MENA Bölgesinin En Büyük SEO Ajansı Zeo Agency!

MENA Bölgesinin En Büyük SEO Ajansı Zeo Agency!
SEO, PPC ve içerik pazarlaması alanında en büyük etkinliklerden biri olan MENA Search Awards sonuçları açıklandı. Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesini kapsayan etkinlik çerçevesinde Zeo Agency 4 farklı ödül almaya hak kazandı.
8 farklı kategori ile etkinlikte adından söz ettiren Zeo Agency enerjisa.com.tr projesi ile ödül aldı! 6 ay içerisinde organik kanallarda % 52, Searchmetrics SEO görünürlük skorunda % 136 artış ile proje rakip projeleri geride bırakarak birinci olmayı başardı.
“Best Use of Content Marketing” kategorisi de ekibe ödül getirdi. Bu kategoride 6 farklı proje yarıştı ve Zeo Agency yemek.com projesiyle birinci olarak ödülü aldı. Proje, 15 ay içerisinde Searchmetrics SEO görünürlüğü % 478 artış kaydederken organik trafiği % 419 rakamını yakaladı.
Üçüncü ödül “Best Large SEO Agency” kategorisinden geldi. Son olarak 25 yaşını geçmemiş olan genç SEO uzmanlarının aday olduğu “Young Search Professional” kategorisinde de birinciliği Zeo’nun kurucu ortaklarından biri olan Mehmet Aktuğ aldı.


Digitalzone Bu Yıl 20-21 Ekim’de
Zeo Agency adını ödüllerin yanı sıra her yıl düzenlediği ve büyük ilgi gören Digitalzone etkinliği ile de duyuruyor. Doğu Avrupa’nın en büyük dijital pazarlama etkinliği olan Digitalzone bu yıl 20-21 Ekim 2017 tarihlerinde gerçekleşecek. Hilton İstanbul Bomonti Hotel’in ev sahipliği yapacağı konferans network fırsatları ile dijital pazarlama ve SEO sektöründe büyük heyecan uyandırdı.
Sektöründe lider konumda olan danışmanlar tecrübelerini düzenlenen konferansta katılımcılar ile paylaşacak. İki gün boyunca devam edecek olan oturumlar pratik ve aksiyon odaklı olmasıyla da ön plana çıkıyor. 10’dan fazla yabancı konuşmasının yanı sıra 800’den fazla üst düzey dijital pazarlama uzmanını buluşturan etkinlik bilgi ve deneyim paylaşımı noktasında sağladığı katkılarla geniş bir katılımcıyı ağırlamaya hazırlanıyor.
Uzun yıllar Avrupa ülkelerinde düzenlenen geniş çaplı etkinlikler artık Türkiye’de! Her yıl Digitalzone etkinliği ile dünyanın en önemli dijital pazarlama ve SEO uzmanlarını buluşturan Zeo ekibi artık Türkiye’de de geniş kapsamlı etkinliklerin düzenlenmesini sağlıyor. Artık Türkiye’de bu etkinliklere ev sahipliği yapabiliyor.

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

One Thought to “MENA Bölgesinin En Büyük SEO Ajansı Zeo Agency!”

  1. ExtraProxies.

    I was suggested this web site by my cousin. I’m not sure whether this post
    is written by him as nobody else know such detailed about my trouble.

    You are wonderful! Thanks!

Yorum Bırak