Revo Uninstaller Pro Full Sürüm- Hediye 1000 Lisans Kodu – Kampanya

Revo Uninstaller Pro

Revo Uninstaller Pro,bilgisayarınızda kaldırmak istediğiniz uygulamaları kolayca kaldırmanızı sağlayan gelişmiş program kaldırma aracıdır.Normal program kaldırma işlemi yaptıktan sonra bilgisayarınızda kalıntı dosyalar kalabilir.Derinlemesine sisteminizi tarar, gereksiz dosyaları siler ve kaldırma işlemini eksiksiz olarak yapar.

Revo Uninstaller Pro İle kaldırılamayan inatçı programları kaldırın

Bazı programlar vardır,bilgisayarınıza yapışır gitmek bilmez program ekle kaldırdan kaldırırsın kalkmaz silersin tekrar çalışır.Bu tür inatçı programların korkulu rüyası Revo Uninstaller Pro ile normal şekilde program kalkmasa bile o programa ait kalıntıları tarar ve sisteminizden tamamını kaldırır.

O sadece program kaldırıcı değil sisteminizdeki gereksiz dosyalarıda siler

Revo Uninstaller Pro,diğer uninstall programlarının aksine sadece program kaldırıcı değildir.Sisteminizdeki tüm gereksiz,kalıntı dosyalar,gereksiz kayıt dosyalarını tarar ve kaldırır.Böylece sisteminiz daha istikrarlı çalışır.

Revo Uninstaller Pro Full Sürüm- Hediye 1000 Lisans Kodu Kampanya Adımları

Facebook sayfasında programa ait olumlu/olumsuz görüşlerinizi yazmanız gereklidir.Acele etmeniz gerekli çünkü kampanya 1000 lisans kodu ile sınırlıdır.Sadece 1000 kişi bu programın full sürümüne sahip olacak.
oucx0g - Zemana AntiLogger Premium - 1 Yıllık Lisans - Kampanya

Yukarıdaki facebook linkin teki duyuru bölümünün altına bir yorum yazınız.48 saat içerisinde 1000 kişinin içerisindeyseniz lisans bilginiz gönderilecek.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Bırak