo9 icon geschwindigkeit - Ashampoo WinOptimizer 9 (10 Hediye Lisans) (SONLANDI)

PC’nizi hızlandırın!

Ashampoo WinOptimizer 9 can sıkıcı işlemler veya talimatlar olmadan  sisteminiz için başlangıç ​​programları için ayarlarları kişiselleştirmenizi  sağlar.Modülü tüm otomatik başlangıç ​​programları algılar ve otomatik olarak başlamalarına  karar vermenizi sağlar.Sonuç listesinde uygulamaları ve hizmetleri etkinleştirilebilir veya devre dışı bırakılabilir.

wo9 icon anpassen - Ashampoo WinOptimizer 9 (10 Hediye Lisans) (SONLANDI)

 Windows ® ‘u Kişileştirin !

Siz de mükemmel bireysel ihtiyaçlarına göre Windows ® sisteminizi özelleştirebilirsiniz. Ashampoo WinOptimizer 9 Ayrıntı için sistem ayarlamanız için yardımcı olur. Bu sizin sistem ve yüklü uygulamaları için kapsamlı ayarlamalar için gizli sistem ayarlarına erişmenizi sağlar.

wo9 icon beratung - Ashampoo WinOptimizer 9 (10 Hediye Lisans) (SONLANDI)

Sizin İçin sisteminiz için en iyi tavsiyelerde bulunsun !

Yüzden fazla fonksiyonları ve seçenekleri ile 20 den fazla modül ilk başta biraz kafa karıştırıcı görünebilir, fakat çok kolaydır.Sizde sisteminiz için en iyi tavsiyeleri alabilirsiniz. Bu durumda sisteminizi ayarlamada Size yardımcı olur. Sadece Windows ® sistemi için gereksinimleri hakkında bir kaç özellikle tanımlanmış sorulara cevap verdikden. Sonra Ayarlama Yardımcısı otomatik olarak mümkün olan en iyi ayarları seçecektir.

wo9 icon ueberblick - Ashampoo WinOptimizer 9 (10 Hediye Lisans) (SONLANDI)

 PC’nizi daha iyi tanımlayın !

Gelişmiş bilgi ve PC’niz hakkında daha fazla bilgi sizi zayıf noktaları tespit eder ve olası hataları düzeltmek için izin ister. Bu kategorideki beş modül tamamen bütün sistemi incelemek ve bu işletim sistemi, donanım, yazılım, ana bellek, kendi özellikleri ile sabit disk sürücüleri, kullanım ve SMART değerleri gibi alanlarda önemli bilgiler sağlar.

wo9 icon rettung - Ashampoo WinOptimizer 9 (10 Hediye Lisans) (SONLANDI)

Sadece tek bir tıklama ile sisteminizi optimize edin !

Eğer hızlı sonuçlar istiyorsanız veya deneyimsiz bir kullanıcı iseniz, One-Click Doktoru sisteminizi korumak için güvenli ve rahat bir çözümdür.One-Click Doktoru modülleri Drive Cleaner, Registry Cleaner ve önceden tanımlanmış ayarlara göre tam otomatik çalışır . Bu sayede sisteminiz için en az çaba ve güvenlik için en iyi temizleme performansı alırsınız.

wo9 icon schutz - Ashampoo WinOptimizer 9 (10 Hediye Lisans) (SONLANDI)

Gizliliğinizi koruyun!

AntiSpy modülü ile daha iyi bir gizlilik koruma sadece birkaç tık uzaklıktadır. Hatta dosya ve klasörleri üçüncü taraf erişim korunabilir.File Encrypter & Decrypter ile yetkisiz erişime karşı koruyabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için:  Tıklayın

Thanks Ashampoo !!

[tooltip type=”box” html=”Input Your Content Here” box_background_color=”#eeeeee” box_opacity=”0.95″ box_padding=”10″ box_border_color=”#3F3F3F” box_border_width=”1″ box_border_radius=”0″ id=”0d1fa1a967725540f91bb21acbb716c1″ /]

Kimler Neler Demiş?

27 Yorum - "Ashampoo WinOptimizer 9 (10 Hediye Lisans) (SONLANDI)"

Bildir
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler

supersin Ashampoo

çok güzel…

Ashampoo firmasına ait ürünlerin hepside gayet işe yarar ve kulllanışlı programlar ve diğer benzer programlar gibi (bir kaçı hariç)sorun çıkarmadan kullanabildiğimiz ve aldığımız lisans anahtarınıda ilerki tarihlerde de soruncuzca kabul eden nadir programlardan biri.

Ashampoo WinOptimizer 8 programını kullanmaktayım. Kampanyayı duyunca Ashampoo WinOptimizer 9'a belki terfi etme şansım olur diye hemen katıldım 🙂

Kampanya için teşekkürler. Kolay gelsin.

teşekkürler.saygılar

Teşekkürler

Ashampoo gerçekten takdir ettiğim ve güvendiğim,beğendiğim bir yazılım.WinOptimizer ise herşeyi birarada sunan komple bir bakım programı.Yeni versiyonu hakikaten çok etkileyici.Kullanmak için sabırsızlanıyorum.Emeği geçen herkese çok teşekkürler..

Nice giveaway! Please count me in.
Thanks….

Kampanya İçin teşekkürler.Umarım Kampanyalar çoğalır.

teşekkürler

en az antivirüs kadar önemli gerekli bir yazılım

wpDiscuz