SecureAPlus Premium -Full Sürüm – Yasal Lisans – Kampanya

Artık internet alemi o kadar çok virüs,trojan,keylogger gibi kötücül yazılımlarla doldu ki tek bir antivirüs bilgisayarlarda yeterli gelmemeye başladı.Böylesine virüslerle dolu bir internet aleminde tek bir güvenlik programının yeterli gelmeyeceğine inanan SecureAPlus 12 tane antivirüs motoruna sahip olan ürününü geliştirdi.

Virüslere Karşı Gerçek Zamanlı Koruma

SecureAPlus,dosya sisteminizi aktif olarak sürekli tarayarak,bilgisayarınızı her türlü yerel ve çevirim için tehditten koruyan bir güvenlik programıdır.Ayrıca sinirinizi bozan internet tarayıcınıza yapışıp gitmeyen toolbarlar,değişmeyen anasayfalar,reklamlardan da sizi korur bunları yaparken sisteminizi kasmaz.Buna ek olarak güvediğiniz programları bir liste halinde programa ekleyebilir ve sorunsuz çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Çoklu Antivirüs Motoru İle Maximum Güvenlik

Güvenlik programlarına yardımcı programlar sürücülerinizi taramak için bir çevrimdışı virüsten koruma alt yapısı ile birlikte gelse de, her zaman üstesinden gelebileceği her türlü tehditle baş edebileceğinden emin olamazsınız. Böylece, mevcut modüllerin üstünde ek bir güvenlik katmanı olarak inşa edilen SecureAPlus, şüpheli dosyaları çoklu antivirüs motoru ile doğrular.Bunu yaparken yeni teknoloji olan cloud özelliklerini kullanır ve kötücül yazılımları diğer güvenlik programları tarafından incelenmesi için özel olarak tasarlanmış sunuculara yükler.

Bilgisayarınızı Kasmayan Antivirüs

SecureAPlus, etkili bir güvenlik programıdır ve çevrimiçi tarayıcısı sayesinde bilgisayarınızı hemen hemen her tehdide karşı çok katmanlı koruma sağlar. Buna ek olarak, arka planda çalışmaya devam etmenize rağmen, uygulama, düşük miktarda sistem kaynağı tükettiği için sizin bilgisayar kullanımınızı engellemez.

Aşağıdaki Antivirüs Tarama Motorlarını Kullanıyor

checkSecureAPlus
checkEmsisoft
checkAvira
checkSophos
checkMcAfee
checkMicrosoft
checkESET
checkBitdefender
checkAVG
checkNorman
checkQuick Heal
checkclamwin

Aşağıdaki link den indirebilirsiniz.

indir

Bu sayfada yer alan Lisans,Serial,Key ile SecureAPlus Premium aktif edin.Lisans 15 Aylıktır.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

One Thought to “SecureAPlus Premium -Full Sürüm – Yasal Lisans – Kampanya”

  1. Ergun Guratay

    Program için yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim.

Yorum Bırak