BurnAware Free 5.5 – Ücretsiz Disk Yazma Programı

Bunaware 5.5

BurnAware kolay bir halde sahip olduğunuz dosyaları ve verileri CD/DVD şeklinde medyalar üstüne yazdırmanıza olanak elde eden parasız bir program. Her türlü verinizi yanınızda taşımak yada yedeklemek için CD ve DVD’lerinize depolamak istediğiniz BurnAware Free kolay yapısı ve kolay kullanımı yardımıyla size destek olmaya hazır.

Blu-ray ve HD-DVD medyalarını da destekleyen ve bu türdeki disklerin üstüne de yazdırma işlemi yapabilmenize olanak elde eden parasız sınırı olan sayıdaki programdan birisi olan BurnAware Free ile süratli ve güvenli bir halde verilerinizi disklere aktarabilirsiniz. Birden fazla kez kullanıma müsaade eden diskler dahil bir fazlaca ortam ve seçeneğe desteği olan BurnAware Free programı ile ister müzik isterseniz MP3 CD’leri hazırlayabilir, ISO vb. öteki popüler görüntü dosyalarını kolaylıkla disklere yazdırabilirsiniz.

Çağıl bir arayüze haiz olan bu CD/DVD yazdırma aracı tamamen parasız ve hiçbir şekilde spyware, adware şeklinde zararı olan casus ve reklam yazılımı içermemektedir.

Özellikler:
Tamamen parasız, spyware, adware içermez.
Tüm CD/DVD/Blu-ray/HD-DVD dahil tüm medya türlerini destek sunar.
ISO vb. öteki disk kalıp ve imajlarını yazdırabilir.
Video dosyalarından DVD’ler de hazırlayabilir.
WAV, MP3 ve WMA formatındaki ses dosyalarından müzik CD’leri (Audio CD) hazırlyabilir.
İmaj diskleri yaratabilir.
Her türlü donanım ile uyumlu çalışabilir.
Tüm desteklenen medya formatlarında multi-session (çoklu ortam) disk oluşturabilir.
Unicode dil desteği seçeneği mevcuttur.
Kolay, mütevazı, esnek ve kolay kullanılabilir bir arayüzü vardır.

İndir

Yorum Bırak