PowerIso (15 Hediye Lisans)

boxshot - PowerIso (15 Hediye Lisans)Sizlere www.poweriso.com sponsorluğunda tek bir lisansı 29.95 $ olan ( 15 ) adet PowerIso lisansı hediye ediyoruz. Çekilişe katılmak için tek bir yorum yapmanız yeterlidir. Çekilişe (yahoo) .pl uzantılı mail adresi dışındaki, (mixbox,wp gibi) .pl uzantılı mail adresleri ile katılmayınız. Lisansları bu mail adreslerine gönderemiyoruz. Çekiliş Tarihi: 27 Mayıs 2013. Kazananların e mail adresleri firmaya gönderilmiştir, lisanslar firma tarafından gönderilecektir.

adasdadaf - PowerIso (15 Hediye Lisans)Detaylı Bilgi: www.cekilisyap.com/poweriso-15-hediye-lisans

PowerISO, güçlü CD / DVD / BD-ROM sanal sürücüsü ile ISO dosyalarını açma, ayıklama, yakma, oluşturma, düzenleme, sıkıştırma, şifreleme, bölme ve dönüştürme işlemlerinizi kolayca halleder.

Ana Ekran1 zps5c54ebda - PowerIso (15 Hediye Lisans)

Accept icon - PowerIso (15 Hediye Lisans)Hemen hemen tüm CD / DVD / BD-ROM görüntü dosyası formatlarını (ISO, BIN, NRG, CDI, DAA ve benzeri) destekler.
Accept icon - PowerIso (15 Hediye Lisans)ISO dosyasını açın ve ayıklayın. Tek bir tıklama ile ISO dosyasını ayıklayabilirsiniz.
Accept icon - PowerIso (15 Hediye Lisans)ISO dosyalarını CD, DVD veya Blu-Ray disklere basit bir şekilde yazın. PowerISO aynı zamanda profesyonel bir yazma aracıdır. Bu araç ile, Veri CD leri, Data DVD leri, Video DVD leri veya Audio CD ler oluşturabilirsiniz. PowerISO, Blu-Ray yazmayıda destekler.

Bağlam Menüsü (Sağ Tık)
5 zpseb9e89b7 - PowerIso (15 Hediye Lisans)

Accept icon - PowerIso (15 Hediye Lisans)MP3, FLAC, APE, WMA veya BIN dosyalarını Audio CD lere yazın.
Accept icon - PowerIso (15 Hediye Lisans)MP3, FLAC, APE, WMA veya BIN dosyalarını Audio CD Rip özelliği sayesinde sıkıştırıp daha az yer kaplayacak şekilde yazın.
Accept icon - PowerIso (15 Hediye Lisans)Sabit diskten ya da CD / DVD / BD disklerden ISO dosyasları veya BIN dosyasları oluşturun.

Yazdırma Penceresi
2 zpsbdaa92b7 - PowerIso (15 Hediye Lisans)

Accept icon - PowerIso (15 Hediye Lisans)Doğrudan ISO dosyalarını düzenleyin.
Accept icon - PowerIso (15 Hediye Lisans)İç sanal sürücüsü ile ISO dosyalarını CD / DVD oynatıcıya gerek kalmadan sanal sürücüye monte edin. PowerISO sanal sürücüye, tüm popüler disk görüntü dosyalarını monte edebilirsiniz.
Accept icon - PowerIso (15 Hediye Lisans)ISO / BIN ve diğer formatlar arasında görüntü dosyalarını dönüştürün. PowerISO sadece ISO, BIN dönüştürmekle kalmaz, aynı zamanda standart ISO görüntü dosyasını, hemen hemen tüm resim dosyası formatlarına dönüştürebilir.

Sıkıştırma Penceresi
3 zpsa610d56a - PowerIso (15 Hediye Lisans)

Accept icon - PowerIso (15 Hediye Lisans)Önyüklenebilir USB sürücüsü oluşturun. PowerISO USB sürücü ile CD / DVD lere gerek kalmadan USB Diskinizden Windows kurulumu yapın.
Accept icon - PowerIso (15 Hediye Lisans)Bootable ISO dosyası ile CD, DVD diskler oluşturun.
Accept icon - PowerIso (15 Hediye Lisans)Hem 32-bit ve 64-bit Windows desteği vardır.
Accept icon - PowerIso (15 Hediye Lisans)Türkçe menüsü ile kolayca kullanılabilir. PowerISO kabuk entegrasyonu özelliği, bağlam menüsü özelliği, sürükle ve bırak özelliği,ve kopyala yapıştır özelliğini destekler.

Ayarlar Penceresi
4 zpsd0090ffb - PowerIso (15 Hediye Lisans)

indir

Detaylı bilgi: www.poweriso.com
 Thanks PowerIso !!

Kimler Neler Demiş?

87 Yorum - "PowerIso (15 Hediye Lisans)"

Bildir
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler

Kampanya için teşekkürler…

Very good software. Thanks.

thanks for nice offer! Count me , please

Teşekürler…

Nice app. Count me in. Thanks.

Kampanya icin tesekkurler.

İyi bir program.
Teşekkürler.

Thank you very much. Regards from Bosnia.

Count me in, thanks!

Thanks for this giveaway.

wpDiscuz