Panda Internet Security 2016 ( 6 Ay Kampanya )

Panda Internet Security 2016
Panda Internet Security 2016

Verileriniz ve kimlik için gelişmiş koruma. Pek çok fonksiyonları olmasına rağmen, Panda Internet Security 2016 her bileşen aktif veya tek bir fare tıklaması ile devre dışı bırakılabilir sezgisel bir kullanıcı arayüzü ile geliyor.Uygulama sık sık kötü amaçlı yazılım için kendi PC tarama için olanak sağlar ve onlar tercih tarama türünü belirtebilirsiniz: hızlı, tam veya özel.Panda Internet Security 2016 ayrıca Ebeveyn Kontrolü bölümü ile web’de gezinirken çocukları korumak için özel bir modülü içerir Gençler yanlışlıkla uygunsuz sitelere yanlışlıkla girebilir emin olmak için, internet sitelerine sınırlı erişim elde edebilirsiniz.

Buna ek olarak, bir güvenlik çözümü bir güvenlik duvarı ve anti-spam bileşeni entegre, böylece ağ bağlantıları ve e-postalarınızı, sırasıyla her zaman korunur.

Panda Internet Security 2016 bilgisayarınızı, Mac® ve Android ™ cihazları, artı iPad, iPod ve iPhone korur. En iyi güvenlik yazılımlarını keyfini çıkarınve gönül rahatlığıyla ile online oynamak. Panda Internet Security 2016 size gönül rahatlığıyla ile online hayatın tadını sağlamak için tasarlanmıştır.

Maksimum antivirüs ve PC, güvenlik duvarı ve wi-fi koruması için çevrimiçi dolandırıcılığa koruma sağlar.

Veri, belge ya da herhangi bir hassas bilgilere erişim korunma.

Internet güvenlik paketine endişe sayesinde olmadan interneti kullanın. Böyle cryptolocker olarak Fidye tehditlere karşı nihai bariyer.

 Siber suçlular paranızı ve en önemli verilerinizi koruyun. Dosyalarınızı yedekleyin ve hızlı bir şekilde ve sadece onları kurtarın. Tek bir tıklama ile tüm şifreleri yönetin. Gizli verileri şifrelerin Kalıcı dosyaları silin. En yüksek performans için bilgisayarınızı optimize edebilirisniz.

indir

Yukarıdaki Link’den Panda Internet Security 2016 indirebilirsiniz.Lisans ( serial,key ) içerisinde gömülüdür.

Panda hakkında: http://www.pandasecurity.com/turkey/

Yorum Bırak