Comodo IceDragon Browser (Ücretsiz)

Comodo IceDragon logo - Comodo IceDragon Browser (Ücretsiz)Comodo IceDragon Mozilla Firefox tarayıcısı temel özellikleri üzerine tasarlanmış ve kurulmuş güvenli bir tarayıcıdır. IceDragon kesintisiz, tarama deneyimi elde etmenize yardımcı olan şık bir arayüz sunuyor.

 

Öncelikle, karşıdan yükleme bağlantısından kurulum dosyasını indirin ve tarayıcıyı yükleyin. Secure DNS Configuration gibi bazı önemli güvenlik özelliklerini etkinleştirmeniz gerekebilir. Algılandı zaman, sizi uyarır ve otomatik olarak kötü amaçlı web sitelerini engeller.

Öte yandan site denetleyicisi, herhangi bir zararlı içerik tehditleri için web sitesini tarar. Dakika da, kara liste, kimlik avı, kötü amaçlı yazılımlar olup olmadığını denetlemek için web sitesini tarar.

comodo ice dragon firefox - Comodo IceDragon Browser (Ücretsiz)

Gerekirse IP tarama alanı gibi sitede bazı temel bilgileri, adınızı kaydetme, iletişim bilgileri vs ayrıca toplanabilir. Kullanıcılara kolaylık sağlamak için, tarayıcı daha çok içerik menüsü yoluyla Site inspector – Site denetleyicisi işlevselliğine erişim sağlar.

Çeşitli sosyal ağ siteleri, ‘Social media‘ adı ile yeni bir özellik sayesinde sosyal etkileşimleri Comodo IceDragon içine dahil edilmiştir. Özellik, kullanıcıların tek bir tıklamayla her şeyi paylaşmasını sağlıyor. Sadece menü çubuğunda sosyal ağ simgesine tıklamanız yeterli.

Comodo IceDragon Browser internet tarayıcısı XP, Vista, Windows 7 32 Bit-64 Bit işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

indir

Türkçe Dil Desteği Vardır.

One Thought to “Comodo IceDragon Browser (Ücretsiz)”

Yorum Bırak