Samsung Yeni Yıla Kampanya İle Başladı


Samsung
yeni yıla kampanya ile başlayarak,samsung markalı beyaz eşya satın alanlara Galaxy j7 veya Grand prime+ telefonlarına ücretsiz alabileceksiniz.

Büyüme rakamları ile dikkat çeken Samsung geçen yıla göre %40,çamaşır makinesinde %48 ilerleme kaydetti.Büyüme rakamlarını kullanıcılarına yansıtmak isteyen firma seçili beyaz eşya alımlarında Galaxy j7 ve grand prime+ telefonlarına tamamen ücretsiz olarak veriyor.

2018 Samsung Kampanyaları

Fakat bu kampanya tüm modellerde geçerli değil bazı modellerde ise farklı bir kampanya var.Bazı modellerin yanında telefon ücretsiz verilirken bazı modellerde ise telefonu %50 indirimli satın alabileceksiniz.
Bu kampanya
Buzdolabı
Çamaşır makinesi
Ankastre
ürünlerini ve daha fazla çeşidi kapsamaktadır.

Unutmadan söyleyelim.Buzdolabı modelleri için 10 yıl dijital inverter kompresör garantisi ve çamaşır makinesi modelleri için 10 yıl dijital inverter motor garantisi sunuyor.

Kampanyaya dahil edilen ürünlerden birini satın alan tüketicilerin, kampanyadan yararlanabilmek için www.samsungwa.com.tr adresinden giriş yaparak ürünün faturasını hesaplarına yüklemesi ve sitede yer alan formu doldurması gerekiyor.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Bırak