AVG internet Security 2015-1 Yıllık

AVG

AVG internet Security 2015 Bu tanınmış antivirüs programı size komple bir bilgisayar güvenliği sağlar. “It All-in-OnePC” Güvenliği sayesinde bilgisayar performansını etkilemeden güvenliğinizi sağlar ve arka planda sessizce işlerini tamamlar. Program, sistemi ağırlaştıran ve yoran uygulamaları takip altına alır.

Güvenlik

En iyi korumayı hak ediyorsunuz

Virüslerden koruma

Virüslerin, solucanların ve truva atlarının durdurulmasına, kaldırılmasına ve önlenmesine yardımcı olur.

Zararlı Yazılımlardan Koruma

Bilgisayarınızı zararlı yazılımlardan korur ve bilgisayarınıza bulaşan uygulamaların durdurulmasına yardımcı olur.

Anti-Rootkit

PC’nizin kontrolünün bilgisayar korsanlarında değil sizde kalmasına yardımcı olur.

E-posta Tarayıcısı

Bilgisayara bulaşan veya dolandırıcı nitelikte gelen bağlantıları algılayarak bilgisayarınıza zarar vermelerini önler. Microsoft Outlook® da dahil olmak üzere e-posta uygulamaları için bir eklenti veya POP3, SMTP ve IMAP hesapları için bir tarayıcı gibi çalışır.

Koruyucu Bulut Teknolojisi

Virüslerden koruma yazılımınızda otomatik güncellemeler yaparak “bulutta” oluşan tehditleri belirler ve önler.

Topluluk Koruma Ağı

Topluluğumuzun herhangi bir üyesinin karşılaştığı her yeni tehdidi anında herkes için korumaya dönüştürür. Deneyimleri toplayarak tüm AVG topluluğu için daha da iyi virüs koruması sağlar.

AVG LinkScanner® Sörf Kalkanı

Virüs bulaşmış veya suç unsurları barındıran sitelerle karşılaşmanızı önleyen akıllı koruma teknolojisi. Tıklamadan önce her web sayfasını aktif bir şekilde denetler ve herhangi bir şüpheli durum algıladığında sizi durdurur.

Sosyal Ağ Koruması

Facebook®, Twitter® gibi sosyal ağlardayken alıp verilen bağlantıları sizin ve arkadaşlarınızın güvenliğini sağlamak için denetler.

Anti-Spam

İstenmeyen posta gönderen kişileri ve size ulaşmaya çalışan sahtekarları durdurur. Şüpheli içerik ve kod için tüm e-postalarını tarayarak ve denetleyerek çevrimiçi istenmeyen posta tuzağına düşme riskinizi azaltır.

AVG Online Shield™

Dosyaları güvenli olduğundan emin olmak için siz indirmeden önce kontrol eder ve MSN, Yahoo! ve ICQ kullanarak dosya alıp verirken sizi korur.

Gizlilik

Gizlilik
hakkınızdır

File Shredder

Normal silme işlemi, verilerinizin güvenli biçimde yok edilmesi için her zaman yeterli değildir. File Shredder, başkaları tarafından verilere erişilmesini veya verilerin kurtarılmasını engelleyen işlemler kullanarak verileri güvenli biçimde siler.

Veri Kasası

Değerli belgeleri, resimleri ve diğer dosyaları şifreleyerek bilgisayarınızdaki parola korumalı bir sanal diskte depolar. Dosyaları Veri Kasanıza taşımak için Windows Explorer’ı kullanın ve dosyaları başka herhangi bir diski açar gibi açın.

AVG Identity Protection™

Güvenli olup olmadığını belirlemek için yazılım davranışını anlık olarak analiz eder. Bu özellik sizi parola, banka hesap ayrıntıları ve diğer değerli dijital varlıklarınızı çalabilen sıfırıncı gün tehditleri ve zararlı programlara karşı korumaya yardımcı olur.

Anti-Spyware

Kişisel bilgileri izleyen casus yazılım ve reklam yazılımlarından kimliğinizi gizler.

WiFi Koruması

Bilgisayarınız bilinmeyen bir WiFi ağına erişmeye çalıştığında uyarı vererek korsanlar tarafından kullanılan hileli WiFi erişim noktalarından kaçınmanızı sağlar.

Yavaşlamayı Engeller

Virüslerden korumamız hız için tasarlanmıştır

Turbo Tarama

Dosyaların sabit sürücüye kaydedildiği sırayı takip eden akıllı bir tarama sıralaması sayesinde güvenlik taraması sürelerini önemli ölçüde kısaltır.

Oyun Modu

Oyun oynarken gecikmeleri ve donmaları önlemek için taramaları ve güncellemeleri uzak tutar. Ayrıca korsanların oyun ödüllerinizi çalmak ve satmak üzere bakmamaları için dijital profilinizi korur.

Akıllı Tarayıcı

Yalnızca kullanmadığınız sırada bilgisayarınızı tarar. Farenizi hareket ettirinceye veya bir tuşa basıncaya kadar düşük öncelik moduna geçer. Tarama sürelerini minimumda tutmak için zaten taranmış ve güvenli olduğu bilinen dosyaları yok sayar.

Hızlandırıcı

Daha hızlı ve düzgün video akışı sağlamak için bağlantı hızlarını ve ikili veri indirmeyi maksimum seviyeye ulaştırır. YouTube video deneyimini önemli ölçüde geliştirir.

Destek

Bize her ihtiyaç duyduğunuzda yanınızdayız

Ücretsiz telefon desteği

Uzman destek ekibimiz size yardımcı olmak için burada. (Destek hizmeti şu anda yalnızca İngilizce olarak sunulmaktadır.)

Tavsiye

Gözatma deneyiminizi nasıl hızlandıracağınızla ilgili önerilerle performans sorunlarına yanıt verir. Çok fazla bant genişliği ve bellek kaplayan uygulamalar konusunda sizi uyarır ve bu uygulamaları kapatma seçeneği sunar.

Kolay Arayüz

Karmaşık menülere elveda deyin: Son derece güzel ve basit bir tasarımda tam özellikli virüslerden koruma sunmak için arayüzümüzü kusursuz hale getirdik.

Otomatik Onarma

Güvenlik risklerini tespit edip sizi uyararak sorunları otomatik olarak onaran ve sistemi en iyi koruma moduna sıfırlayan basit bir tek tıkla Otomatik Onarma düğmesi sağlar.

Otomatik Güncellemeler

Sürekli olarak yenilik yaptığımız ve koruma teknolojimizi geliştirdiğimiz için en üst seviyede savunma sağlamak üzere otomatik olarak güncelleneceğinizden eminiz.

Virüslerden korur

Casus içeriklerden Koruma

Anti-Rootkit Tarama

E-posta koruma Taraması

Bulut Teknolojisi

Topluluk Ağı Savunma

AVG LinkScanner “Sörf Kalkanı”

Sosyal Ağ Koruma

Anti-Spam

AVG Online Shield

Antivirüs, AVG, AVG İnternet Security 2015, AVG İnternet Security

Buradan tıklayarak programı indirin:

 

AVG internet Security 2015 1 Yıllık Lisans Kodu :IBY9X-ESYXT-W4BZQ-QI4WX-A9LI7-INRS3

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

One Thought to “AVG internet Security 2015-1 Yıllık”

Yorum Bırak