PowerIso (15 Hediye Lisans) ( Sona erdi )

Sizlere www.poweriso.com sponsorluğunda tek bir lisansı 29.95 $ olan ( 15 ) adet PowerIso lisansı hediye ediyoruz. Çekilişe katılmak için tek bir yorum yapmanız yeterlidir. [tooltip id=”0d1fa1a967725540f91bb21acbb716c1″]Kampanya[/tooltip] sona ermiştir.Kazananlar aşşağıdaki gibidir.Kazananları tebrik ederiz.Kazananların lisansları firma tarafından gönderilecektir.

 

Technopro360.Poweriso

Detaylı bilgi: http://www.cekilisyap.com/poweriso-15-hediye-lisans-cekilis-sonuclari-technopro3600-c#.Ul3VAnwV9Fm

PowerISO, güçlü CD / DVD / BD-ROM sanal sürücüsü ile ISO dosyalarını açma, ayıklama, yakma, oluşturma, düzenleme, sıkıştırma, şifreleme, bölme ve dönüştürme işlemlerinizi kolayca halleder.

Ana Ekran

Hemen hemen tüm CD / DVD / BD-ROM görüntü dosyası formatlarını (ISO, BIN, NRG, CDI, DAA ve benzeri) destekler. ISO dosyasını açın ve ayıklayın. Tek bir tıklama ile ISO dosyasını ayıklayabilirsiniz. ISO dosyalarını CD, DVD veya Blu-Ray disklere basit bir şekilde yazın. PowerISO aynı zamanda profesyonel bir yazma aracıdır. Bu araç ile, Veri CD leri, Data DVD leri, Video DVD leri veya Audio CD ler oluşturabilirsiniz. PowerISO, Blu-Ray yazmayıda destekler.

Bağlam Menüsü (Sağ Tık) MP3, FLAC, APE, WMA veya BIN dosyalarını Audio CD lere yazın. MP3, FLAC, APE, WMA veya BIN dosyalarını Audio CD Rip özelliği sayesinde sıkıştırıp daha az yer kaplayacak şekilde yazın. Sabit diskten ya da CD / DVD / BD disklerden ISO dosyasları veya BIN dosyasları oluşturun.

Yazdırma Penceresi Doğrudan ISO dosyalarını düzenleyin. İç sanal sürücüsü ile ISO dosyalarını CD / DVD oynatıcıya gerek kalmadan sanal sürücüye monte edin. PowerISO sanal sürücüye, tüm popüler disk görüntü dosyalarını monte edebilirsiniz. ISO / BIN ve diğer formatlar arasında görüntü dosyalarını dönüştürün. PowerISO sadece ISO, BIN dönüştürmekle kalmaz, aynı zamanda standart ISO görüntü dosyasını, hemen hemen tüm resim dosyası formatlarına dönüştürebilir.

Sıkıştırma Penceresi Önyüklenebilir USB sürücüsü oluşturun. PowerISO USB sürücü ile CD / DVD lere gerek kalmadan USB Diskinizden Windows kurulumu yapın. Bootable ISO dosyası ile CD, DVD diskler oluşturun. Hem 32-bit ve 64-bit Windows desteği vardır. Türkçe menüsü ile kolayca kullanılabilir. PowerISO kabuk entegrasyonu özelliği, bağlam menüsü özelliği, sürükle ve bırak özelliği,ve kopyala yapıştır özelliğini destekler.

Ayarlar Penceresi indir Detaylı bilgi: www.poweriso.com  Thanks PowerIso !!

[tooltip type=”box” html=”Input Your Content Here” box_background_color=”#eeeeee” box_opacity=”0.95″ box_padding=”10″ box_border_color=”#3F3F3F” box_border_width=”1″ box_border_radius=”0″ id=”0d1fa1a967725540f91bb21acbb716c1″ /]

Kimler Neler Demiş?

40 Yorum - "PowerIso (15 Hediye Lisans) ( Sona erdi )"

Bildir
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler

Yine faydalı ve güzel bir program. Kampanya için teşekkür ediyorum.

İnşallah bir tane de bana çıkar. Çok teşekkürler.

I have used PowersISO and find it a very useful software. Hoping, that I win one licence.

Hi,
a must have tool to CD/DVD Image processing.
I hope to win a license 🙂
Thank You

Thanks for the contest! PowerISO is great.

one of the best giveaway I wait all year

This is a great software! I hope to win a license – tank you!

This is the best soft for the CD’s image. I hope to win. Thanks for a contest.

Genellikle çalışmak benim için daha kolay VMware tarafından oluşturulan diskler açabilirsiniz çünkü PowerISO kazanmak istiyorum. Buna ek olarak, önyüklenebilir diskler oluşturabilirsiniz, ve bazen sistemi ile plaka üzerinde bir şey koymak. Yarışma için teşekkürler!

iyi bir yardımcı araç, tavsiye ederim

wpDiscuz