Freemake Video Converter – Ücretsiz Video Dönüştürücü

Freemake Video Converter,tamamen ücretsiz bir video dönüştürücüsüdür.İçerisinde reklam veya kötücül bir yazılım yoktur. AVI, MP4, MKV, WMV, MPG, 3GP,3G2, SWF, FLV, TOD, AVCHD, MOV, DV, RM, QT, TS, ve daha fazla video biçimine dönüştürme işlemi yapabilirsiniz.Diğer ücretli bir çok yazılımdan daha kaliteli bir programdır.

Freemake Video Converter

 Youtube üzerinden video indirin

Freemake Video Converter, ile youtube üzerinden istediğiniz videoyu indirebilirsiniz.
Yapmanız gereken

    Youtubeyi açın.

  • İstediğiniz videonun urlsini programa yapıştırın
  • Video inmeye başlayacak
  • İnen videoyu istediğiniz uzantıya dönüştürebilirsiniz.
    Desteklenen tüm siteler

Freemake Video Converter Bilgisayarınızı Kasmaz

Diğer bir çok yazılımın aksine bu program video dönüştürme işlemi yaparken bilgisayarınız yormaz.CUDA ve DXVA gibi teknolojileri içerisinde barındıran yazılım bu alanda ücretsiz olarak en iyi video dönüştürücüsüdür.

Freemake Video Converter Altyazıları Destekler

Bazı programlarla dönüştürme işlemi yaparken videonun sahip olduğu altyazı yok olabiliyor.Freemake Video Converter ile dönüştürme yaptığınızda altyazıya zarar gelmez.DVD, MKV, MOV dosya uzantılarınızı hiç bir ücret ödemeden tamamen ücretsiz olan Freemake Video Converter ile dönüştürün.

Ücretsiz Slayt Gösterisi Hazırlama Progamı

Ücretsiz Video Dönüştürücü ile slayt gösterisi hazırlayabilirsiniz.Hazırladığınız mp3,videolar,slayt gösterilerini youtube’a program üzerinden kolay bir şekilde yükleyebilirsiniz.Hatta yükleme yapmadan uzantısını AVI, WMV, MP4, 3GP, JPG, BMP, GIF v MP3 gibi uzantılara dönüştürebilirsiniz.

Ücretsiz Video Kesme,Birleştirme,Döndürme,Boyutunu Sınırlama,En-Boy oranını Ayarlama Programı

Oluşturduğunuz videoları kesin,dönüştürün,döndürün veya bilgisayarınızda bulunan diğer videolarla tek bir tıklama ile birleştirme yapabilirsiniz.Video dönüştürme işlemi yaparken video bilgisayarınıza kayıt olurken boyutunu sınırlayabilirsiniz.Tüm bu işlemleri yapabileceğiniz tamamen ücretsiz video dönüştürme programıdır.

 indir
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Bırak