Home » Technopro360 Çekilişleri » ESET Smart Security key Hediye 5 Adet ( Sona Erdi )

ESET Smart Security key

ESET Smart Security key Hediye 5 Adet ( Sona Erdi )

Sizlere http://www.eset.com/tr/ sponsorluğunda tek bir lisansı 110,45TL olan  5 adet ESET Smart Security 8  lisansı hediye ediyoruz.Çekilişe katılmanız için tek bir yorum yazmanız yeterlidir.Sona ermiştir.Kazananlar aşağıdaki gibidir.Kazanan kullanıcılarımızı tebrik ederiz.Tüm kazanan kullanıcılarımızın lisans bilgileri gönderilmiştir.

eset winner

Detaylı Bilgi: http://www.cekilisyap.com/eset-smart-security-8-5-hediye-lisans-5-45#.VUEoP0hLEdU

Lisans Süresi 1 yıldır.

 

 

 

 

ESET Smart Security 8

Sanal alemi keşfetmeniz için daha güvenli hale getirdik

Korumalı teknolojinin verdiği güven bilinciyle Internetin sunduğu en keyifli deneyimleri yaşamanızı istiyoruz.

ESET Smart Security 8, çok katmanlı Internet Güvenliği ile dijital seyahatlerinizin keyfini gönül rahatlığıyla çıkarmanızı sağlar. Yeni Botnet Korumasına sahip Antivirus ve Anti-Theft özellikli kötü amaçlı yazılımlardan koruma çözümümüze güvenin.

Antivirus ve Kimlik Avı Koruması

Online alışverişler ya da son dakika haberleri? Antiviruskoruması ile Internette güvenle gezinin. Sahte sitelerden Kimlik Avı Koruması ile kaçının.

Anti-Theft

Hiç laptopunuzu kaybettiğinizi düşündünüz mü? Anti-Theftsayesinde laptopunuzu izleyin ve bulun.
Daha fazlası için Anti-Theft İnfografiğini inceleyin.

Kişisel Güvenlik Duvarı

Ortak kablolu ağlara bağlanıyor musunuz? Kişisel Güvenlik Duvarımız kurduğunuz bağlantılarda kişisel bilgilerinizi korur.

GÜVENLİĞİNİZ İÇİN GELİŞTİRİLEN ÖNDE GELEN TEKNOLOJİLER

ESET Smart Security2 8

YENİ
Botnet koruması

Bu yepyeni teknolojimiz kötü amaçlı botnet yazılımlarının sızmasını engelleyerek bilgisayarınızdan başlatılan spam ve ağ saldırılarını engeller.

GELİŞTİRİLMİŞ

Exploit Engelleyici

Antivirus korumasına yakalanmaması için özel tasarlanan saldırıları engeller. Web tarayıcı, PDF okuyucu ve Java tabanlı yazılımlardan kaynaklı saldırılara karşı korur.

VAZGEÇİLMEZ

Gelişmiş Bellek Tarayıcı

Faaliyetlerini gizlemek için yoğun şifreleme kullanan kötü amaçlı yazılımların algılanmasını sağlar. Doğrudan sistem belleğindeki tehditlere karşı tarar.

ESET’in benzersiz teknolojisi.

Daha fazlası için ESET Smart Security key satın alınız.

giffff

Sürekli geliştirilen lider koruma.

Exploit Engelleyici

giffff

Exploit Engelleyici internet tarayıcıları, PDF okuyucuları, e-mail kullanıcıları ya da MS Office bileşenleri gibi sık sık kullanıcı sisteminden faydalanan uygulamaları güçlendirmek amacıyla tasarlanmıştır. Zararlı dosyaların algılanmasında kullanılan teknoloji ile karşılaştırıldığındatamamen farklı yapıda olan teknolojisi ile farklı bir koruma katmanı ekler.

Bunun yerine, tipik olan şüpheli faaliyetler için süreçleri ve davranışları görüntüler. Tetiklendiği zaman, şüpheli davranışlar analiz edilir ve tehdit makine üzerinde hemen engellenebilir. İstismar Önleyici ataklara karşı kullanıcıları korumak için ve önceden istismar olarak bilinmeyen bazı şüpheli aktiviteler bulut sistemimizde işlem görürler. Buna sıfır-gün atakları denir.

İlgili Ürünler – Exploit Engelleyici Teknolojisi aşağıdaki ürünlerde kullanılmıştır:

Gelişmiş Bellek Tarayıcı

Gelişmiş Hafıza Tarayıcısı, İstismar Önleyici ile iyi bir çift olarak çalışır. Ayrıca, modern kötü amaçlı yazılımlara karşı güçlendirilmiş koruma için tasarlanmıştır. Yazılım yazarları yakalanmamak için kapsamlı dosya gizleme ya da şifreleneme kullanırlar. Bu, veri açma ile sıradan anti virüs tekniklerinden olan benzetme ya da sezgisel algılamayı atlatmak için sorun teşkil edebilir. Bu sorunu çözmek için, Gelişmiş Bellek Tarayıcı kötü niyetli bir sürecin davranışını izler ve bellekte tarar. Bu güzel kamufle edilmiş kötü amaçlı yazılımların bulaşmasını önlemeyi sağlar.

İlgili Ürünler – Geliştirilmiş Bellek Tarayıcı aşağıdaki ürünlerde kullanılmıştır:

Güvenlik Açığı Koruması

giffff

Güvenlik Açığı Koruması güvenlik duvarının uzantısı ve ağ düzeyinde Ortak Güvenlik Açıkları ve Maruz Kalmaların(CVE) algılanmasını geliştirir.

CVE’ inin algılama uygulamasında SMB, RPC ve RDP gibi geniş çaplı protokoller kullanılır. Böylecekötü amaçlı yazılımın yayılmasına karşı başka bir koruma katmanı oluşturur. Ayrıca, henüz yayımlanmamış ya da dağıtılmamış yamalardan kaynaklanan güvenlik ağ saldırı ve suistimallerini engeller.

İligili Ürünler: Güvenlik Açığı Kalkanı aşağıdaki ürünlerde kullanılmıştır.

ESET LiveGrid®

giffff

ESET LiveGrid®, ThreatSense.NET® üzerine inşa edilmiş gelişmiş erken uyarı sistemidir. ESET LiveGrid® ESET kullanıcılarının dünya çapında düzenlenen verileri kullanır ve ESET Virüs laboratuarına gönderir. ESET Virus Laboratuar uzmanları doğru bir anlık görüntü oluşturmak için bu bilgileri kullanır ve ESET’ i son tehditlere karşı hazırlamak için küresel tehditler kapsamında virüs veri tabanı ile ilgili güncellemeleri çıkarır.

Ayrıca, anti-malware çözümlerinin verimliliğinin geliştirilmesine yardımcı olmak için itibarlı bir sistem uygular. Kullanıcının sisteminde yürütülebilir bir dosya ve ya arşiv incelenirken, iliştiriler ilk önce beyaz ve siyah liste elemanlarıyla karşılaştırılır.

Eğer dosya beyaz liste içerisinde bulunursa, incelenen bu dosya temiz olarak düşünülür ve gelecek taramalardan çıkartılır. Eğer siyah listede bulunursa, tehdidin doğasına bağlı olarak uygun aksiyonlarda bulunulur. Eğer her hangi bir eşleştirme bulunamazsa, dosya iyice taranır. Bu tarama sonuçlarına dayanarak dosya listeyi uzatmak için bir aday olur. Bu yaklaşımın tarama performansı üzerinde önemli pozitif etkisi vardır.

Bu itibar istemi kötü amaçlı yazılım imzası kullanıcının bilgisayarına bile gönderilmeden önce etkili yazılım algılamasına izin verir.

İlgili Ürünler: ESET LiveGrid® Teknolojisi bütün ESET anti virüs ürünlerinde kullanılmıştır:

Kimlik Avı Koruması

Kimlik Avı Koruması teknolojisi sizi şifrelerinizi, bankacılık bilgilerinizi ve diğer hassas bilgilerinizi elde etmeye çalışan gerçekleri gibi davranan sahte internet sitelerine karşı korur. Kullanıcı bilgisayarı bu URL adreslerine erişmeye çalıştığında, ESET bu adresi oltalama sitelerinin bulunduğu veri tabanı ile karşılaştırır. Eğer eşleşme bulunursa, URL bağlantısı durduruldu ve uyarı mesajı görüntülenir. Bu noktada kullanıcı URL’yi devam ettirterek kendi riskini alabilir ya da bize URL ile ilgili gelen uyarının yanlış uyarı olduğu bilgisini verebilir.

Anti-Phishing veri tabanı ESET tarafından düzenli olarak güncellenmektedir ve bu veri tabanı aynı zamanda iş ortaklarımızın bilgisini de içermektedir.

Bu basit yaklaşımın yanı sıra, ESET Anti-Phishing uygulaması belirli proaktif algoritmalar uygular. İnternet sitelerinin görsel tasarım kontrolü, gerçek meslektaşlarının üzerindeki parazitleri azaltacaktır. Bu yaklaşım, sahte internet bankacılık sitelerini algılamada kullanılır.

İlgili ürünler: – Kimlik Avı Koruması Teknolojisinin kullanıldığı ürünler aşağıdaki gibidir.

Kötü Amaçlı Yazılım Örnekleri İşleme

giffff

ESET’ in Güvenlik Araştırma Laboratuarı günlük olarak birçok kaynaktan virüslü örnek alır. Kullanıcıların, müşterilerin ya da distribütörlerin [email protected] adresine gönderdikleri örnekler yeni kötü amaçlı yazılım için önemli kaynaklardır.

Örneğin, diğer kaynaklar örnek alışveriş ve aktif arı kovanları içeriyor. Otomatik algoritmalar tarafından önceden işlendikten sonra, alınan örnekler algılama mühendisleri ve yazılım analistleri tarafından incelenir. Onların işi sunulan dosyaların ya da URLlerin zararlı olup olmadığına karar vermektir. Eğer zararlı olduklarına karar verilirse bu dosya ya da URLler için uygun algılama algoritması yaratmaktır.

Bir çok algılama imzası vardır ve kötü amaçlı yazılımın karakterine bağlı olarak en etkili yolun seçilmesi gereklidir. Yeni yaratılan imzalar hep birlikte paketlenir ve Virüs Veri Tabanı Güncellemesi formunda kullanıcılara duyurulur. Bu güncellemeler günde bir kaç kez yapılmaktadır.

İlgili ürünler: ESET LiveGrid® Teknolojisi bütün ESET anti virüs ürünlerinde kullanılmıştır:

İmza türleri

giffff

ESET’in ThreatSense®tarama motoru zararlı objeleri(dosya, süreç, URL v.b.) algılamak için bir çok algılama imza çeşidini kullanır. Bu imza çeşitleri belirli hash aralıklarındadır. Bu yüzden DNA temelli kötü amaçlı davranış ve yazılım özellikleriyle oldukça karmaşık tanımları olan jenerik imzalar olarak söylenirler. Bu genel özellikleri olan imzalar taranan örnekleri değerlendirmek için sezgisel ve benzetme özelliklerine güvenirler.

Genel imzaların altında ESET’ in proaktif algılama gücü yatmaktadır. Bu demektir ki algılama etkili olduğu kadar verimlidir. Bir tek iyi hazırlanmış genel imza binlerce ilgili kötü amaçlı yazılım çeşidini algılayabilir. Böylelikle anti virüs yazılımımız sadece bizim bildiğimiz ya da gördüğümüz kötü amaçlı yazılımları değil aynı zamanda yeni daha önce bilinmeyen çeşitlerini de algılar.

İlgili ürünler: ESET LiveGrid® Teknolojisi bütün ESET anti virüs ürünlerinde kullanılmıştır:

Temizlik

giffff

Bilgisayarınıza kötü amaçlı yazılım bulaştığında, etkilenmiş sistemi temizlemek için algılanan dosyaları silmede yeterli olacaktır. Ama bazı durumlarda – kötü amaçlı yazılım işletim sistemini modifiye etmiş ya da kullanıcının kendi dosyalarına parazit bulaşmışsa durum biraz daha karmaşıklaşır. Normal dosya silinmesi veri kaybına neden olabilir hatta bilgisayar yenden çalıştırılamaz hale gelebilir.

Bu yüzden, farklı bir yaklaşım – etkilenmiş dosyaların temizlenmesi ya da dezenfekte edilmesi – ele alınmalıdır. Birçok durumda, temizleme direk olarak yüklenen anti virüs yazılımı tarafından yapılır. İstisna olarak bununla birlikte dezenfekte adımları çok karışık ya da tehlikeli olabilir. Bu amaçla bağımsız temizleyicilerin kullanılması tercih edilebilir. Bu yazılımlar ayrıca müşteriler için ücretsizdir.

Uygun temizleyici listesine bakın

İlgili ürünler: ESET LiveGrid® Teknolojisi bütün ESET anti virüs ürünlerinde kullanılmıştır.

Gelişmiş Sezgizel Algılama

giffff

Gelişmiş Sezgisel Algılama, proaktif algılama için kullanılan teknolojilerden biridir. Benzetme yoluyla işlevselliğine dayalı olarak bilinmeyen kötü amaçlı yazılımların tespit edilmesini sağlar. İkili çeviriye bağlı olarak kod benzetmenin yeni yolunu son sürümünde tanıtır.

Yeni ikili çevirmeni yazılım yazarları tarafından kullanılan anti- benzetme hilelerini atlatmak için yardımcı olur. Bu gelişmelerin yanı sıra, Zaynı zamanda DNA tabanlı tarama önemli bir şekilde genişletilmiştir. Bu kötü amaçlı yazılımların adreslenmesine ve genel tespitlerin daha iyi oluşturulmasını sağlar.

İlgili ürünler: : ESET LiveGrid® Teknolojisi bütün ESET anti virüs ürünlerinde kullanılmıştır.

 ESET Smart Security key ,serial,lisans kodu,lisans anahtarı,activation code,license key için çekilişe katılın.

87 thoughts on “ESET Smart Security key Hediye 5 Adet ( Sona Erdi )

 1. EGE dedi ki:

  teşekkürler technopro360 eset her zaman favorimdir

 2. kürşat dedi ki:

  Kampanya için teşekkür ederim.

 3. lee dedi ki:

  Lisansın geçerlilik süresi ne kadar? Ayrıca çekiliş için teşekkür ederim.

 4. Petrovic dedi ki:

  Thanks for the giveaway 🙂

 5. hayabusa07 dedi ki:

  ESET yıllardır vazgeçilmezim bu lisans çok iyi gelecek

  Bekliyoruz bakalım

 6. Murat dedi ki:

  Kampanya için teşekkürler.

 7. osmandemi dedi ki:

  Umarim bana çıkar. Kampanya haberi için teşekkürler

 8. Hasan Yesiltas dedi ki:

  Kampanya güzel basarilarinizin devamını dilerim.

 9. Erkan Güven dedi ki:

  Çekilişe katılmak istiyorum.
  Teşekkürler.

 10. Onurbkr dedi ki:

  Teşekkürler 🙂

 11. Boran dedi ki:

  Güzel birgüvenlik programı, umarım kazanabilirim, sitenize teşekkürler kampanya için.

 12. Cenk dedi ki:

  Hayırlı olsun…
  Kampanya için teşekkürler.

 13. Zohan Zurich dedi ki:

  Thanks! I hope to win.

 14. Orghash dedi ki:

  Piyasadaki en hafif antivirüs ve en etkililerden biri.

 15. antinkuntin dedi ki:

  Bilgisayarı kasmayan iyi güvenlik sağlayan güzel bir antivirüs programı.
  Yasal hediye lisanslarınız için teşekkürler bana çıkması beni daha da mutlu eder şimdiden teşekkürler.

 16. EFE KABARACI dedi ki:

  Şmdiden teşekkürler iyi olan kazansın

 17. m.nuri dedi ki:

  tşk

 18. tolga şankulu dedi ki:

  Kampanya için teşekkürler.Eset her zaman iyi bir antivirüstür.

 19. Lütfi Cağaloğlu dedi ki:

  Eset Smart Security herkesin bildiği popüler bir Güvenlik Yazılımı dır. Kampanya için teşekkürler.

 20. Coskun dedi ki:

  Kampanyaya ben de katılmak isterim.

 21. Gekici dedi ki:

  Eset her zaman güvenilirdir.

 22. sorkay dedi ki:

  Yasal hediye lisanslarınız için teşekkürler.Bilgisayarı kasmayan iyi güvenlik sağlayan güzel bir antivirüs .programı.Kampanya güzel basarilarinizin devamını dilerim.ESET yıllardır vazgeçilmezim.BAŞARILAR.

 23. Özgür dedi ki:

  Çekilişe bende katılmak istiyorum…

 24. mehdi dedi ki:

  Thanks for great giveaway!

 25. Nuri Zabit dedi ki:

  first class

 26. melih dedi ki:

  10 numara bir antivirus programidir Cok saglam bi programdir,Kampanya icin tesekkurler…

 27. Legalim dedi ki:

  Şansımızı deneyelim bakalım.. Güzel bir kampanya olmuş. Böyle bir fırsat sunduğunuz için teşekkürler…

 28. Kuzey dedi ki:

  kampanya için teşekkür ediyorum..

 29. cryus dedi ki:

  Thanks for campaign i like always eset

 30. Murat dedi ki:

  Kampanyaya ben de katılmak isterim

 31. Altuğ dedi ki:

  İşte bu! Eset'ten şaşmam. Teşekkürler!

 32. engin dokur dedi ki:

  1 numaralı antivirüs sistemi…Lisansım bitti ve alamadım yenisinide inşallah bana çıkar.

 33. ramazan dedi ki:

  kambanya için teşekkürler. her zaman takipçiniz olmaya devam edecegiz

 34. şükrü dedi ki:

  On numara site şansımızı bir deneyelim 🙂

 35. Ali Aydoğan dedi ki:

  eset smart security bence kullanılması gereken en güvenli yazılımların başında geliyor. 1. sınıf bir yazılım kampanya için site yönetimine teşekkürlerimle.

 36. Mike dedi ki:

  Nice giveaway always wanted to try eset.

 37. vhick dedi ki:

  One of the best Antivirus to date…

  Thanks for the giveaway!

 38. Adil dedi ki:

  Adil Uzun süre kullandım ve memnundum. Kampanya için teşekkürler.

 39. Mohammad WAsiullah dedi ki:

  Thank you so much for this giveaway

 40. Mustafa dedi ki:

  Süpersiniz. Böyle güzel kampanyalar düzenledikçe, takipçileriniz çok olacaktır.

 41. metin pir dedi ki:

  güzel bir kampanya

 42. Bosna dedi ki:

  Eset en iyisi

 43. Matt Smith dedi ki:

  ESET is great antivirus and I would love to use the product. Please count me in for the awesome contest.

 44. meryem dedi ki:

  Bu yazılıma ihtiyacım var.Çekilişe katılmak istiyorum.Emeği geçen herkese çok teşekkür eder başarılarının devamlı olmasını dilerim…

 45. vbat dedi ki:

  thanks for the giveaway

 46. Ric dedi ki:

  Eset is one of the best security solutions in the market, along with Bitdefender and Kaspersky.
  I had NOD32 a few years ago and i'll try my luck now, so pls consider my enytry in this draw 🙂
  Teşekkürler!

 47. olikarp dedi ki:

  Thank you very much.The interested Internet Security Software

 48. zino dedi ki:

  Thanks for the giveaway. Please, count me in.

 49. Bero dedi ki:

  Excelent security software. Thanks for the giveaway.

 50. angustaver dedi ki:

  Bu müthiş hediye için teşekkürler

 51. malware1 dedi ki:

  kampanya icin tesekkurler. please count me in.

 52. Abdullah_27 dedi ki:

  Kampanya için teşekkürler. Kazanmak istiyorum..

 53. ted dedi ki:

  Top security product this is a superb giveaway which will benefit all the family members

 54. SULEERGUN dedi ki:

  Yasal lisans kampanyası için teşekkürler..umarım ben de bir lisans sahibi olurum

 55. celik dedi ki:

  bol şans

 56. Aydın dedi ki:

  kampanya için teşşekürler.

 57. eufrasiox dedi ki:

  Bu harika hediye için teşekkürler.

 58. Bazen dedi ki:

  Gönülden kutlarım sizi, kampanya için teşekkürler.

 59. Emzade dedi ki:

  Kampanya için teşekkürler.

 60. edgar dedi ki:

  Ben gerekir bu antivirüs istiyorum çok teşekkür ederim.

 61. mecnun dedi ki:

  teşekkürler

 62. Mijailus dedi ki:

  Count on me.Good luck to everyone

 63. Bernard dedi ki:

  şanslı olsun umut, ben bu antivirüs seviyorum

  Benim Türk (google çevirmen) bahane

  teşekkürler

 64. salih dedi ki:

  teşekkürler

 65. King Kong dedi ki:

  Kampanya için teşekkür ederim.

 66. emre dedi ki:

  teşekkürler

 67. Yılmaz dedi ki:

  teşekkürler kampanya için..

 68. Sharp dedi ki:

  Çok teşekkürler

 69. serdar meşinci dedi ki:

  bende bende

 70. potasyumsiyanur dedi ki:

  kampanya bildirimi için teşekkürler, işallah çıkar

 71. DevraN dedi ki:

  Merhabalar bende katılmak isterim teşekkürler…

 72. Jane dedi ki:

  ESET Smart Security is one of the best security software.
  I bought it last year.
  Thanks for the giveaway.

 73. karaca dedi ki:

  mükemmel bir kampanya,bence ESET alanında en iyisi…teşekkürler

 74. wozixulog dedi ki:

  thank you for the giveaway, please count me in

 75. nemopucemo dedi ki:

  Teşekkür ve iyi şanslar

 76. furkan dedi ki:

  teşekkürler

 77. thomas dedi ki:

  Thanks for amazing giveaway

 78. oaz dedi ki:

  Şansımızı deneyelim bakalım, teşekkürler

 79. Luca dedi ki:

  Hoşuma gitti
  Teşekkürler.

 80. yarasan dedi ki:

  Kampanya için teşekkürler. Eset her zaman en iyisi

 81. ocdin dedi ki:

  Teşekkürler !
  I can't speak Turkish, so i will write in English: thank you for the giveaway, count me in too
  I would love to win ESET, my favourite security suite

 82. prouser_f dedi ki:

  Please count me in too.
  Thank you for organize this giveaway ! Good work.

 83. yusuf dedi ki:

  2 senedir kullanıyorum gayet memnunum

 84. juan dedi ki:

  Great giveaway. Thank you

 85. MJ dedi ki:

  Nice giveaway!

 86. kazım dedi ki:

  teşekkürler kampanya için çok ihtiyacım vardı sağolunn..

 87. barkın dedi ki:

  TECHNOPRO360 her zaman iyi 🙂

Bir Cevap Yazın

Hergün 1 İndirimli Yazılım

System Mechanic Lifetime Lisans - İndirim - Discount

ABONE OL

Oyun Kampanyaları,Program Kampanyaları,İndirim Kuponları,Technopro360 Çekilişleri ve daha fazlası mail adresine gelsin

Bilgisayar Programlarındaki İndirimi Kaçırma

Program Satın Al – İndirim-Discount

 
Promo Deal: 20% off! Use coupon code: 7WBSKHM2U Emsisoft Anti-Malware : http://bit.ly/2fUn27s Emsisoft Internet Security http://bit.ly/2gWk3MQ Emsisoft Mobile Security http://bit.ly/2g1TVm6
CyberGhost Premium Plus İndirim - Discount: http://bit.ly/2h3n2a6
Acronis True İmage 2017: http://bit.ly/2gU0QfV
Genie Backup Manager Professional 9http://bit.ly/2gdCf74
Genie Timeline Pro 2016http://bit.ly/2g2le1a
Zoolz 2 Monthlyhttp://bit.ly/2hbA8lF
Kaspersky Password Manager 5http://bit.ly/2h8N4oi
Kaspersky Anti-Virus 2017http://bit.ly/2gJFDXM
Kaspersky Internet Security - multi-device 2017http://bit.ly/2hbxyw8
Kaspersky Small Office Security 5http://bit.ly/2gWfJxX
Norton Security Deluxehttp://bit.ly/2h8HGSi
Norton Security Standardhttp://bit.ly/2g3AMNk
Norton Security Premiumhttp://bit.ly/2g2lEV4Norton Small Businesshttp://bit.ly/2h8P6Vv
 System Mechanic Professionalhttp://bit.ly/2hby4tXSystem Shield AntiVirus & AntiSpywarehttp://bit.ly/2gdIw2E
Advanced SystemCare Ultimate 9http://bit.ly/2g3K0JtIObit Uninstaller 6 PROhttp://bit.ly/2g3RU5nAdvanced SystemCare 9 PRO with 2016 Gift Pack-Exclusivehttp://bit.ly/2gw9b8m
 
 

İçeriklerin her hakkı saklıdır, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

Önceki yazıyı okuyun:
www.Hozzt.com 1 adet Hosting ve 5 adet %50 İndirim ( Sona Erdi ) 5
Hozzt 1 adet Hosting ve 5 adet %50 İndirim ( Sona Erdi )

Sizlere www.Hozzt.com sponsorluğunda 1 kişiye 1 yıl ücretsiz hosting hediye ediyoruz.Ayrıca 5 kişiyede hosting paketinde %50 indirim sağlıyoruz.Katılmanız için tek...

Anvi AD Blocker 2.2 PRO (30 Hediye Lisans ) ( Sona Erdi ) 2
Anvi AD Blocker PRO 2.2 (30 Hediye Lisans ) ( Sona Erdi )

Sizlere www.anvisoft.com sponsorluğunda tek bir lisansı $12.98   olan 30 Adet 1 Yıllık Lisans hediye ediyoruz.Kampanua Sona ermiştir. Yorum yazan tüm kullanıcılarımız lisans...

Kapat