Emlak ilanı Verirken Nelere Dikkat Etmeliyim

Google play’de emlak uygulamalarına bakarken Zingatın mobil uygulamasına denk geldim.Uygulama diğer emlak sitelerinden farklı bir çok özelliği taşıyor.Uygulama ile sadece ev aramakla kalmıyoruz arsa,iş yeri ve kiralık dükkanlar bile bulabiliyorsunuz.Uygulamaya Google play’de Zingat diye aratarak ulaşabilirsiniz.
Emlak ilanı Verirken Nelere Dikkat Etmeliyim
Uygulamanın Diğer Özellikleri
YaşamSkor: Bu özellik ile nerede daha çok vakit geçirdiğinizi uygulama size söylüyor.
Bölge Rapor Özelliği :Borsa gibi evlerin fiyatlarını geçmişte ne kadar olduğunu/değiştiğini gösteriyor.
Akıllı Harita:Çevrenizde bulunan ilanları görüntülemek istiyorsanız sizin için harika bir özelliktir.Haritayı açın ve yakın çevre seçeneğine tıklayın çevrenizdeki ilanlar sizin için görüntülecek.
Ev Değeri Ölçme Aracı:Özel geliştirilmiş algoritması ile evinizin değerini en iyi şekilde hesaplar ve size sunar.

Emlak ilanı Verirken Nelere Dikkat Etmeliyim

Evimizi,arsamızı,dükkanımızı satmaya karar verdiğimizde,hızlı satılması için verilen ilanda ince dokunuşlar yapmakta önemlidir.Bazı değişiklikler ile sizin bile inanamayacağınız sonuçlar elde edebilirsiniz.
1:Düzenli Olmalıyız
Öncelikle şunu belirtmemde fayda var ilan için çektiğiniz fotoğrafta evin içerisi düzensiz ve pis bir görüntüye sahipse kimse o evi satın almaz.İlan için fotoğraflar çekmeden önce evi tertemiz hale getirmeliyiz.

2:Bol Bol Fotoğraf Çekin
İlan verirken biraz empati yeteneğinizi çalıştırmak iyi bir fikir olabilir.Siz bir ev alacak olsanız sadece 1 fotoğraftan oluşan bir ilan mı ilginizi çeker yoksa bol bol fotoğrafla oluşturulmuş ilan mı ilginizi çeker.Ev eğer bir manzaraya sahipse,bir okul yanında bulunuyorsa,toplu taşıma araçlarının aktif olduğu bir yerdeyse bunun fotoğrafını çekip ilanınıza ekleyin.Bu kuralı atlıyorsanız emlak ilanı verirken nelere dikkat etmeliyim sorusuna hiç cevap aramayın.

3:Farklı Bir İlan Oluşturmaya Ne Dersin
Genellikle ilanlar sadece fotoğraflardan oluşuyor.Peki sen eline bir kamera alıp evin her tarafını videoya kayıt edip ilana yüklersen evin daha hızlı satılır değil mi ?

4:İlgi Çekici Ve Aranma Hacmi Yüksek Anahtar Kelimeler Kullanın
İnsanların ilgisini çekebileceğini düşündüğünüz anahtar kelimeler kullanarak ilanınıza daha fazla görüntüleme alabilirsiniz.

5:Tüm Detaylarıyla İlan Açıklaması Oluşturma
Evinizin tüm detaylarını doğru bir şekilde ilan açıklamasına aktarmak,alıcının size güvenmesini sağlıyabilirsiniz.Ayrıca lütfen ilan açıklamasına ofisinizden veya kendinizden bahsetmeyin.Başlıkta kullandığınız anahtar kelimeleri ilan açıklamasınada serpiştirmek iyi bir fikir olabilir.

Bu kurallara uyan bazı ilanlar emlak sitesi Zingat.com

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Bırak