Comodo İnternet Security Pro 10 – 10 Hediye Lisans

Comodo İnternet Security Pro 10

Sizlere https://tr.comodo.com sponsorluğunda tek bir lisansı 103,60 TL olan 10 adet Comodo İnternet Security Pro 10 lisansı hediye ediyoruz.Çekilişe katılmak için çekiliş aracımızı kullanmanız yeterlidir.

Kazananlar Açıklanmıştır.
Kazananların lisans bilgileri Comodo firması tarafından gönderilmiştir.Çekilişe aynı ip ile farklı katılım sağlayanlar çekilişten komple diskalifiye edilmiştir.Videoda isminizi göremiyorsanız büyük bir ihtimal çekiliş kurallarımızı suistimal etmenizden dolayıdır.


a Rafflecopter giveaway

Comodo İnternet Security Pro 10 Dünyaca ünlü güvenlik firması Comodo , yeni özellikleri ile 10.sürümünü duyurdu.Güvenli alışveriş modülü,otomatik sandbox gibi özellikleri ile bilgisayarınızı tam anlamıyla koruyor.Gelin size özelliklerinden bahsedelim.

En İyi Virüs Önleme Teknolojisi

Alışı gelmiş imza güncelleme tabanlı antivirüslerden sıkılmadınmı ? Comodo İnternet Security Pro 10 yeni patent bekleyen teknolojisi ile güvenli ve güvensiz dosyaları ayırır , bu ayrımı okadar iyi yapar ki yaşın yanında kuru yanmaz.Ayrıca Otomatik Sandbox Teknolojisi ile bilinen bilinmeyen tüm zararlılardan kornmuş olursunuz.Bilgisayarınızı aşılamaz bir kalkan ile korumak istiyorsanız cis 10 en iyi tercih olacaktır.

İstediğiniz  Dosyayı Güvenli Bir Alanda Çalıştırın ( Sandbox )

Bilinmeyen dosyaları istediğiniz gibi güvenle çalıştırabileceğinizi biliyormuydunuz ? Comododa yer alan sandbox özelliği ile güvenmediğiniz virüslü olarak gördüğünüz dosyaları rahatlıkla çalıştırabilirsiniz.Bu sayede henüz keşfedilmemiş zararlı yazılımlardan bilgisayarınızı korumuş olursunuz.Ayrıca sürekli olarak sandboxda çalışmasını istediğiniz programların bir listesini yapabilirsiniz.

Artık İnternette Güvenle Alışveriş Yapabilirsiniz

 Comodo İnternet Security Pro 10 yer alan güvenli alışveriş modülü size tam anlamıyla bir güvenli alışveriş deneyimi sağlar.Zararlı tüm yazılımları bloklar ve bilgi toplanmasını engelleyerek internet tarayıcınızı güvenli hale getirir.
Bu modülü çalıştırdığınızda

 • Bilgisayarınızda varsa keylogger bilgilerinizi kaydetmesini engeller.
 • Uzaktan bilgisayarınıza bağlantı yapıldıysa hemen sizi uyarır.
 • Sahte ssl sertifikalarını engeller.

500 $ Virüssüzlük Garantisi

Bilgisayarınızda Comodo Internet Security veya  Complete 10 yüklü ve sisteminize virüs,malware gibi kötücül bir yazılım bulaştıysa dert etmenize gerek yok.Comodonun alanında uzman destek ekibi sisteminize bulaşan kötücül yazılımları temizliyemezse 500 $ sizin , virüssüzlük garantisi veren ilk firma comodo olduğunu hatırlatmak isteriz.

Bir Bakışta Comodo Internet Security Pro Özellikleri

Matousec gibi güvenilir firewall test sitesinde her zaman lider olan bir güvenlik duvarına sahiptir.
Otomatik sandbox teknolojisi ile sisteminize kötücül yazılım bulaşmadan anında engeller ( bilinen,bilinmeyen tüm zararlılar )
Güvenli alışveriş modülü ile internet alışverişlerinizi gönül rahatlığıyla yapabileceksiniz.
Bulut tabanlı antivirüs
Proaktif koruma ile bilgisayarınızda şüpheli işlemleri inceler ve sizi bilgilendirir.
7/24 teknik destek

Sistem Gereksinimleri

Windows 10, Windows 7, Windows Vista ve Windows XP (32-bit ve 64 bit sürümleri mevcuttur)

Comodo İnternet Security Pro 10  Türkçe İndir
indir

Detaylı Bilgi : https://www.comodo.com/home/internet-security/internet-security-pro.php#tab-overview

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

8 Thoughts to “Comodo İnternet Security Pro 10 – 10 Hediye Lisans”

 1. osman

  teşekkürler

 2. Alexandr

  Think I filled everything correctly… Thanks

 3. jean pierre

  Quel a été le résultat?

 4. Mustafa Gümüşoğlu

  Kim kazandı?

 5. fatih ünver

  lisansı verilen varmı ben alamadım

  1. admin

   Merhabalar
   Lisanslar comodo firması tarafından gönderilmiştir.Spam/gereksiz kutusunuda kontrol edebilirmisiniz.Eğer hala lisans bilginizi göremediyseniz , sizden ricam https://tr.comodo.com firması ile iletişime geçmeniz.Size yardımcı olacaklardır.

Yorum Bırak