Secure My Files (15 Hediye Lisans)

b090e80480bfe2ca25798b4a9d26133b - Secure My Files (15 Hediye Lisans)Sizlere www.secusimple.com sponsorluğunda tek bir lisansı 14,99 $ olan 1 yıllık ( 15 ) adet Secure My Files lisansı hediye ediyoruz. Çekilişe katılmak için tek bir yorum yapmanız yeterlidir. [tooltip id=”0d1fa1a967725540f91bb21acbb716c1″]Kampanya[/tooltip] sona ermiştir,  Lisanslarınız Firma tarafından mail adreslerinize gönderilecektir.Lütfen bekleyin.

Untitled 1 zpsb05d2dbd - Secure My Files (15 Hediye Lisans)

Detaylı Bilgi: www.cekilisyap.com/secure-my-files-15-hediye-lisans

banner1 - Secure My Files (15 Hediye Lisans) Secure My Files ile dosyalarınızı şifreleyin.Dosyalarınızı güvende tutun.Hızlı ve kolay arayüzü ile dosyalarınıza hızlı birşekilde parola atıyarak izinsiz girişleri engelleyin.

Accept icon - Secure My Files (15 Hediye Lisans)Gelişmiş koruma motoru Dosyalarınızı korumak için  dosyalarınızı  şifrelemeniz  gerekir. Dosya şifreleme aynı zamanda veri güvenliğini sağlamak için bankalar ve hükümet tarafından kullanılır.My Files dosyalarınızı şifrelemek için AES-256B (Rijndael) kullanır.Bu algoritma dosyalarınızı tamamen güvenli olmasını sağlar.

Accept icon - Secure My Files (15 Hediye Lisans)Taşınabilir koruma Dosyalarınızı şifrelediniz. Ama başka bir bilgisayarda şifresini  nasıl bulacaksınız ? Sorun değil.Secure My Files ile herhangi bir program yüklemeden,   istediğiniz dosyaların şifresini alabilirsiniz.

Accept icon - Secure My Files (15 Hediye Lisans)Saniyeler içinde klasörleri kilitleyin Bazı  klasörlere erişimi reddetmek gerekiyor, ama içeriğini şifrelemek istemiyorum ?. Sadece üzerine sağ tıklayarak klasörleri parola ile koruyabilirsiniz.My Files Güvenli entegre tüm bu özelliklere sahiptir

. Accept icon - Secure My Files (15 Hediye Lisans)Flash belleklerinizi  koruyun Secure my files ile flas belleklerinizi şifreliyerek izinsiz girişleri engelliyebilirsiniz.Secure my files AES-256B (Rijndael) kullanır. Bu algoritma flas belleğinizin tamamen güvenli olmasını sağlar.

Accept icon - Secure My Files (15 Hediye Lisans)Dosya Şifreleme bölümü

pe

Accept icon - Secure My Files (15 Hediye Lisans)Taşınabilir Şifreleme bölümü  feAccept icon - Secure My Files (15 Hediye Lisans)Klasör Kilitleme bölümü fl

indir

Detaylı bilgi: www.secusimple.com/securemyfiles

Thanks SecuSimple !!

 [tooltip type=”box” html=”Input Your Content Here” box_background_color=”#eeeeee” box_opacity=”0.95″ box_padding=”10″ box_border_color=”#3F3F3F” box_border_width=”1″ box_border_radius=”0″ id=”0d1fa1a967725540f91bb21acbb716c1″ /]

Kimler Neler Demiş?

53 Yorum - "Secure My Files (15 Hediye Lisans)"

Bildir
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler

Great,count me in!

Count me in,thanks!

Thank you for this great giveaway!

Count me in please. Thanks.

Kampanya için teşekkür ederim…

Great giveaway! Please count me in. Thanks

Please count me in. Thanks.

Cool giveaway count me in also, thanks.!

Nice software. Count me in, please!

Great. Count me in.

wpDiscuz