Ashampoo WinOptimizer 9 (10 Hediye Lisans) (SONLANDI)

https://www.ashampoo.com/  sponsorluğunda sizlere tek bir lisansı 39.99 dolar olan 10 tane 1 senelik Ashampoo Winoptimizer 9 lisansı armağan ediyoruz. nihayetlenmiştir.Kazananlar aşşağıdaki gibidir.Lisans Detayları e-mail adreslerinize gönderilmiştir(Lisansınız ulaşmadı ise gereksiz kutusuna bakmayı ihmal etmeyin hala gelmediyse kontakt bölümünden bizlere bildirin)

 

Sisteminizden Gereksiz dosyaları paklayın daha çok alan kazanın !

Sisteminizi yavaşlatacak gereksiz dosyalardan ve hizmetler sisteminizi kurtarın. Ashampoo WinOptimizer 9 sizin için tam bir sistem analizi yapar. Gereksiz dosyaları bulmak için zekice tasarlanmış yöntemini kullanmasına karşın, yazılımın sezgisel kullanımı ile kullanımı fazlaca kolaydır. Taramadan sonrasında kolayca neticeleri eleme yapabilirsiniz. Silinen veriler kurtarılamaz böylece gerekirse güvenli tarafta olmak için, Ashampoo WinOptimizer 9, yedekleme mekanizmaları kullanır.

 Sisteminizde devamlı performansa ulaştırın!
Devamlı süratli sistem performansı için Ashampoo WinOptimizer 9, hataları denetler, birleştirme kullanımını çözümleme yada sıhhat durumunu belirlemek için çeşitli modüller sağlar.Kayıt defterini temizler ve  daha çok boş alan yanı sıra daha süratli erişim sürelerine neden olur ve bundan dolayı bilgisayarınızda çalışmalarını hızlandırır.Yeni Registry Defrag ile bir çözümleme yapar  zayıf taraflarını tanımlar ve yalnız tek bir tıklama ile optimizasyon için çözümler sunar.

PC’nizi hızlandırın!

Ashampoo WinOptimizer 9 can bunaltıcı işlemler yada talimatlar olmadan  sisteminiz için başlangıç ​​programları için ayarlarları kişiselleştirmenizi  sağlar.Modülü tüm otomatik başlangıç ​​programları algılar ve otomatikman başlamalarına  karar vermenizi sağlar.Netice sıralamasında uygulamaları ve hizmetleri etkinleştirilebilir yada dönem dışı bırakılabilir.

 Windows ® ‘u Kişileştirin !

Siz de muhteşem bireysel gereksinimlerine nazaran Windows ® sisteminizi özelleştirebilirsiniz. Ashampoo WinOptimizer 9 Detay için sistem ayarlamanız için destek sağlar. Bu sizin sistem ve yüklü uygulamaları için kapsamlı ayarlamalar için gizli saklı sistem ayarlarına erişmenizi sağlar.

Sizin İçin sisteminiz için en iyi tavsiyelerde bulunsun !

Yüzden fazla fonksiyonları ve seçenekleri ile 20 den fazla modül ilk başta birazcık kafa karıştırıcı görünebilir, fakat fazlaca kolaydır.Sizde sisteminiz için en iyi tavsiyeleri alabilirsiniz. Bu durumda sisteminizi ayarlamada Size destek sağlar. Bir tek Windows ® sistemi için gereksinimleri hakkında bir kaç bilhassa tanımlanmış sorulara yanıt verdikden. Sonrasında Ayarlama Yardımcısı otomatikman mümkün olan en iyi ayarları seçecektir.

 PC’nizi daha iyi tanımlayın !

Gelişmiş informasyon ve PC’niz hakkında daha çok informasyon sizi zayıf noktaları tespit eder ve ihtimaller içinde hataları düzeltmek için izin ister. Bu kategorideki beş modül tamamen tüm sistemi incelemek ve bu işletim sistemi, donanım, yazılım, ana hafıza, kendi özellikleri ile durağan(durgun) disk sürücüleri, kullanım ve SMART değerleri benzer biçimde alanlarda mühim bilgiler sağlar.

Bir tek tek bir tıklama ile sisteminizi optimize edin !

Eğer süratli sonuçlar istiyorsanız yada deneyimsiz bir kullanıcı iseniz, One-Click Doktoru sisteminizi korumak için güvenli ve rahat bir çözümdür.One-Click Doktoru modülleri Drive Cleaner, Registry Cleaner ve öncesinden tanımlanmış ayarlara nazaran tam otomatik çalışır . Bu sayede sisteminiz için minimum çaba ve güvenlik için en iyi temizleme performansı alırsınız.

Gizliliğinizi koruyun!

AntiSpy modülü ile daha iyi bir gizlilik koruma yalnız birkaç tık uzaklıktadır. Hatta dosya ve klasörleri üçüncü taraf erişim korunabilir.File Encrypter & Decrypter ile yetkisiz erişime karşı koruyabilirsiniz.

Daha çok informasyon için:  Tıklayın

Thanks Ashampoo !!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

27 Thoughts to “Ashampoo WinOptimizer 9 (10 Hediye Lisans) (SONLANDI)”

 1. riza

  supersin Ashampoo

 2. atilla baysal

  çok güzel…

 3. Ali

  Ashampoo firmasına ait ürünlerin hepside gayet işe yarar ve kulllanışlı programlar ve diğer benzer programlar gibi (bir kaçı hariç)sorun çıkarmadan kullanabildiğimiz ve aldığımız lisans anahtarınıda ilerki tarihlerde de soruncuzca kabul eden nadir programlardan biri.

  Ashampoo WinOptimizer 8 programını kullanmaktayım. Kampanyayı duyunca Ashampoo WinOptimizer 9'a belki terfi etme şansım olur diye hemen katıldım 🙂

  Kampanya için teşekkürler. Kolay gelsin.

 4. GUL

  teşekkürler.saygılar

 5. bektaş çakma

  Ashampoo gerçekten takdir ettiğim ve güvendiğim,beğendiğim bir yazılım.WinOptimizer ise herşeyi birarada sunan komple bir bakım programı.Yeni versiyonu hakikaten çok etkileyici.Kullanmak için sabırsızlanıyorum.Emeği geçen herkese çok teşekkürler..

 6. bish64

  Nice giveaway! Please count me in.
  Thanks….

 7. Ghost

  Kampanya İçin teşekkürler.Umarım Kampanyalar çoğalır.

 8. guforce

  teşekkürler

 9. erkan d.

  en az antivirüs kadar önemli gerekli bir yazılım

 10. Ahmet

  Kampanya için çok teşekkürler.Gerçekten çok iyi programlar üreten ashampoo yetkililerine minnettarım.

 11. mehmet

  teşekkürler.başarılarınızın devamını dilerim.

 12. necdet

  Ashampoo ürünlerini begenerek ve zevkle kullanıyorum.Kampanya için teşekkürler…

 13. Petrolhead

  Teşekkürler 🙂

 14. eqzotiqh

  Teşekkürler Technopro360 🙂

 15. gökhan

  teşekkürler.

 16. Yusuf

  Ashampoo ürünlerinin en sevdiğim yönü tüm ürünlerinde Türkçe dil seçeneğinin olması.
  Bügüne kadar kullandığım hiçbir ürününde bir sorunla karşılaşmadım. Ürünlerinin kullanımı olsun, işlevi olsun gayet başarılı ve sorunsuz.

  Daha önce kullandığım diğer sürüm optimize programları iyi olduğuna göre bu son sürümü de daha iyidir diye düşünüyorum.

  Teşekkürler. Başarılar.

 17. WolCry

  teşekkürler elinize sağlık:)

 18. Sinan Aktürk

  Kampanya için teşekkürler. Ashampoo ürünlerini severek kullanıyorum.

 19. umit

  teşekkürler

 20. cemil

  bilgisayarın ilk günkü gibi sağlam olması için kulanılan gerekli bir yazılım. Teşekkürler

 21. Mahsum ŞEN

  çok teşekkürler

 22. deep

  İşte program budur..Tek kelimeyle harika

 23. Yalçın Bayda

  Programı ilk çıktığı yıllardan beri ara ara kullanırım. Tune up utilities ve Advanced system care ile birlikte alanının hakimlerindendir. Çıkarsa sevinirim.

 24. ebultarih

  Kampanya için teşekkürler çok iyi program

 25. sorkay

  Ashampoo ürünlerini takip ediyorum. WinOptimizer ise herşeyi birarada sunan komple bir bakım programı.Ashampoo WinOptimizer 8 programını kullanmaktayım.çok memnunum.Yeni versiyonu hakikaten çok etkileyici ve güzel oldugunu tahmin ediyorum.En az antivirüs kadar önemli gerekli bir yazılım.Bügüne kadar kullandığım hiçbir ürününde bir sorunla karşılaşmadım. Kazanmayı isterim.Şimdiden emeginize saglık

 26. vedat

  Winoptimizer 6,7,2012,2013 kullandım gayet memnunum hiç bir sorun çıkarmıyor.

Yorum Bırak