Emsisoft Internet Security 10 Aile Paketi (% 40 İndirim Kuponu)

Emsisoft Internet Security Antivirüs ve Anti-Malware ve Güvenlik Duvarı

Emsisoft Internet Security

% 100 Performans

Emsisoft Anti-Malware olarak sunulan program geliştirilmiş aile paketiyle ve çok yönlü (all-in-one) olarak karşınızda. Tek bir arayüzde birleştirilmek istenen yazılım, mümkün olduğunca az işlem kaynaklarını kullanmak üzere tasarlanmıştır.
Bu program ile, optimum algılama oranları ve maksimum hızı sağlamak için mümkün olan en düşük seviyede sistem kaynaklarını kullanan sektöründe en iyi virüs ve malware tarama teknolojilerini birleştirdik.
Sonuç tamamen dijital yaşam koruyucu. Sistem Kaynaklarını en düşük seviyede kullanır. Kolay Anlaşılır bir performansa sahiptir.

Gezinme Koruması:  İstemeden trojan veya casus yazılım yüklü bir web sitesine girerseniz. Emsisoft Anti-Malware sizi her türlü saldırıdan korur ve trojan veya casus yazılımlar bilgisayarınıza yüklenmeden siteyle olan bağlantıyı keser.

Malware

Dosya Koruması:  13 milyondan fazla zararlı veritabanı ile  indirilen veya çalıştırılan tüm dosyaları denetler. Emsisoft Anti-Malware File Guard Arkaplanda sürekli çalışarak herhangi bir virüs sızıntısına karşı sizi korur.Arkaplanda çok hafif bir şekilde çalıştığından bilgisayarınızda kasmalar meydana getirmez.

malware

Davranış Engelleyicisi : Henüz imza veritabanı bulunmayan sıfır-gün tehditlerini, yakalamak için, Emsisoft Anti-Malware sürekli olarak tüm aktif programların davranışlarını izler şüpheli bir davranış oluştuğunda bir uyarı verir.

1 Numarayla Tanışın

 Emsisoft

 

 

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

6 Thoughts to “Emsisoft Internet Security 10 Aile Paketi (% 40 İndirim Kuponu)”

 1. ysrdgn

  facebook da paylaştım paylaştığım linki msj olarak gönderdim ve son olarak da beğendim ama e.mail adresime henüz bir şey gelmedi yardımcı olabilir misiniz

  1. admin

   Merhabalar

   Kampanyayı Firmayla anlaşmalı olarak biz yapmadığımız için malesef yardımcı olamıyoruz.Belirtilen yazılımın lisans bilgilerini göndermede Winxdvd firması sorumludur.Biz sadece paylaşdık

 2. ysrdgn

  arkadaşlar lisans alabilen var mı alan varsa nasıl aldığını bir söylesin

  1. admin

   Merhabalar

   Yazımızda lisansın nasıl alındığını anlattık.Belirtilen yönergeleri izliyerek lisansınızı alabilirsiniz

 3. pucca57

  2. aşamadaki gönderme link i bulamadım hangi sayda acaba teşekkürler kardeşim.

  1. tecnoers

   İlk sayfada bir şey yapmıyoruz. Sadece ekle “add” diyorsunuz. İkinci sayfada kasaya çıkış “SRA output” diyor ve açılan sayfada adres ve kart bilgilerini giriyoruz.

Yorum Bırak