Secure My Files 3 (24 Saat Kampanya)

banner1 - Secure My Files 3 (24 Saat Kampanya)

Secure My Files, dosyalarınızı hızlı ve güvenle korumanıza yardımcı olacak güçlü bir araçtır. Secure My Files ile oluşturacağınız Güvenli Kutular, dosyalarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde korumanıza yardımcı olur. Dosyalarınızı şifreleyebilir, dosya ve klasörlere özel izinler atayabilir, taşınabilir sürücülere parola atayıp erişimi engelleyebilirsiniz.

Araç tamamen güvenli ve oldukça hızlıdır. Tüm korumalar PC’den bağımsızdır. Korumalı taşınabilir sürücünüzü geri yüklemek için programı başka bir bilgisayara yüklemenize gerek yoktur.

Tanıtım Videosu

Kampanya Linki

3 Thoughts to “Secure My Files 3 (24 Saat Kampanya)”

 1. Legalim

  Sizleri daha öncede uyarmıştık.. Yasal Program sitesinden birebir alıntı yapıyor ve kaynak göstermiyorsunuz: . Açıkça suç işlemektesiniz!..

  1. admin

   Merhabalar bizim sizden alıntı felan yaptığımız yok buyurun

   http://tr.giveawayoftheday.com/secure-my-files/

   Asılsız suçlamalar yaparak asıl siz suç işliyorsunuz.Tekrdardan asılsız suçlamara devam ederseniz.Tavrımızın çok daha sert olacağını bildirmek isteriz.Özür dilemenizi bekliyoruz.

   1. Legalim

    Kusura bakmayın bizde oradan alıntı yapmışız!. Genelde asla alıntı yapmayız eğer oradan link vermeyeceksek ama bu sefer bir hata yapmışız. Dikkat etmemişim. Bire bir aynı görünce yine aynı hatayı yaptığınızı sandım.. Benim dikkatsizliğim.. Özür dilerim…

Yorum Bırak