Internet Download Manager Lisans Kodu 5 Adet ( Sona Erdi )

Internet Download Manager Lisans Kodu

Internet Download Manager Lisans Kodu 5 Adet ( Sona Erdi )

Sizlere https://www.internetdownloadmanager.com sponsorluğunda tek bir lisansı $ 29.95 olan 1 yıllık 5 lisans hediye ediyoruz.Çekilişe katılmanız için tek bir yorum yazmanız yeterlidir.Çekiliş tarihi 7 kasım 2015
Kazananlar Açıklanmıştır.Kazananların lisans bilgileri gönderilmiştir.Kazananları Tebrik ederiz.Çekiliş https://www.random.org üzerinden yapılmıştır.Lütfen videomuzu izleyiniz.

  1. bolero
  2. victorhugo
  3. tuanna
  4.  sanko
  5.  Beton MustafaInternet Download Manager (IDM) internet hızınızı 5 kat hızlandırır ve  tüm dosya formatlarını destekler.Dosyaları Son hızda indirmenizi sağlar.Kapsamlı bir indirme programı olan Internet Download Manager ile elektrik kesilmeleri,ani bilgisayar kapanması vb durumlarda indirdiğiniz dosyayı kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.Basit grafik kullanıcı arayüzü ile Internet Download Manager yüklemeleri hızlandırmak için akıllı dinamik dosya bölümleme ve güvenli çoklu indirme teknolojisi kullanır.
https://www.youtube.com/watch?v=ExSfxDXo3aQ

Detaylı Bilgi: http://www.internetdownloadmanager.com/

Child Stars 89831 - Internet Download Manager Lisans Kodu 5 Adet ( Sona Erdi )1 - Internet Download Manager Lisans Kodu 5 Adet ( Sona Erdi ) Tüm popüler tarayıcılar ve uygulamalar desteklenir!

Internet Download Manager, tüm popüler tarayıcıları destekler IE, Chrome, AOL, MSN, Mozilla, Netscape, Firefox, Avant Browser ve diğerleri de dahil olmak üzere. Internet Download Manager, tüm popüler tarayıcıların tüm sürümleri destekleyen ve benzersiz “Gelişmiş Tarayıcı Entegrasyonu” özelliğini kullanarak indirmeleri devralacak herhangi bir İnternet uygulamasına entegre edilebilir.

idman

EN POPÜLERİ VE EN İYİSİ O

Child Stars 89831 - Internet Download Manager Lisans Kodu 5 Adet ( Sona Erdi )3 - Internet Download Manager Lisans Kodu 5 Adet ( Sona Erdi )Internet Download Manager lisans kodu akıllı dinamik dosya bölümleme teknolojisi nedeniyle en fazla 5 kere indirmeleri hızlandırabilir. Diğer indirme yöneticileri indirmeleri hızlandırmak için ek bağlantılar kurar buda indirme hızınızı olumsuz etkiler.Diğerlerin tam aksine Internet Download Manager akıllı dinamik dosya bölümleme teknolojisi ile size saf temiz bir hız sunar.

Biz Hızımızı ölçüp Internet Download Manager’i test ettik

hız

Internet Download Manager lisans kodu  internet sağlayıcımızın bize verdiği hızı sonuna kadar kullanarak bize stabil bir hız sundu.

idm

 

Child Stars 89831 - Internet Download Manager Lisans Kodu 5 Adet ( Sona Erdi )3 - Internet Download Manager Lisans Kodu 5 Adet ( Sona Erdi )Akıllı Teknoloji ile herşeyi son sürat indirin !

Internet Download Manager akıllı dinamik dosya bölümleme teknolojisi ile en fazla 5 kat internetinizi hızlandırın.

Child Stars 89831 - Internet Download Manager Lisans Kodu 5 Adet ( Sona Erdi )2 - Internet Download Manager Lisans Kodu 5 Adet ( Sona Erdi )Tek bir tıklama ile Kolay indirme.

Eğer bir tarayıcınızla bir indirme linkine tıkladığınızda, IDM indirme devralacak ve hızlandırmak.Özel bir şey yapmanız gerekmez. IDM İndirmelerinizi yakalıyacak ve onu hızlandıracak. IDM HTTP, FTP, HTTPS ve MMS protokollerini destekler.

Child Stars 89831 - Internet Download Manager Lisans Kodu 5 Adet ( Sona Erdi )4 - Internet Download Manager Lisans Kodu 5 Adet ( Sona Erdi )Kesintisiz İndirin

Internet Download Manager ile elektirik kesilmeleri,ani bilgisayar kapalması vb durumlarda indirdiğiniz dosyayı kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

Child Stars 89831 - Internet Download Manager Lisans Kodu 5 Adet ( Sona Erdi )5 - Internet Download Manager Lisans Kodu 5 Adet ( Sona Erdi )Video Yakalayıcı

Internet Download Manager Youtube,google video vb popüler siteleri destekler.Hiç birşey yapmanıza gerek yok sadece videoyu izleyin.Tek bir tıklama ile izlediğiniz videoyu indirebilirsiniz.

Child Stars 89831 - Internet Download Manager Lisans Kodu 5 Adet ( Sona Erdi )6 - Internet Download Manager Lisans Kodu 5 Adet ( Sona Erdi )Kolay kurulum

Internet Download Manager kolay kurulur.

Child Stars 89831 - Internet Download Manager Lisans Kodu 5 Adet ( Sona Erdi )8 - Internet Download Manager Lisans Kodu 5 Adet ( Sona Erdi )Dosyaları antivirüs ile kontrol eder

IDM otomatik olarak zararlı indirilen dosyaları kullanıcıları korumak için AdAware, Avast, Spybot, AVG Anti-Virus, McAfee, Norton Internet Security, Norton 360, SpywareBlaster, CCleaner vb, indirme tamamlandıktan sonra dosyaları kontrol edebilirsiniz.

Child Stars 89831 - Internet Download Manager Lisans Kodu 5 Adet ( Sona Erdi )10 - Internet Download Manager Lisans Kodu 5 Adet ( Sona Erdi )Dahili Zamanlayıcısı.

İndirme istediğiniz dosyaları zamanlayıp sizin belirlediğiniz zamanda bilgisayarı kapatsın. Ayrıca dosyaların periyodik senkronizasyon kullanarak değişiklikleri senkronize edebilirsiniz. İstediğiniz gibi indirme kuyruğu oluşturun.Siz uyurken o indirsin.

Child Stars 89831 - Internet Download Manager Lisans Kodu 5 Adet ( Sona Erdi )7 - Internet Download Manager Lisans Kodu 5 Adet ( Sona Erdi )Sürükle ve bırak.

Basitçe indirmek istediğiniz dosyaları sürükleyin.İDM indirmeye hemen başlar.

Child Stars 89831 - Internet Download Manager Lisans Kodu 5 Adet ( Sona Erdi )9 - Internet Download Manager Lisans Kodu 5 Adet ( Sona Erdi )Gelişmiş Tarayıcı Entegrasyonu

İDMAN tüm tarayıcıları destekler ve kendini ona entegre eder.Hiç birşey yapmanıza gerek yok.Kullandığınız tarayıcıda indirme yaparken idman devreye girerek son sürat indirme yapar.

Child Stars 89831 - Internet Download Manager Lisans Kodu 5 Adet ( Sona Erdi )11 - Internet Download Manager Lisans Kodu 5 Adet ( Sona Erdi )İDM ile sitelerin herşeyini indirin

IDM web sitelerinden filtreleri ile belirtilen tüm gerekli dosyaları, web sitesinden örneğin tüm resimler veya web siteleri veya çevrimdışı tarama için komple web sitelerinin alt kümelerini indirebilir. 

Child Stars 89831 - Internet Download Manager Lisans Kodu 5 Adet ( Sona Erdi )15 - Internet Download Manager Lisans Kodu 5 Adet ( Sona Erdi )Özelleştirilebilir Arayüz.

Sen ana IDM penceresine  düğmeler ve sütunları seçip ekleyebilirsiniz.İdm’de farklı stiller mevcuttur Tüm stilleri IDM’nin kendi  sitesinden indirilebilirsiniz. Ayrıca kullanıcıların kendi arayüzünü tasarlayabilir.

Child Stars 89831 - Internet Download Manager Lisans Kodu 5 Adet ( Sona Erdi )12 - Internet Download Manager Lisans Kodu 5 Adet ( Sona Erdi )IDM vekil sunucusu birçok türlerini destekler.

Örneğin, IDM, Microsoft ISA, ve FTP proxy sunucuları ile çalışır.

Child Stars 89831 - Internet Download Manager Lisans Kodu 5 Adet ( Sona Erdi )13 - Internet Download Manager Lisans Kodu 5 Adet ( Sona Erdi )DM temel kimlik doğrulama protokolleri:

Böylece IDM adı ve şifrenizi kullanarak birçok İnternet ve proxy sunucusuna erişebilirsiniz.

Child Stars 89831 - Internet Download Manager Lisans Kodu 5 Adet ( Sona Erdi )18 - Internet Download Manager Lisans Kodu 5 Adet ( Sona Erdi )İndirmeyi sınırlar.

Kotalı internet kullananlar için yararlı bir özellik.İstediğiniz gibi indirmeleri sınırlayabilirsiniz.

Child Stars 89831 - Internet Download Manager Lisans Kodu 5 Adet ( Sona Erdi )17 - Internet Download Manager Lisans Kodu 5 Adet ( Sona Erdi )Hızlı Güncelleme Özelliği.

Hızlı güncelleme ile IDM yeni sürümlerini kontrol eder ve haftada bir IDM günceller. Hızlı güncellemeler son sürüme eklenen özelliklerinden kullanıcılar faydalanması için kullanıcıya güncellenmesi için sorar.İstenirse güncellenir.

Child Stars 89831 - Internet Download Manager Lisans Kodu 5 Adet ( Sona Erdi )16 - Internet Download Manager Lisans Kodu 5 Adet ( Sona Erdi )Kategorilendirin

Internet Download Manager otomatik olarak indirme sitelerini kategorilendirip düzenliyebilirsiniz.

Child Stars 89831 - Internet Download Manager Lisans Kodu 5 Adet ( Sona Erdi )14 - Internet Download Manager Lisans Kodu 5 Adet ( Sona Erdi )Tüm özellik.

Internet Download Manager’a birden fazla indirme bağlantısı ekliyebilir.Birden fazla indirme yapabilirsiniz.

Child Stars 89831 - Internet Download Manager Lisans Kodu 5 Adet ( Sona Erdi )19 - Internet Download Manager Lisans Kodu 5 Adet ( Sona Erdi )Çoklu Dil Desteği

Internet Download Manager’in Desteklediği Diller Albanian, Arabic, Azerbaijan, Bosnian, Bulgarian, Chinese, Croatian, Czech, Danish, Dutch, Farsi, French, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Lithuanian, Macedonian, Norwegian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Spanish, Thai, Turkish, and Uzbek

Peki İDMAN  indirmeleri hızlandırmak için akıllı dinamik dosya bölümleme kullanıyor.

Nedir bu akıllı dinamik dosya bölümleme ?

Internet Download Manager dosya indirme mantığını optimize etmiştir. IDM indir süreci başladığında hemen dosya bölümlerini böler Dinamik dosya bölme önemli indirme performansı sağlar. IDM indirmeleri ikiye bölmek için büyük bölümü bulur.Böylece yeni bağlantı en büyük dosya bölümlerinin yarısında dosya indirirken başlar. IDM sunucuları bağlantı zamanını en az zamana indirir meşgul tüm sunucuları bekletir

Indirilen kesimleri, beyaz – – indirmek için bölümleri bir ilerleme çubuğu üzerindeki pembe çizgiler başlangıç pozisyonları, mavi gösteriyor.

Download Manager

indir

Internet Download Manager Lisans Kodu ,serial,key,etkinleştirme kodu kazanmak için çekilişimize katılmanız yeterlidir.

Kimler Neler Demiş?

137 Yorum - "Internet Download Manager Lisans Kodu 5 Adet ( Sona Erdi )"

Bildir
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler

umarım lisansın biri bana çıkar.teşekkür ederim.

İlk Yorum benden umarım kazanırım kampanya için teşekkürler..

Thanks you so much for this giveaway.

Ne zandır bekliyordum kısmetse çıkar.
Teşekkürler.

Güzel program.

Thank you for the contest!

Uzun süredir en güzel kampanyalardan biri… Teşekkürler.

Thanks for the nice giveaway.

Great contest. Thank you!

kampanya için teşekkürler

wpDiscuz