Özel Kampanya Herkese FlipHTML5 Platinum 3 Aylık Üyelik Hediye

Sizlere http://fliphtml5.com sponsorluğunda 3 Aylık FlipHTML5 Platinum üyeliği hediye ediyoruz.Bu üyeliğin değeri $74.75 dolardır.Kampanya mayıs 9’a kadar aktif olacak.Bu tarihe kadar kampanya sayfası aktif olup yine bu tarihe kadar etkinleştirme yapmalısınız.
Bu kampanya technopro360’a okuyucularına özel bir kampanyadır.

Desteklerinden dolayı FlipHTML5 firmasına teşekkür ederiz.
Kampanyaya buradaki linkten ulaşabilirsiniz. http://fliphtml5.com/special-offer/3-months-platinum-plan-giveaway-tnp-5-2.php
Windows Sürümü : Buradan
Mac Sürümü : Buradan
Mobil Sürümü : Buradan

Örnekler: http://fliphtml5.com/asxn/pvju

http://fliphtml5.com/homepage/mdat

http://static.fliphtml5.com/web/demo/Mac/Mac.html

http://static.fliphtml5.com/web/demo/hobbit/index.html


Harika Flipbooklar Oluşturun

Berbat görünümlü PDF belgelerini, harika flipbook’lara dönüştürmek için bir yöntem olduğunu biliyor muydunuz?
Flipbooklar, içeriği yüksek kalitede yapabilir ve okuyucuları beklenenden daha derinde etkileyebilir.

Daha İlgi Çekici Hale Getirin

Şirket broşürleri ve dergileri FlipHTML5 flipbook yazılımını kullanarak daha fazla ilgi çekmek ve gerçekten önemli olanları sergilemek için flipbooklara dönüştürülebilirsiniz.Online mağazalar, dergiler, herhangi bir sektördeki şirketler, fotoğrafçılar, herkes FlipHTML5’ten faydalanabilir ve sunulan tüm özelliklerin keyfini çıkarabilir.

Kullanımı Kolay Ve Sistem Dostu

FlipHTML5 , windows veya mac kullandığınızdan bağımsız olarak herhangi bir platformda veya cihazda çalıştırabilirsiniz. Bu, programın sunduğu önemli bir avantajdır.
FlipHTML5 ile flipbookları kendi özel depolamana alanına aktarmanızı ve orada saklamanıza izin verir. Buluta geçtikten sonra, topluluk siteleri, örneğin Facebook, Twitter aracılığıyla paylaşabilir ve postayla gönderebilirsiniz.En iyi programlar yenilikçi, yoğun, güçlü ve kullanımı basit olmalıdır , FlipHTML5 bu özellikleri fazlasıyla taşıyor.

FlipHTML5 gelişmiş editör yardımıyla, kayıtlarınız, sesler, ortam sesleri vb. Prodüksiyonunuza aktarabilir ve kullanıcılarınız için daha fazla içerik oluşturup ilerleme kaydedebilirsiniz.Oluşturulan içerikleri tek bir fare tıklaması ile arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

Yazılımın üstün özellikleri listesi:
⦁ dakikada PDF dosyalarınız HTML5’e çevirir.
⦁ Zengin medya: Bağlantı, video, katıştırılmış ses
⦁ Sınırsız çevrimiçi dağıtım ve çevrimiçi kitaplık yönetimi
⦁ Her yerde çalışır PC / MAC / PAD / Mobil
⦁ Önceden tasarlanmış şablonlar, temalar ve arka plan ile tamamen özelleştirme
 FlipHTML5 bulut platformunda dijital yayınlar satmak ve satın almak mümkündür

Detaylı Özellikleri

 PDF’nizi Bulut Platformu’na kolayca yükleyin.

Video, Ses, Animasyon ve Daha Fazlası Ekle

Okuyucularınızı daha iyi deneyim sunabilmeniz için youTube video, ses, fotoğraf slayt gösterisi ekleyerek , okuyucularınızı etkileyebilirsiniz. Gerçek etkileşim için, animasyon editörü ile animasyonlar ekleyerek içeriğinizi zenginleştirebilirsiniz.

İçeriğinizden Para Kazanın

Yayınlarınıza engel olmayan reklamlar göstererek para kazanmanın yeni bir yolu! Tasarım Ayarlarına Google AdSense kimliğini ekleyin ve okuyucularınıza reklam gösterin.

Çevrimiçi Kitap Sat

Dijital yayınlarınızı çevrimiçi olarak satmaya başlayın ve para kazanın. Kâr doğrudan Paypal hesabınıza aktarılır ve biz herhangi bir ücret talep etmeyeceğiz.

Kampanyaya buradaki linkten ulaşabilirsiniz. http://fliphtml5.com/special-offer/3-months-platinum-plan-giveaway-tnp-5-2.php

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Bırak