İOBİT Driver Booster 5 Pro Yasal – Lisans Kodu – Kampanya

Driver Booster 5 Pro
Driver Booster 5 bilgisayarınızda ne kadar güncel olmayan sürücü var ise bulur ve anında güncellemesini yapar.Tek tek elle uğraşmak yerine tek bir program ile sürücü güncellemek hem rahat hemde zamandan tutum sağlıyor.

Driver Booster 5 Pro
Driver Booster 5 Pro

200.000 üstünde sürücü ve aygıt desteği

Büyük bir sürücü veritabanı ile ender ve yeni ses sürücüsü , ağ sürücüsü , grafik sürücüsü , chipset sürücüsünü veri tabanında barındırır. Online veritabanı özelliği yazıcı, tarayıcı, fare, klavye , ekran , hoparlör , vb ile ilgili problemler ve çatışmalar azaltmak için devamlı güncelleme alarak sistem uyumsuzluk sorununu ortadan kaldırır.

Dahası, oyuncular için güzel bir araçtır.En iyi oyun tecrübesi için sürücülere ince ayar yapmanın en iyi yolunu bulmaktadır.

Güncel olmayan sürücüler bilgisayarı yavaşlatır mı ?

Driver Booster 5 Pro
Driver Booster 5 Pro

Bilgisayarınızın genel oyun performansına kadar tesir eder.Güncel olan sürücüler bilgisayarın daha kesin çalışmasını sağlar.Bu sebeplerden dolayı devamlı bilgisayar sürücülerinizi güncellemenizi tavsiye ederiz.

İOBİT Driver Booster 5 Hakkında

Oldukça büyük sürücü veritabanı ile ses ,ağ,grafik,ekran kartı şeklinde chipset sürücülerini veritabanında barındırır.Veritabanı okadar büyük ve geniştir ki veritabanında kayıtlı olmayan sürücü yok denecek kadar azdır.Güncel sürücüler ile kasmayan bir oyun deneyimi sunar , tek bir tıklama ile bilgisayardaki bileşenleri algılayıp onları günceller.Bu sayede daha süratli bir oyun oynamanızı sağlar.

Bir Bakış da Özellikleri Driver Booster 5.0.3 Pro Türkçe

  • 400.000 üstünde sürücü desteği
  • Kullanımı kolay arayüz
  • PhysX, DirectX, OpenAL, VC Runtime, Adobe Flash, UnityWeb, vb. VC Runtime 2013 güncelleyebilirsiniz.
  • Süratli sunucusu ile süratli driver indirip güncelleyebilme
  • Oyun hızlandırmak için ince ayar yapabilme
    Tek bir lisans kodu satın alarak sınırsız teknik destek elde edebilirsiniz.

Aşağıdaki Linkden İOBİT Driver Booster Pro 5.0.3 Pro türkçe İndirebilirsiniz
indir

Driver Booster 5 Pro Lisans Kodu Satın Al https://store.iobit.com/order/checkout.php?PRODS=4696991&QTY=1&AFFILIATE=77591&CART=1

Üreticinin anasayfası: http://www.iobit.com/en/driver-booster.php

Yorum Bırak