MENA Bölgesinin En Büyük SEO Ajansı Zeo Agency!

MENA Bölgesinin En Büyük SEO Ajansı Zeo Agency!
SEO, PPC ve içerik pazarlaması alanında en büyük etkinliklerden biri olan MENA Search Awards sonuçları açıklandı. Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesini kapsayan etkinlik çerçevesinde Zeo Agency 4 farklı ödül almaya hak kazandı.
8 farklı kategori ile etkinlikte adından söz ettiren Zeo Agency enerjisa.com.tr projesi ile ödül aldı! 6 ay içerisinde organik kanallarda % 52, Searchmetrics SEO görünürlük skorunda % 136 artış ile proje rakip projeleri geride bırakarak birinci olmayı başardı.
“Best Use of Content Marketing” kategorisi de ekibe ödül getirdi. Bu kategoride 6 farklı proje yarıştı ve Zeo Agency yemek.com projesiyle birinci olarak ödülü aldı. Proje, 15 ay içerisinde Searchmetrics SEO görünürlüğü % 478 artış kaydederken organik trafiği % 419 rakamını yakaladı.
Üçüncü ödül “Best Large SEO Agency” kategorisinden geldi. Son olarak 25 yaşını geçmemiş olan genç SEO uzmanlarının aday olduğu “Young Search Professional” kategorisinde de birinciliği Zeo’nun kurucu ortaklarından biri olan Mehmet Aktuğ aldı.


Digitalzone Bu Yıl 20-21 Ekim’de
Zeo Agency adını ödüllerin yanı sıra her yıl düzenlediği ve büyük ilgi gören Digitalzone etkinliği ile de duyuruyor. Doğu Avrupa’nın en büyük dijital pazarlama etkinliği olan Digitalzone bu yıl 20-21 Ekim 2017 tarihlerinde gerçekleşecek. Hilton İstanbul Bomonti Hotel’in ev sahipliği yapacağı konferans network fırsatları ile dijital pazarlama ve SEO sektöründe büyük heyecan uyandırdı.
Sektöründe lider konumda olan danışmanlar tecrübelerini düzenlenen konferansta katılımcılar ile paylaşacak. İki gün boyunca devam edecek olan oturumlar pratik ve aksiyon odaklı olmasıyla da ön plana çıkıyor. 10’dan fazla yabancı konuşmasının yanı sıra 800’den fazla üst düzey dijital pazarlama uzmanını buluşturan etkinlik bilgi ve deneyim paylaşımı noktasında sağladığı katkılarla geniş bir katılımcıyı ağırlamaya hazırlanıyor.
Uzun yıllar Avrupa ülkelerinde düzenlenen geniş çaplı etkinlikler artık Türkiye’de! Her yıl Digitalzone etkinliği ile dünyanın en önemli dijital pazarlama ve SEO uzmanlarını buluşturan Zeo ekibi artık Türkiye’de de geniş kapsamlı etkinliklerin düzenlenmesini sağlıyor. Artık Türkiye’de bu etkinliklere ev sahipliği yapabiliyor.

 

Benzer Yazılar:

Facebook virüsü nasıl silinir ?
İpniz Gerçekten Gizleniyor mu ? WebRTC
Twitter'da Başlatılan #SaveTwitter Etiketine Yalanlama
Türkiye'de En Çok Kullanılan Twitter Emojileri
Perakende Satışları Nasıl Artar ? Teknolojinin Önemi
Twitter'da Hazırlıksız Yakalanıp Sunum Yapanlar
Facebook,Yapay Zekâ Hakkında Kampanya Başlattı
Comodo’dan Yahoo’ya: Güvenliği Yeterince Önemsememişsiniz
2016'da Yapılan Büyük Siber Saldırılar Ve Korunma Yöntemleri
Enerjisa İle Hayatınızı Kolaylaştırın
AMD Ryzen 5 İşlemcilerinin Türkiye Satış Fiyatı Belli Oldu
Facebook'ta İstemediğiniz Anıları Süpürün Gitsin !
QR Kod ile Kartsız Para Çekme İşlemi Nasıl Yapılır
Güncel WordPress Ping Servisleri 2017
Samsung Yeni Yıla Kampanya İle Başladı
Türk Telekom 30 GB'a Kadar Bedava İnternet

Yorum Bırak