Clash Royale Mobil Oyunu Hakkında Genel Bilgi

Clash Royale
Clash of Clans’in yaratıcılarının oluşturduğu, bağımlılık yapan bir oyundur. Sevdiğiniz ve düzenli olarak takip ettiğiniz Clash of Clans karakterleri ve eklenen Royale’leri içeren kartları sayesinde, gerçek zamanlı bir oyun olarak ilginizi çekecektir. Oyun karakterleri, Royale’ler Şövalyeler, Yavru ejderhalar, Prensler ve daha fazlasından oluşur.Oyunda amaç ise düşman kralları kulelerinden indirerek, sana karşı çıkan herkesi bozguna uğratmandır. Rakipleri yenerek; kupalar, taçlar ve arenada zaferler elde etmek mümkündür. Dünyanın her yerinden gerçek zamanlı olarak oyuncularla çekişme imkânı vardır, birden fazla arenada galibiyet kazanma ve en tepeye tırmanarak zafer elde etmek ilk amaç olacaktır. Bir klan oluştur ve kartlarını paylaş, kendi savaş grubunu oluştur!

Clash Royale Oynarken Nelere Dikkat Edilir?

İlk olarak, oyuncuların büyük bir kısmının bildiği, fakat yeni oynamaya başlayanların pek farkında olmadığı, kasadan çıkan kartların sayısı ve enderliğinin önemidir. Bulunduğunuz arenanın yüksekliğine göre, kasadan değerli ve fazla kart çıkartırsınız. Ayrıca kamplarda yapılan maçlarda, boş sandık bölmesi olsa bile sandık elde edemezsiniz. Son olarak, Clash Royale oyununda, dev sandıktan çıkan altın, büyülü sandıktan çıkan altının yaklaşık olarak 4 katıdır. Fakat dev sandıktan destansı kart çıkma garantisi, yoktur.

Nasıl İndirebilirim?

Clash Royale, indirmesi ve oynaması zor olmayan bir oyun olmakla beraber, ücretsiz indirilir ve oynanır. Fakat bazı oyun öğeleri, gerçek parayla satın alınabilir. Ayrıca Clash Royale’yi indirmek ve oynamak için, Hizmet koşulları ve gizlilik politikası uyarınca, en az 13 yaşında olmak gerekir.
Buradan indirebilirsiniz: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.supercell.clashroyale&hl=tr

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Bırak