Auslogics BoostSpeed – Pc Hızlandırma Programı – Kampanya

Pc Hızlandırma Programı

Auslogics BoostSpeed,bilgisayarınızda eskimiş ve kullanılmayan dosyaları bulur siler,windows gereksiz kayıt defterlerini temizler,uygulama hataları düzeltir ve windows çökmelerini önler.Sisteminiz için optimize araçları istiyorsanız Auslogics BoostSpeed tek başına yeterlidir.

Temiz bir bilgisayarınız olsun

Biriken gereksiz çerez dosyaları,tarayıcı önbelleğiniz,eski windows güncelleme dosyaları,eski java dosyaları ve microsoft office önbelleği gibi çok sayıda bilgisayarınızı temizlemek için Auslogics BoostSpeed geliştirilmiş temizleme modülü içerir.Bu temizleme işlemlerinden sonra hem bilgisayarınız verimli çalışacak hemde daha fazla boş alan kazanacaksınız.Geliştirilmiş Pc Hızlandırma Programıdır.

Hatalar ve windows çökmeleri artık yok

Auslogics BoostSpeed,bir doktor gibi bilgisayarınızı muayene eder.Gereksiz windows kayıt defteri anahtarlarını yapısını bozmayacak şekilde kaldırır.İçerisinde bulunan optimize araçları ile bir kaç tıklama ile bilgisayarınızı daha verimli hale getirebilirsiniz.

PC’nizdeki her şey daha hızlı çalışsın

Auslogics BoostSpeed,bilgisayarınızda yaptığınız işlemleri daha hızlı yapmanıza yardımcı olur.Sisteminizin daha hızlı çalışması için en uygun ayarları uygular.İnterneti daha performanslı kullanmanız için internet ayarlarını düzenler.

Auslogics BoostSpeed – Pc Hızlandırma Programı Genel Özellikleri

  • Gizliliğinizi korur.
  • Otomatik sistem bakımı yapar.
  • Bilgisayarınız daha hızlı ve verimli çalışır.
  • Hatalar ve çökmeleri yok eder.
  • Gereksiz dosyaları temizler.

Linkteki GET IT FOR FREE butonuna tıklayıp,gerekli yerleri doldurduktan sonra programa ait lisans koduna sahip olabilirsiniz.

Benzer Yazılar:

Yorum Bırak