PowerIso (15 Hediye Lisans) ( Sona erdi )

boxshot - PowerIso (15 Hediye Lisans) ( Sona erdi )Sizlere www.poweriso.com sponsorluğunda tek bir lisansı 29.95 $ olan ( 15 ) adet PowerIso lisansı hediye ediyoruz. Çekilişe katılmak için tek bir yorum yapmanız yeterlidir. [tooltip id=”0d1fa1a967725540f91bb21acbb716c1″]Kampanya[/tooltip] sona ermiştir.Kazananlar aşşağıdaki gibidir.Kazananları tebrik ederiz.Kazananların lisansları firma tarafından gönderilecektir.

 

Technopro360.Poweriso

Detaylı bilgi: http://www.cekilisyap.com/poweriso-15-hediye-lisans-cekilis-sonuclari-technopro3600-c#.Ul3VAnwV9Fm

PowerISO, güçlü CD / DVD / BD-ROM sanal sürücüsü ile ISO dosyalarını açma, ayıklama, yakma, oluşturma, düzenleme, sıkıştırma, şifreleme, bölme ve dönüştürme işlemlerinizi kolayca halleder.

Ana Ekran1 zps5c54ebda - PowerIso (15 Hediye Lisans) ( Sona erdi )

Accept icon - PowerIso (15 Hediye Lisans) ( Sona erdi )Hemen hemen tüm CD / DVD / BD-ROM görüntü dosyası formatlarını (ISO, BIN, NRG, CDI, DAA ve benzeri) destekler. Accept icon - PowerIso (15 Hediye Lisans) ( Sona erdi )ISO dosyasını açın ve ayıklayın. Tek bir tıklama ile ISO dosyasını ayıklayabilirsiniz. Accept icon - PowerIso (15 Hediye Lisans) ( Sona erdi )ISO dosyalarını CD, DVD veya Blu-Ray disklere basit bir şekilde yazın. PowerISO aynı zamanda profesyonel bir yazma aracıdır. Bu araç ile, Veri CD leri, Data DVD leri, Video DVD leri veya Audio CD ler oluşturabilirsiniz. PowerISO, Blu-Ray yazmayıda destekler.

Bağlam Menüsü (Sağ Tık) 5 zpseb9e89b7 - PowerIso (15 Hediye Lisans) ( Sona erdi )Accept icon - PowerIso (15 Hediye Lisans) ( Sona erdi )MP3, FLAC, APE, WMA veya BIN dosyalarını Audio CD lere yazın. Accept icon - PowerIso (15 Hediye Lisans) ( Sona erdi )MP3, FLAC, APE, WMA veya BIN dosyalarını Audio CD Rip özelliği sayesinde sıkıştırıp daha az yer kaplayacak şekilde yazın. Accept icon - PowerIso (15 Hediye Lisans) ( Sona erdi )Sabit diskten ya da CD / DVD / BD disklerden ISO dosyasları veya BIN dosyasları oluşturun.

Yazdırma Penceresi 2 zpsbdaa92b7 - PowerIso (15 Hediye Lisans) ( Sona erdi )Accept icon - PowerIso (15 Hediye Lisans) ( Sona erdi )Doğrudan ISO dosyalarını düzenleyin. Accept icon - PowerIso (15 Hediye Lisans) ( Sona erdi )İç sanal sürücüsü ile ISO dosyalarını CD / DVD oynatıcıya gerek kalmadan sanal sürücüye monte edin. PowerISO sanal sürücüye, tüm popüler disk görüntü dosyalarını monte edebilirsiniz. Accept icon - PowerIso (15 Hediye Lisans) ( Sona erdi )ISO / BIN ve diğer formatlar arasında görüntü dosyalarını dönüştürün. PowerISO sadece ISO, BIN dönüştürmekle kalmaz, aynı zamanda standart ISO görüntü dosyasını, hemen hemen tüm resim dosyası formatlarına dönüştürebilir.

Sıkıştırma Penceresi 3 zpsa610d56a - PowerIso (15 Hediye Lisans) ( Sona erdi )Accept icon - PowerIso (15 Hediye Lisans) ( Sona erdi )Önyüklenebilir USB sürücüsü oluşturun. PowerISO USB sürücü ile CD / DVD lere gerek kalmadan USB Diskinizden Windows kurulumu yapın. Accept icon - PowerIso (15 Hediye Lisans) ( Sona erdi )Bootable ISO dosyası ile CD, DVD diskler oluşturun. Accept icon - PowerIso (15 Hediye Lisans) ( Sona erdi )Hem 32-bit ve 64-bit Windows desteği vardır. Accept icon - PowerIso (15 Hediye Lisans) ( Sona erdi )Türkçe menüsü ile kolayca kullanılabilir. PowerISO kabuk entegrasyonu özelliği, bağlam menüsü özelliği, sürükle ve bırak özelliği,ve kopyala yapıştır özelliğini destekler.

Ayarlar Penceresi 4 zpsd0090ffb - PowerIso (15 Hediye Lisans) ( Sona erdi )indir Detaylı bilgi: www.poweriso.com  Thanks PowerIso !!

[tooltip type=”box” html=”Input Your Content Here” box_background_color=”#eeeeee” box_opacity=”0.95″ box_padding=”10″ box_border_color=”#3F3F3F” box_border_width=”1″ box_border_radius=”0″ id=”0d1fa1a967725540f91bb21acbb716c1″ /]

Kimler Neler Demiş?

40 Yorum - "PowerIso (15 Hediye Lisans) ( Sona erdi )"

Bildir
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler

Yine faydalı ve güzel bir program. Kampanya için teşekkür ediyorum.

İnşallah bir tane de bana çıkar. Çok teşekkürler.

I have used PowersISO and find it a very useful software. Hoping, that I win one licence.

Hi,
a must have tool to CD/DVD Image processing.
I hope to win a license 🙂
Thank You

Thanks for the contest! PowerISO is great.

one of the best giveaway I wait all year

This is a great software! I hope to win a license – tank you!

This is the best soft for the CD’s image. I hope to win. Thanks for a contest.

Genellikle çalışmak benim için daha kolay VMware tarafından oluşturulan diskler açabilirsiniz çünkü PowerISO kazanmak istiyorum. Buna ek olarak, önyüklenebilir diskler oluşturabilirsiniz, ve bazen sistemi ile plaka üzerinde bir şey koymak. Yarışma için teşekkürler!

iyi bir yardımcı araç, tavsiye ederim

wpDiscuz