İOBİT – Bedava Full Sürüm Yazılımlar – Kampanya


İobit firması Advanced system care pro ,Driver booster pro ,İobit malware fighter pro ,Protected Folder programlarının 6 aylık tam sürümünü hediye ediyor.

Bedava full Sürüm olarak verilen yazılımlar

Advanced System Care

sisteminizi temizlemek için gerekli tüm araçları içinde barındıran, dünyada en çok kullanılan sistem bakım programlarından biridir. Zararlı yazılım kaldırma, gizlilik koruma, kayıt düzeltme, performans iyileştirme, sistem temizleme, wep’te sörf koruması, tarayıcı güçlendirme, ve daha fazlası.

Driver booster pro

Eski sürücüleri ağır PC’nizin performansını etkileyebilir ve sistem çökmelerine yol açabilir. IObit en yeni sürücü güncelleme teknolojisi ve en yeni tarama teknolojisi ile tasarlanmış ve Driver Booster Ücretsiz, otomatik olarak eski sürücüleri tanımlar,  ve sadece tek bir tıklama ile sizin için doğru güncelleştirmeyi yükler,Zamandan tasarruf yapmanızı sağlar. Ayrıca bu sürücü güncelleme  en iyi oyun performansı için tasarlanmıştır. İOBİT Driver Booster donanım arızaları, çatışmalar ve sistem çökmelerine karşı PC’nizi korumak için doğru sürücü güncelleme aracıdır.

IObit Malware Fighter PRO 

IObit Malware Fighter, ikili teknolojisi sayesinde bilgisayardaki zararlı yazılımları temizlemekle kalmaz sürekli koruma sağlar. Özellikle pek çok kullanıcının korkulu rüyası haline gelen casus yazılımlar üzerinde de etkili olan program sistemde derinlemesine bir temizlik sağlar.

Spyware, keylogger, bot, worm, adware, trojan, hijacker gibi zararlı yazılımların tümünü engeller.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Bırak