Enerjisa İle Hayatınızı Kolaylaştırın

Enerjisa

Türkiye’de, elektrik denilince akla gelen ilk isim şüphesiz enerjisadır.Türkiyenin büyük bir elektrik ihtiyacını karşılar ve enerji tasarrufu için attığı adımlarla adını sıkça duyurmuştur.Hayatımıza bir çok kolaylıklarda katmıştır.

Alternatif Enerji Kaynakları

Enerjisa alternatif enerji çözümleri sunuyor.Enerji verimliliği ve minumum maliyet hedeflenen bu çözümlemeleri işletmeniz için en uygun olanı seçip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yerinde Üretim 
Kendi enerjinizi kendiniz üretmek istiyorsanız.Herhangi bir yatırım yapmanıza gerek yok , enerjisa sizin kendi enerjinizi üretebilmeniz için en iyi teknolojik yenilikler sunuyor.

Enerji Verimliliği 
Bir işletmeniz veya fabrikanız var fakat enerjiyi verimli kullanamıyorsanız işi ustasına bırakın.Enerjisa sizin için projeler geliştiriyor ve bu sayede enerjiyi en verimli şekilde kullanmanızı sağlıyor.

Talep Tarafı Katılımı

Enerjisa elektrik ödemelerinizi esneterek en uygun fiyatla enerji kullanmanızı sağlıyor.

Duyarlılık ve Sürdürülebilirlik

Enerjisa çevre ve doğaya çok önem veren bir firmadır.Enerji üretim santralleri çevreye uyumlu olup üretim olarak yenilenebilir enerji hedeflenmektedir.Ayrıca eğitime tam destek sağlıyor.

Farkındalık yaratmak için  websitesini tamamen enerji tasarrufu odaklı tasarladı.Aşağıdaki resimdeki butonu kullanarak enerjisa sitesinde gezinirken enerji tasarrufu yapabilirsiniz.

Fatura Ödemeleriniz Enerjisa İle Çok Kolay

Bazen elektrik borç sorgulama ve borç ödeme işlemleri için site site gezebiliriz.Siz boşverin site site gezmeyin. Enerjisa borç sorgulama ve online borç ödeme işlemlerinizi hızlı ve güvenilir gerçekleştirebilmeniz için en iyi yol enerjisanın kendi sitesidir.
Peki bu işlemi nasıl yapabilirim ?

elektrik fatura ödeme işlemleri için yukarıdaki resimdeki alana gerekli bilgileri doldurup elektrik fatura ödeme işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.” Enerjisa ödemeleriniz kolaylaştırmak için farklı ödeme yöntemleride sunuyor.Yetkili Ödeme Noktaları , Ptt, Anlaşmalı bankalar ile ödemeleriniz yapabilirsiniz.İsterseniz çalıştığınız banka ile görüşüp otomatik ödeme talimatı verdirip ödemelerinizi günü geldiğinde otomatik ödenmesini sağlayabilirsiniz.Bu sayede kafanız her zaman rahat olur.

Fatura Ödemelerinizi Düşürün

Aylık ödemeleriniz 82 liranın üzerinde ödemeleriniz varsa başvuru yapıp en uygun fiyatlarla elektrik hizmeti alabilirsiniz.

Küçük bir not : Fatura tutarınız 15 lira altındaysa o döneme ait faturanız çıkmaz.Bir sonraki döneme otomatik olarak devreder ve kullandığınız miktarın üzerine eklenir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Bırak