Internet Download Manager – 5 Hediye Lisans – Çekiliş

Internet Download Manager

Çekilişe birden fazla katılım sağlayanlar diskalifiye edilecek.

Sizlere https://www.internetdownloadmanager.com sponsorluğunda tek bir lisansı 11.95 USD olan 5 lisans , serial , key hediye ediyoruz.Çekilişe katılmanız için çekiliş aracımızı kullanınız. ( Hediye edilen lisansın süresi 1 yıldır )

İsterseniz ömür boyu Internet Download Manager lisansını buradan satın alabilirsiniz.

Kazananlar açıklanmıştır.Lisans bilgileri 24 saat içerisinde gönderilecek.Tüm çekilişlerimiz videodaki gibi adil bir şekilde yapılmaktadır.Fazla katılım gösterip diğer katılımcıların hakkını gasp edenler çekiliş den diskalifiye edilmiştir.


a Rafflecopter giveaway

Internet Download Manager , popüler bir dosya indirme programıdır.Geliştirilmiş indirme teknolojisi sayesinde indireceğiniz dosyaları,videoları,müzikleri 5 kat hızlı indirmenizi sağlıyor.Bir dosya indirirken elektrik kesintisi veya aniden bilgisayarınız kapandıysa endişelenmenize gerek yok.Internet Download Manager içerisinde bulunan hata kurtarıcısı ile kaldığınız yerden devam etmenizi sağlar,bu sayede hem zamanınız size kalır hemde veri kaybı yaşamamış olursunuz.

Internet Download Manager

Akıllı İndirme Yöneticisi

Internet Download Manager ,akıllı dinamik dosya bölümleme teknolojisi ile internet sağlayıcınızın size sunduğu indirme hızınızın tamamından faydalanmanızı sağlar.Herhangi bir dosya indirme programı ile kıyaslandığında Internet Download Manager 5 kata kadar daha hızlı indirme yapıyor.

İndireceklerinizi Zamanlayın O İndirsin

Dosya indirirken bilgisayar başında beklemeye gerek yok artık.İçerisinde bulunan zamanlayıcısı ile indirmek istediğiniz dosyaları bu zamanlayıcı’ya kaydederek belirlediğiniz zaman diliminde dosyalarınızın inmesini sağlayabilirsiniz.

Basit Kullanım Sürükle Bırak

Kolay basit bir arayüzü ile hiç bir bilgi gerektirmez.Kolayca kurulur ve işini en iyi şekilde yapar saçma hatalar ile canınızı sıkmaz.Tüm tarayıcıları destekler.İnternet tarayıcınızın yavaş ve sorunlu indirme yöneticilerinden sıkıldıysanız İDMAN tam size göre deneyin.

Güvenle Dosya İndirmenizi Sağlıyor

Internet Download Manager , bilgisayarınızdaki antivirüs programı ile uyumlu çalışır.İndirdiğiniz dosyaları siz açmadan bilgisayarınızda bulunan antivirüs yazılımı otomatik olarak tarar.Bu sayede bilgisayarınıza virüs,trojan,keylogger gibi kötücül yazılımların bulaşmasını önler.

Dahili Video Yakalayıcısı

Youtube,Google,Yandex Video gibi popüler sitelerden video,müzik indirmek istiyorsanız Internet Download Manager tam size göre dahili video yakalayıcısı sayesinde indirmek istediğiniz videoyu açın ekranın altındaki idm iconuna tıklayın ve indirmeyi başlatın.

Diğer Özellikleri

Advanced SystemCare Pro 7 ( Kampanya ) 3Hızlı Güncelleme
Advanced SystemCare Pro 7 ( Kampanya ) 3İndirdiğiniz dosyaları kategorilere ayırıp düzenleyebilme
Advanced SystemCare Pro 7 ( Kampanya ) 3  HTTP, FTP, HTTPS ve MMS protokollerini destekler.
Advanced SystemCare Pro 7 ( Kampanya ) 3Özelleştirilebilir arayüz

Advanced SystemCare Pro 7 ( Kampanya ) 3Kesintisiz indirebilme özelliği

Advanced SystemCare Pro 7 ( Kampanya ) 3İndirmeleri istediğiniz hızda sınırlayın.
Advanced SystemCare Pro 7 ( Kampanya ) 3Çoklu Dil Desteği – Türkçe dil destekli

Gelişmiş indirme yöneticisi ve indirme hızlandırıcı programlarından olan idmanı aşağıdaki bölümden indirebilirsiniz.

indir

Kimler Neler Demiş?

10 Yorum - "Internet Download Manager – 5 Hediye Lisans – Çekiliş"

Bildir
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler

bildirim icin tesekkurler katilabildim mi acaba cekilise

Çekiliş için teşekkürler harika program

Awesome Giveaway…Count me in too..

kampanya için tşk umarım bana çıkar

Is completing all entries must for having a chance to win?What if I don’t have any website?Can I share it in twitter or google plus?

Çekiliş sonuçlarını göremiyoruz.

Kazananlardan biriyim ve kullanıyorum teşekkürler

wpDiscuz