QILING Disk Master Professional Full Sürüm 50 Hediye Lisans ( Sona Erdi )

QILING Disk Master Professional Full

QILING Disk Master Professional Full Sürüm 50 Hediye Lisans ( Sona Erdi )

 

Sizlere http://www.idiskhome.com sponsorluğunda tek bir lisansı $39.00 olan 50 adet QILING Disk Master Pro lisansı hediye ediyoruz.Çekilişe katılmanız için tek bir yorum yazmanız yeterlidir.Çekiliş bitiş tarihi 28 ekim 2015   Kampanya sona ermiştir.Yorum yazan tüm üyelerimiz lisans kazanmıştır.Lisanslar gönderilmiştir.

QILING Disk Master Pro 3 Sanal disk ve yedekleme yazılımı ve sabit diskin sağlık durumunu kontrol eden bir yazılımdır. Bununla beraber:Ramdisk özelliği kullanıcıların PC hızını artırmayı sağlar. Tam sistem koruması kolayca yedekleme ve kötü bir senaryoda  tüm işletim sistemi kurtarmayısağlar. Bir bilgisayar kullanıcısı için en büyük kabus veri kaybı ve sistem çökmesisidir  Qiling Disk Master kayıp verilerinizi kurtarmaya ve birkaç dakika içinde sistemlerinizi geri yüklemek için tüm ihtiyaçları kapsar. Bu ev ofis ve iş masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için gelişmiş ve güvenilir veri yedekleme ve sistem  kurtarma yazılımıdır.

Öne çıkan Özellikleri

RamDisk -Sabit diskinizi ram gibi kullanın oyunlarda ve genel işlemlerde ram yetersizliği sorununu ortadan kaldırın. Genel sistem performansını arttırın.

Güvenli Disk – Hassas bilgilerinizi koruyun.

Programlı yedekleme – Esnek yedekleme zamanlayıcısı ile yedekleme günlük, haftalık, aylık olarak sisteminizi yedekliyebilirsiniz.

Ön Sistem kurtarma ortamı – Sistem önyükleme yapmazsa, sadece Önceki çalışan sistemi başlatmak için önyükleme menüsünden Qiling Disk Master seçeneğini seçerek  ardından sisteminizi kurtarabilirsiniz.

O En İyisi

Sistem yedekleme – işinizi aksatmadan, Windows işletim sistemi ve sistem ayarları dahil olmak üzere tüm içeriklerin, kolay sistem sürücü yedekleme.

Disk / bölüm yedekleme
Hızlı ve etkin bir şekilde tüm disk veya birimleri yedekler.

Dosya yedekleme – Dosya düzeyinde yedekleme seçerek ağ paylaşılan dosyaları da dahil olmak üzere belirli dosyaları, klasörleri veya dosya türlerini yedekliyebilirsiniz.

Dosya Sıkıştırma – Seçilen dosyalar, klasörler veya dosya türlerini sıkıştırabilirsiniz.

 

Sıcak yedekleme – özellikle açık dosyaları yedeklemek için, herhangi bir geçerli işlemleri kesmeden belirli dosyaları ve birimleri yedekleyin.

 

Yedekleme yönetimi – Çok kolay bir şekilde yedeklemelerinizi kontrol edin.Gereksiz yedekleri silin depolama alanı tasarrufu yapın.

Sistem geri yükleme.Hızlı bir şekilde WinPE önyüklenebilir ortam yaratarak orijinal veya yeni bir konuma tüm Windows sisteminizi kurtarabilirsiniz.

Disk / bölüm kurtarma – Yedeklediğiniz diskin bir bölümünü seçerek sadece o bölümü kurtarabilirsiniz.Ayrıca diskin tüm bölümünü kurtarmaya’da olanak sağlıyor.

File Recovery – e-postalar, müzik, film, ofis belgeleri vb, hasar görmüş, silinmiş veya yanlışlıkla değiştirilen dosyaların ve klasörlerin yedeklenen sürümlerini gösterir ve kurtarır.

 

Disk kontrol – sabit disk sağlık kontrolu yapın ve disk bozuk kesimleri olup olmadığını kontrol edin.

Bölme yöneticisi
SSD için optimize ayarları, bölümleri yeniden boyutlandırma / bölüm Taşı, formatla oluşturma bölümü silin ve silinen bölümü kurtarma.

 

Uyumluluk:

indir

QILING Disk Master Professional Full,serial,key,etkinleştirme kodu,lisans kodu için çekilişimize katılın.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

8 Thoughts to “QILING Disk Master Professional Full Sürüm 50 Hediye Lisans ( Sona Erdi )”

 1. ramazan

  harika teşekkürler bunu istiyorum bana çok lazım

 2. ksilmeilme ksilme

  Her makina içinde yüklü olması gereken yazılımlardan.. Tavsiye ederim.

 3. Jogs

  This is a wonderful program for disk imaging, very fast and reliable

 4. Hasan Yesiltas

  Kampanya için teşekkürler.

 5. Integer

  Çok az insan hediye katılmak neden anlamıyorum. Bu çok iyi bir programdır. Bir ramdisk ve diğer ilginç seçenekleri vardır. Teşekkürler.

  I do not understand why so few people take part in the giveaway. This is a very good program. It has a ramdisk and other very interesting options. Thank you for the giveaway.

 6. Abdullah

  Bende faydalanmak istiyorum. Teşekkürler.

 7. Tinm

  I have used it and it is very good for disk imaging.

  1. admin

   Giveaway End.

Yorum Bırak