Emsisoft Anti-Malware 9 ( 10 Hediye Lisans ) ( Sona Erdi )

Emsisoft Anti-Malware

Sizlere http://www.emsisoft.com sponsorluğunda tek bir lisansı 54.79  TL Simgesi olan 1 yıllık 10 lisans hediye ediyoruz.Çekilişe katılmanız için Sayfayı herhangi bir sosyal medyada paylaşarak linkiyle birlikte bir yorum eklemeniz yeterlidir.Facebook üzerinden paylaşılan içerikler Herkeze açık olarak seçilmelidir.Çekiliş bitiş tarihi 8 Nisan 2015 Kampanya Sona ermiştir.Kazananlar aşşağıdaki gibidir.Kazananları tebrik ederiz.Lisans bilgileri Gönderilmiştir.

emsisoft

Detaylı bilgi

http://www.cekilisyap.com/emsisoft-anti-malware-9-10-hediye-lisans#.VSW4w9xz0dU

% 100 Performans

Emsisoft Anti-Malware 9 mümkün olduğunca az işlem kaynaklarını kullanmak üzere tasarlanmıştır.
Emsisoft Anti-Malware ile, optimum algılama oranları ve maksimum hızı sağlamak için mümkün olan en düşük seviyede sistem kaynaklarını kullanan sektöründe en iyi virüs ve malware tarama teknolojilerini birleştirdik.
Sonuç tamamen dijital yaşam korur.Ve sistem Kaynaklarını en az seviyede kullanır.Kolay Anlaşılır bir performansa sahiptir.

Genel Özellikleri

Gezinme Koruması:  İstemeden trojan veya casus yazılım yüklü bir websitesine girerseniz. Emsisoft Anti-Malware sizi korur ve trojan veya casus yazılımlar bilgisayarınıza yüklenmeden siteyle bağlantıyı keser.

Dosya Koruması:  13 milyondan fazla zararlı veritabanı ile  indirilen veya çalıştırılan tüm dosyaları denetler.Emsisoft Anti-Malware File Guard Arkaplanda sürekli çalışarak herhangi bir virüs sızıntısına karşı sizi korur.Arkaplanda çok hafif bir şekilde çalıştığından bilgisayarınızda kasmalar meydana getirmez.

Davranış Engelleyicisi : Henüz imza veritabanı bulunmayan sıfır-gün tehditlerine yakalamak için, Emsisoft Anti-Malware sürekli olarak tüm aktif programların davranışlarını izler şüpheli bir davranış  oluştuğunda bir uyarı yükseltir.

 

Ödüllü Antivirüs 

awards

1 Numarayla Tanışın

 

 

Kimler Neler Demiş?

29 Yorum - "Emsisoft Anti-Malware 9 ( 10 Hediye Lisans ) ( Sona Erdi )"

Bildir
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler

yaptim InsAllah dogrudur. kampanya icin tesekkurler.
https://www.facebook.com/devawin/posts/1015543563

Kampanya için teşekkürler. Şanslı olan kazansın. https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid

Thanks for the nice giveaway.
https://twitter.com/aryangupta1010/status/5817206

Hediye lisans dağıtımı için teşekkürler. https://www.facebook.com/tankut.gelgel/posts/4351

Kampanya için teşekkürler : https://twitter.com/oxma2323/status/5818204743987

Çok iyi bir antivirüs programı. 1 sene kullandım çok memnun kalmıştım. https://twitter.com/fener7777/status/582068356049

wpDiscuz